MUDr. Miroslav Gardavský

Praktický lékař, Internista Více

Nesovice 1 adresa

4 názor

Adresa

Praktický lékař
č.d. 230, Nesovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nedoporučuji v žádném případě!
Je to sice už pár let, ale podepsal se na mně doživotně.Měla jsem silný kašel a protože jsem kojila, nedal mi vůbec žádné léky a poslal mě do potravin pro čaj.Dopracovsla jsem to velmi rychle na astmatičku a situaci museli zachraňovat v jiném okrese.Když si na něho vzpomenu, vidím rudě.Svěřit se takovému lékaři, rovná se sebevraždě dříve nebo později.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S jednáním a péčí pana doktora jsem byl vždy spokojen. Profesionální a zároveň lidský přístup k pacientovi od pana doktora i sestřičky, vždy výrazně přispěl k vyřešení mých zdravotních problémů.

Já jsem tedy netušila, že v ordinaci pana doktora jsou vyhrazeny hodiny i pro pracující - no klobouk dolů a v tom případě by sestřička měla vybírat pracující přednostně, jinak to postrádá účel.
K doktorovi chodím opravdu jen 1xročně-při nějaké nemoci až když je to nevyhnutelné a čekací doba v čekárně opravdu nehorázná!!!! Jinak si nemůžu na péči stěžovat.


H

V poslední době se přístup p. doktora k pacientům velice zlepšil. Je komunikativní a zajímá se o problémy. Jen je zde dosti dlouhá čekací doba v čekárně - mooc důchodců i v době, kdy je ordinace určena pro pracující.


Došlo k chybě, zkuste to znovu