MUDr. Miriam Mokrošová

Pediatr Více

Lysice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 429, Lysice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Přišly jsme s dcerou k paní doktorce se začínající angínou. Divila se jak jsem to poznala a oznámila mně, že ten bílý flek v krku je zřejmě zbytek jídla a bolest v krku je způsobena virem. Odešly jsme tedy bez medikace zase domů. Za pár dní měla dcera v krku spoustu bílých čepů a nemohla polykat, takže tentokrát jsme jely raději na pohotovost, kde nám dali antibiotika. U paní doktorky jsme byly s dcerou poprvé a také naposledy.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka, která má naší velikou důvěru. Chodíme za ní s dvěma dětmi a někdy máme dojem, že je naší rodinnou doktorkou, protože vždy bere v potaz i zdravotní stav rodičů (náš) a to vnímáme jako velkou přednost. K dětem má krásný vztah a to i sestřička. Nemáme sebemenší stud se na cokoliv zeptat. Dívá se na dítě komplexně a určitě by nikdy nic nezanedbala a přitom dokáže rozlišit, co je třeba řešit a s čím si dítě dokáže poradit samo. Je znát, že má svou práci ráda a to je přece ve zdravotnictví nejdůležitější. Jsme moc rádi, že máme takovou kapacitu v dosahu bydliště. Moc děkujeme.

Skvělá paní doktorka, už jsem bohužel půl roku u dospělé, ale na tuhle budu v dobrým vzpomínat. Ochotná, milá, přátelská, kamarádská, prostě úžasná. Vždy mě dokázala vyléčit a dostat z nejhoršího. Vřele doporučuji!!

Paní doktorka je velice ochotná a příjemná.Vdždy mi pomohla, ale hlavně jí můžu kdykoliv zavolat a poradit se s ní. Jsem s ní velice spokojená.

Paní doktorka je opravdu skvělá,nic neponechá náhodě.Milá a vstřícná.

naprosto nedoporučuji. ze všeho má hned virozu i když dítěti nic není nebo naopak je to jen angína i když je to potom po důkladném vyšetření v nemocnici něco vážného, ůplně se jiní doktoři diví že po několika antibiotikách za sebou ještě nezměřila ani tlak nebo nevzala krev. nechci proti paní doktorce nic mít nebo jí škodit, ale už tam nechodíme.neprofesionální přístup

PS: myslím že po několika antibiotikách za sebou je samozřejmý odběr nebo aspoň ten tlak- ovšem nic takového se nestalo..

Vše v pořádku, milá ochotná i mimo pracovní dobu na mobilu, opravdu doporučuji! Chodím tam s oběma dětma a jsme spokojeni neměnili bychom.

Paní doktorka Mokrošová je opravdu jeden z nejlepších pediatrů se kterými jsem se setkala.Vždy milá,ochotná a pečlivá.Kdyby takových bylo více....

Paní doktorka Mokrošová patří mezi nejlepší pediatry, se kterými jsem se setkala. Vždy ochotně poradí,pomůže a k dětem má skvělý přístup. I přesto, že občas bývá v čekárně hodně pacientů, čekáme tam chviličku, protože si to paní doktorka umí časově zorganizovat-narozdíl od některých jiných lékařů (viz.MUDr.Modrák. Kdyby se v Lysicích nacházelo více takhle schopných doktorů-bylo by to skvělé!

Výborná paní doktorka, máme s ní ty nejlepší zkušenosti. Je velmi milá, ochotná, pečlivá, informovaná, nikdy nic nepodceňuje,je-li to třeba, hned odesílá děti na odborná vyšetření. Opravdu profesionální přístup.