MUDr. Miriam Urbanová

Prušánky 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 337, Prušánky

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je výborná. Neříkám, že je bezchybná, ale vždy mi poradila a byla ochotná. ALE... kdy se zas vrátí věci do doby před covidem? Chápu, že účel byl, aby se předešlo plné čekárně. Není ale možné se do ordinace dovolat. Pak se člověk dozví, že se telefony berou jen od 13h (a to ne vždy). Pak prý mám zkusit sms nebo e-mail....tak na ty se odpovídá jen zřídka kdy. Dodnes mimochodem čekám na odpověď.. už jsem aj zdravá. Pak mi lidi říkali ať zkusím normálně počkat do čekárny, že mě vezme i tak. Ovšem tady mi chybí bývalá sestřička, která byla sice "všetečka", ale měla přehled a odsýpalo to. Bez objednání tu strávíte věčnost a objednat se je nemožné. Naposledy jsem byla s paní doktorkou domluvená, že ráno přijdu na krev. Nebýt toho, že se za mě přimluvila paní přede mnou, tak tam čekám snad dodnes, protože se sestřička ani nedívala, kdo tam sedí a jen naslepo řvala ze dveří jména objednaných pacientů. Mě přitom říkali, že na krev není potřeba se objednávat a přesto sem tam strávila 2 hodiny. Kdyby se zlepšila komunikace, tak by to bylo super a dala bych pak i plný počet hvězdiček.

U

Paní doktorka výborná, pokud se jedná o běžná onemocnění, kašel rýma, zánět nosohltanu, dýchacích cest, angína, chřipka atd. To je asi tak vše... Pokud se jedná o jiné onemocnění, má problém s odesláním ke specialistovi, na tohle je hodně pomalá a také, pokud někdo přijde s tím, že někde něco vyčetl nebo slyšel, případně má známého doktora, zesměšňuje to... Dále si myslím, že by lékař ve svých ordinačních hodinách neměl použít větu typu: Nebudu tohle řešit, mám objednaného pacienta !!! U lékařky se nejenom já, ale i spoustu známých cítí tak, jako by si vymýšlel a vlastně by mu nic nebylo... Možná jsou lidé, kteří po lékařích chodí rádi, já ale mezi ně nepatřím a lékaře vyhledám jen ve chvíli, kdy je to opravdu nutné a očekávám, že mi pomůže. U lékařky Urbanové jsem se vyšetření od odborných lékařů musela domáhat. I "obyčejný" krevní obraz byl u této lékařky problém, má mi ho prej vzít specialista, ke kterému jsem ale ještě nešla, protože má delší objednací dobu. Z tohoto důvodu od lékařky Urbanové odcházím a už nikdy více...

Možná by doktorka řešila to co sestra roznáší po vesnici, kdyby jí to někdo řekl v ordinaci a vpřítomnosti sestry,ale asi to nikdo neudělá, protože nikomu nc neřekla a jedna paní povídala- tomu se nedá věřit.Jinak kdo nemá k doktorce a sestře důvěru může jít jinam, všude v okolí jsou doktoři, já zůstávám, protože mám důvod zůstat.A pacientů má asi dost, stačilo se odívat minulý týden do čekárny.

Paní doktorka je ve svém oboru velmi vzdělaná a dále se učí,aby poskytla péči na úrovni.

Ne jenom že sestra vynáší neustále informace o stavu pacientů ale naprosto neetické je když vtipkuje o různých situacích a příhodách která tam prožila, ano pro ni je to možná legrace ale pro pacienty je to boužel obrovské ponížení. -paní Mudr.Urbanová, je nám všem záhadou zda se k vám tato informace nedostala a stále se nic neděje. Nemáte tušení kolik lidí nechce chodit k vám do ordinace kvůli vaší 'kolegni' sestře.

Leccos vybreptají rodiní příslušníci nebo sousedé a pak je nejjednodušší ukázat na sestru a mít klídek, já nic já muzikant. Naše sestřička Šoralová je ochotná a milá.

Paní doktorka byla ošetřující mé tety,Co jsme potřebovali pro tetu,léky,plenky to předepsala,ale jinak nejevila o ni zájem.Teta je dnes už po smrti a tak jsme rádi,že za ní nemusíme chodit.Sestra,není špatná,vždy nám poradila,když jsme ji požádali.

Ví si rady s každým problémem a její jednání s pacientem je velmi příjemné a trpělivé.

S paní doktorkou jsem spokojena!!!Má příjemné jednání,poradí,pomůže. Vadí mi tam sestra. Byla by výborná zaměsnankyně obecního úřadu. Ušetřili by za rohlas.

Spokojen