MUDr. Miroslav Korzeniowski

Praktický lékař Více

Petrovice u Karviné 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné

Výborný lékař, ochotný, vysvětlí, nic nezanedbává. Doufám, že bude ještě dlouho ordinovat. Valdemar Glet.

K panu doktorovi jsem přešla z důvodu špatné původní péče, kdy jsem preventivní prohlídku podstoupila naposledy u dětského lékaře před 8 lety ... poté to můj lékař nepovažoval za nutnost ...
A ihned na 1. prohlídce mne celou proklepl, dokonce si všiml i problému o kterém jsem věděla, ale nemusela jsem se vůbec zmiňovat. Pan doktor je upřímný ( což není na škodu), milý a LÉČÍ !!! Ihned jsem obdržela žádanky a doufám, že mi pomůže vyřešit to co potřebuji. Je to zkušený profesionál a za sebe doufám, že bude ordinovat co nejdéle !!!!

S tímto panem doktorem, zda se dá takhle nazvat, mám nedobré zkušenosti jak já, tak mí známí z Petrovic. Přešla jsem i s mým manželem k jinému praktickému lékaři a tento doktor nebyl schopný odevzdat zdravotní dokumentaci se všemi informacemi o zdravotním stavu a podávaných léčivách. Když se nový lékař snažil zjistit jeden lék, který podával v minulosti mému manželovi, tak mu p. Korzeniowski sdělil, že je to chyba manžela, že přešel jinam a on mu název toho léku neposkytne.....Tak to svědčí o jeho povaze a lidskosti. Další příklad "super" přístupu : mám vyhřezlé dvě plotýnky a když jsem za ním přišla (skoro po čtyřech, protože je to šílená bolest), tak mi řekl, že mě to nemůže tak moc bolet, že to mám jen v hlavě :o((. Tak nevím, zda je toto dobrý přístup ! Každopádně NIKOMU nedoporučuji tohoto lékaře, spíše doporučuji UTÍKAT od něho daleko !!!!!!!

Pan doktor by měl jít do důchodu a uvolnit místo mladšímu. Dávat rady, aby pacient zhubl jsou od něho dost mimo. Můj veterinář se chová k naší kočce a psovi lépe než se chová Mudr. Korzeniowski nám. Několikrát jsem od něho šla se slzami v očích, protože jeho přístup byl dehonestující a připadala jsem si jako hypochondr. Když potřebuji řešit nějaký zdravotní problém, tak si vždy říkám, co zas bude. Jak se bude chovat.

Možná, že je v některých oblastech odborník a rozumí své práci, ale v jiných oblastech by potřeboval dovzdělat. Co se týče etiky chování k pacientovi, tak zde má největší nedostatky. Nevím jestli čeká na úplatek nebo je tak nepříjemný protože se už tak narodil.

A chudák ta sestra, jak ta to s ním vydrží?!

S panem doktorem mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Byla jsem u něj asi 6 let a byla bych ráda i nadále, ale bohužel jsem se musela přestěhovat a změnit lékaře. Nechápu komentáře zde rozzlobených lidí. Pan doktor byl vždy ohleduplný a sestřička navíc zpříjemňovala celou atmosféru v ordinaci.

Jeho chování k pacientům je nelidské, doslova jsem od něho utekla k jinému lékaři a zachránila si život, bohužel moje maminka mne neposlechla a nyní je díky němu mrtvá. Nedokáže a nemá zájem o správnou a včasnou diagnostiku (nepozná ani žloutenku atd.), pomoc a léčbu. Pro mne je to hyena, kterou zajímají jen úplatky. Otřesná zkušenost s tímto odpadem, který by měl urychleně vrátit diplom, nehodí se ani k zametání ulic. Moje maminka mohla žít, kdyby se aspoň trochu o ni zajímal (konzulotáno s jinými odborníky).

odborník

Je to velmi dobry lekar, vyslechne pacienta, aby mu sdelil sve problemy a pak se sam snazi stanovit diagonozu. Nema rad, kdyz mu pacient sam rika, jak ho ma lecit. Coz pokladam za spravne, medicinu vystudoval on a za svou praxi nasbiral bohate zkusenosti.
Kdyz jsem byl student, tak nikdy nechtel zadne poplatky za razitka na prihlasky na skolu, atd., narozdil od jinych lekaru.

Mam s panem doktorem dobre zkusenosti.Vzdy spravne stanovil diadnozu. Nikdy nic nezanedbal.Je nutno si predem rozmyslet co reknu , aby se nerozcilil.Ne vzdy se mi to dari.

vynikající praktik a profesionál, který pozná opravdu nemocného od hypochondra či simulanta. Dokáže zachránit život, když jsou ostatní lékaři v rozpacích.