Endokrinologická ordinace
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Bohužel mne také setkávání s panem doktorem Cvejnem vždycky dost rozhodí, ačkoli je to jen jednou za rok. Dokáže kvůli maličkosti seřvat kohokoli jako malého fracka a samozřejmě neposlouchá omluvy ani vysvětlení, cítím se pak jako nejhorší deviant, když třeba po roce jdu na krev a nemohu najít žádanku a tak volám a omlouvám se a ptám se, jestli bych si nemohla přijet s dovolením pro novou, tak je oheň na střeše, nebo když jsem byla na odběrech o dva týdny dříve nebo o dva týdny později než mi doporučil ( v rámci návštěvy jednou za rok, když navíc nemám nějakou kritickou nemoc, to nevidím jako něco tak hrozného a hlavně nemohu vědět s jistotou rok dopředu, že budu moct v daný termín vyrazit na krev, vždycky do toho něco vleze, nemoc nebo práce nebo sněhová kalamita, co to prostě posune) ale to pan doktor neuznává, nějaké vlastní postoje, pro něj jste hned nejhorší lempl, kterého musí několik minut důrazně kárat a div ne krákat za vlasy :) vůbec to u jiných lidí nezažívám, myslím, že má sám co dělat s vlastními nervy, ale to je pak jeho těžká volba, jestli pracovat s lidmi, když ho to tak vyčerpává. A co se týče odborné stránky, tak uznat mohu jen že je pečlivý a uspořádaný, vše si proměřuje a detailně zapisuje, protokoly o vyšetření, které tiskne z počítače, jsou obsáhlé na fakta i příkazy, ale když se ho na něco ohledně nemoci zeptám, tak odpoví úsečně a dogmaticky. Podle mne má o endokrinologii spíše vědecký zájem, o nějaké zajímavé teorie snad, ale každodenní diskuse s pacienty ho otravují, nejsou pochopitelně na úrovni a jejich choroby jsou stejně na jedno brdo. Přestože je lékařem pečlivým, musím ho ocenit jako nejméně vhodného, protože si podle mne nedělá správné úsudky o tom, jak léčit nějakou nemoc, ani ho to nezajímá, jen se snaží udržet svou lékařskou praxi z úředního hlediska neprůstřelnou :) ale pacientům nepomáhá a ještě je navíc arogantně a neuroticky deptá.

špatný přístup k lidem - vše sice vysvětlí, ale pokud mají pacienti další otázky týkající se jejich zdraví, už jedná znechuceně (podle mého má najetý svůj systém - přijde pacient, on mu sdělí diagnózu, vezme si 30kč a pošle ho domů)...

Již nikdy více.

Pan doktor je velmi pečlivý, odborník na slovo vzatý, který pomůže i poradí i v situacích, které se léčby dotýkají pouze okrajově. Povýšeným dojmem může možná na někoho působit, ale rozhodně takový není a ani se tak nechová. Vzhledem k jeho odbornosti a vstřícnosti ho mohu všem jen doporučit.

Povyšený, nekompromisní úsudek, nenabídne možnosti, očekaval bych vetší flexibilitu u važnějších případů

Povýšené chování

Pečlivý, příjemný odborník.