Žilinská 1359, Varnsdorf

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

V neděli 10.7.2022 v dopoledních hodinách můj pejsek začal zvracet, kolabovat...Byli jsme venku, tak moje první bylo, že je otrávený. Na internetu jsem našla v tomto čase ordinujícího lékaře, zavolala jsem mu a hned jsme mohli přijet, přestože to není náš ošetřující lékař. Hned, jak malého uviděl, utěšil mě - otrávený nebyl, ale neměl v pořádku močový měchýř, což potvrdil i ultrazvukem. Snažil se mu zprůchodnit močovou trubici, nedařilo se. Dal nám kontakt na veterinární kliniku poblíž mého bydliště a doporučil okamžité vyšetření rentgenem, jelikož on jím nedisponuje. Byl příjemný, jemný a úplně klidný, přestože já jsem byla úplně mimo. Hned ten den byl přijat na kliniku, kde po odběrech a vyšetřeních potvrdili, že má močové kameny, které uvízly i v močové trubici a musí být neodkladně operován, ale to už je jiná kapitola. A to jen DÍKY panu doktorovi KRAUSOVI je nyní náš miláček v pořádku, i když po operaci měl 24 hodin kritických.

Umístění: Ordinace Akutní vyšetření pejska

Za nás nejlepší veterinář mluví s vámi na rovinu ví co říká a jak se psem zacházet a hlavně nechce nehorázné peníze jen tak pro nic za nic..

24.12.2016 jsme museli vyhledat lékaře a doslova akutně nechat ošetřit našeho psího mazlíka. Po zkušenostech s přístupem některých rumburských doktorů jsme si nechali doporučit p. Krause. I když bylo 24tého, Štedrý den, doktor byl velmi ochotný a vstřícný a velmi lidský. Museli jsme pejska uspat před
zákrokem, ale nezapomenu na ochotu, přístup a hlavně lidskost p. doktora. Kéž by bylo takových odborníků víc. Mám úctu k takovému přístupu, k takovým lidem, jenž vykonávají svou práci s láskou.. Doporučuji na 100 %. Děkujeme p. Kraus A. Roušalová, Rumburk

Velmi lidský přístup, ochota a vždy vtřícné jednání, i v dobe pohotovosti. V porovnání s jinými veterinárními ordinacemi přijatelné ceny, nezneužívá neznalost a strach o domácího mazlíčka. Doporučuji na 100%. Eva Horníčková

Dnes ráno před 6 hodinou jsem chtěl zavolat k naší 12 leté fenečce Dášence veterináře z Varnsdorfu, i když je to cca 20 km od nás, jelikož je neděle a vše je zavřeno. Je to jediná veterinární nonstop pohotovost v okolí. Veterináře Krause jsem nalezl na stránkách 1188.cz , že spolupracují s hulváty, to mě dostalo. Kopčím sem přepis od operátora O2:
[5:55:22] O2 Hovor pro neslyšící: Zavolám, oper. Míra, malý moment.
[5:56:28] O2 Hovor pro neslyšící: zvoní, ale zatím nikdo nezvedá
[5:56:37] O2 Hovor pro neslyšící: už
[5:58:54] O2 Hovor pro neslyšící: Po té, co jsem přednesl váš požadavek, mi veterinář vulgárně položil telefon a řekl, že mu to je jedno. Omlouvám se za jeho přístup.
Hrůza hrůzoucí!
Tak jsem byl ráno jinde!!!

Velmi neetický přístup k nemocnému pejskovi.
Odmítl poskytnout lékařskou pomoc, i když měl právě pohotovostní nonstop službu jako jediný v okolí.
R. Koplík

Je to lékař - profesionál na svém místě, vždy dokázal pomoci naším zvířátkům a že jich máme !!! Mohu jen doporučit.
V.Lacina