Miriam Kalincová, alergolog Zlín

MUDr. Miriam Kalincová

Alergolog, Imunolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nový Hrozenkov 415, Zlín
Ordinace alergologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Nevím léčí mě na alergii ale sama mi neřekla na jakou ani mi krev nevzala prý na vše a nakonec mi nosní řekl jak se díval do papírů vidím že se léčíte na astma,tak teda na co se léčím vlastně fakt nevím připadám si jak pokusný králík


V
Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji!! "Paní doktorka" absolutně neumí jednat s lidmi a je arogantní. Předepisuje léky, které nezabírají, napíše Vám do zprávy dávkování ze kterého těžko něco vyčtete a nakonec Vám v lékárně řeknou úplně něco jiného. Neprofesionál!


W
Ověřeny pacient

skopírovala jsem předchozí názor,ale jsou to téměř moje slova.....na problém celoletního nachlazení-není to alergie-mi poradila vzít si o prášek na alergii navíc. "Paní doktorka se nezajímá o celkový stav. Léčí, ale už ji nezajímá, jestli pacient reaguje na její léčbu. Celkově nekomunikuje s pacientem, jenom si vás poslechne a myslí si své. Předepisuje léky, které evidentně nezabírají. Složitejší formou alergie se nezabývá se slovy: máte něco specifického. A už jste vyléčeni. Imunita to samé. Maximální nespokojenost :-("


Paní doktorka se nezajímá o celkový stav. Léčí, ale už ji nezajímá, jestli pacient reaguje na její léčbu. Celkově nekomunikuje s pacientem, jenom si vás poslechne a myslí si své. Předepisuje léky, které evidentně nezabírají. Složitejší formou alergie se nezabývá se slovy: máte něco specifického. A už jste vyléčeni. Imunita to samé. Maximální nespokojenost :-(


Paní doktorka je skvělá, na rozdíl od jiných se zajímá o celkový stav, který poté řeší, nikoli jen o alergie a imunitu. Plus profesionální a vstřícné jednání ze strany její, tak i sestry. Doporučuji!


B
Ověřeny pacient

Velice příjemná lékařka i zdravotní sestra, výborná péče. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti