Oční ambulance Szz-nemocnice
I.P.Pavlova 9, Krnov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Szz-nemocnice Jiný

MUDr.Miroslav Došlík je opravdu výborný odborník, člověk na svém místě. Zažila jsem osobně jeho upřímnou starost o moje zdraví, neobyčejné profesionální nasazení a posléze lidsky projevenou radost z mého uzdravení. Chci vyjádřit i obdiv nad perfektní organizací celého týmu a tím pádem minimální čekací doby, což je z velké části díky nepřetržitě uklidňující péči sestřiček. Děkuji všem za svoje uzdravení, ať se Vám i nadále daří.

Prodělala jsem operaci šedého zákalu na obou očích. Všechna vyšetření jsem absolvovala u MUDr. Došlíka, jeho perfektní a lidský přístup mě až překvapil. Jedinou nepříjemností je permanentně nacpaná čekárna a dlouhé čekání. Všem zainteresovaným srdečně děkuji za profesionálně odvedenou práci - vidím jako ostříž a připadám si jako Alenka v říši divů. Kreisingerová, Vrbno pod Pradědem

Pan doktor odborník určitě je nechci mu křivdit. V mém případě mi udělal všechna vyšetření podle mého názoru zcela zbytečně. Vše bylo v pořádku. A to jsem jen chtěl napsat předpis na brýle a začal kolotoč návštěv !!! Celkem jsem absolvoval 3 návštěvy u pana doktora ... bylo to k ničemu !!! Nakonec mi napsal nějaké brýle přes které jsem neviděl !!! Několikrát jsem mu říkal ,, pane doktore já přes ty brýle nevidím ,,, nezájem ... bez odpovědi mi dal recept a naschledanou!!! Tak to je !!! Ted jedu na oční do Olomouce ... tak doufám , že budu mít brýle přes které uvidím . U pana doktora mě už neuvidí !!! Pěkný den všem . M.

S prací lékaře i sestřiček jsem velmi,velmi spokojen.

ok

Pana doktora Došlíka nedoporučuji! Nepovažuji ho za kvalifikovaného lékaře a to z důvodu, že kontaktní čočky, které jsou určeny na 14 dní, mi prodával jako třítýdenní a za vyšší cenu než je bežné. Proč?

Skvělá paní doktorka, vždy ochotná pomoci a poradit. Ochotná a velmi milá. Přeji ji ješt hodně úspěchů v její praxi.

Pan doktor je příjemný a myslím, že jeho vyšetření je důsledné.Po dvaceti letech,kdy jsem chodila k jiné p. doktorce mi zjistil jiné dioptrie a už se mi netočí hlava jako z původních brýlí. děkuji

Pan doktor patří mezi výborné lékaře pro jeho velmi pěkný a citlivý přístup k pacientovi.S čekací dobou jsem u tohoto pana doktora neměla žádné problémy,vždy na objednanou dobu jsem byla přijata.Teď je to asi způsobeno tím,že jeho kolegyně, která byla také velmi výborná lékařka,neordinuje z důvodů mateřké dovolené.Což bychom měli brát v úvahu a chápat,že pan doktor vlastně pracuje i za tuto vhybějící lékařku.

Super odborník a bezva sestřičky. Jenom ta plná čekárna.