Miluše Kuderová, praktický lékař

praktický lékař

Babická 136, Zastávka
Praktický lékař

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Nechápu, jak někdo může být s paní doktorkou spokojený. Nikdy mi ani nezměřila tlak, a to máme v rodině závažné choroby. Nedělá preventivní prohlídky, na vše mi psala antibiotika. Občas mi přišlo, že za ni ordinuje sestra. Když jí řeknete, jaké léky má napsat, nebo co udělat, tak to udělá, ale to podle mně není dobře odvedená práce lékaře! Z nové paní doktorky jsem nadšená a jsem ráda, že jsem ze Zastávky odešla jinam...

Paní doktorka je vždy velmi milá, zná moji rodinnou anamnézu, vždy mě oslovuje jménem a poradí, pomůže. Čekací doba přiměřeně k tomu, že je to praktik a nechodím k ní na objednání.
Sestřičku zbožňuju za to, jak dokáže vše rázně říct, mluví se mnou jako s dospělou a nenechá mě couvat, když mi bere krev - ona mě naučila, jak se na to koukat, aniž bych omdlévala :)

Jsem zaregistrován už tak 6 roků . Příjemna milá ,profesionalní zodpovědná a pozorná k pacientům výborná péče.Čekací doba minimální. Nemohu si nic stěžovat.Neměnil chych.

Nejlepší,není nutno komentovat.

pani doktorka je příjemná ,ale také trochu nerozhodná v léčbě.Nechá si radit od pacienta
a také jí do toho mluví sestra.Je moc přechytralá důchodkyně.

náladová doktorka i sestra

Paní doktorku mám velmi ráda, vždycky se snaží pomoci. Jen se musím zastat sestřičky, je sice někdy trošku přísnější, ale její profesionální výkony i "babské" rady jsou vynikající!!! Až půjde do důchodu tak nám bude chybět....

Vynikající lékařka. Vždy příjemná, milá a profesionální. Vždy pomůže a poradí. Vždy si ví rady. Čekací doba minimální. Má velice lidský přístup. Chodíme k ní s manželem a jeho rodinou. Je to nejlepší doktor kterého jsem kdy potkala.

Výborná doktorka, vždy poradí a uklidní.

Příjemná, milá, profesionální. Vždy pomůže a poradí. Vždy si ví rady. Čekací doba minimální. Nemohu si nic stěžovat.