MUDr. Miroslav Gardavský

Praktický lékař, Internista Více

Nesovice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 230, Nesovice

Nedoporučuji v žádném případě!
Je to sice už pár let, ale podepsal se na mně doživotně.Měla jsem silný kašel a protože jsem kojila, nedal mi vůbec žádné léky a poslal mě do potravin pro čaj.Dopracovsla jsem to velmi rychle na astmatičku a situaci museli zachraňovat v jiném okrese.Když si na něho vzpomenu, vidím rudě.Svěřit se takovému lékaři, rovná se sebevraždě dříve nebo později.

S jednáním a péčí pana doktora jsem byl vždy spokojen. Profesionální a zároveň lidský přístup k pacientovi od pana doktora i sestřičky, vždy výrazně přispěl k vyřešení mých zdravotních problémů.

Já jsem tedy netušila, že v ordinaci pana doktora jsou vyhrazeny hodiny i pro pracující - no klobouk dolů a v tom případě by sestřička měla vybírat pracující přednostně, jinak to postrádá účel.
K doktorovi chodím opravdu jen 1xročně-při nějaké nemoci až když je to nevyhnutelné a čekací doba v čekárně opravdu nehorázná!!!! Jinak si nemůžu na péči stěžovat.

V poslední době se přístup p. doktora k pacientům velice zlepšil. Je komunikativní a zajímá se o problémy. Jen je zde dosti dlouhá čekací doba v čekárně - mooc důchodců i v době, kdy je ordinace určena pro pracující.