Miriam Mokrošová, pediatr

MUDr. Miriam Mokrošová

Pediatr

Komenského 429, Lysice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Skvělá paní doktorka, už jsem bohužel půl roku u dospělé, ale na tuhle budu v dobrým vzpomínat. Ochotná, milá, přátelská, kamarádská, prostě úžasná. Vždy mě dokázala vyléčit a dostat z nejhoršího. Vřele doporučuji!!

Paní doktorka je velice ochotná a příjemná.Vdždy mi pomohla, ale hlavně jí můžu kdykoliv zavolat a poradit se s ní. Jsem s ní velice spokojená.

Paní doktorka je opravdu skvělá,nic neponechá náhodě.Milá a vstřícná.

naprosto nedoporučuji. ze všeho má hned virozu i když dítěti nic není nebo naopak je to jen angína i když je to potom po důkladném vyšetření v nemocnici něco vážného, ůplně se jiní doktoři diví že po několika antibiotikách za sebou ještě nezměřila ani tlak nebo nevzala krev. nechci proti paní doktorce nic mít nebo jí škodit, ale už tam nechodíme.neprofesionální přístup

PS: myslím že po několika antibiotikách za sebou je samozřejmý odběr nebo aspoň ten tlak- ovšem nic takového se nestalo..

Vše v pořádku, milá ochotná i mimo pracovní dobu na mobilu, opravdu doporučuji! Chodím tam s oběma dětma a jsme spokojeni neměnili bychom.

Paní doktorka Mokrošová je opravdu jeden z nejlepších pediatrů se kterými jsem se setkala.Vždy milá,ochotná a pečlivá.Kdyby takových bylo více....

Paní doktorka Mokrošová patří mezi nejlepší pediatry, se kterými jsem se setkala. Vždy ochotně poradí,pomůže a k dětem má skvělý přístup. I přesto, že občas bývá v čekárně hodně pacientů, čekáme tam chviličku, protože si to paní doktorka umí časově zorganizovat-narozdíl od některých jiných lékařů (viz.MUDr.Modrák. Kdyby se v Lysicích nacházelo více takhle schopných doktorů-bylo by to skvělé!

Výborná paní doktorka, máme s ní ty nejlepší zkušenosti. Je velmi milá, ochotná, pečlivá, informovaná, nikdy nic nepodceňuje,je-li to třeba, hned odesílá děti na odborná vyšetření. Opravdu profesionální přístup.

Tak tahle paní doktorka je opravdu výborná, vždy mi dokázala pomoci i když mi bylo nejhůř tak jsme všechno zvládly, nikdy nebyl problém...:)K pacientům je milá a přátelská a v ledasčem vám poradí a doporučí, byl sem u vás spokojen:), u Modráka je to horší...:(