MUDr. Miluše Dupáková

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Odborný lékař alergologie
Zborovská 1245, Hranice

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Super paní doktorka. U mého devítiletého syna zjistila silné astma,nasadila léčbu, doporučila dále sportovat /syn hraje fotbal a 3x týdně má trénik/. Po roce je bez léků.Moc děkuji. maminka E.Š.

VELMI SKVĚLÁ PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKY,MÝM DĚTEM A TÍM I NÁM RODIČŮM HODNĚ POMOHLA ULEHČIT ŽIVOT S ALERGIEMI I ASTMATEM A DOVOLUJI SI NESOUHLASIT S NÁZOREM PANA POKORNÉHO-HODINY JSOU VE VĚTŠINĚ PŘÍPADECH DODRŽOVÁNY A MNOHDY ODCHÁZÍME I DŘÍVE NEŽ JSME MĚLI BÝT PŮVODNĚ NA ŘADĚ,PODLE MÝCH ZKUŠENOSTÍ JSOU TO VĚŠTŠINOU MUŽI KOMU DĚLAJÍ PROBLÉMY A PŘÍPADNÉ SKLUSY V ČASECH.

Nepodceňuje situaci, ale čekací doba celkem často nesouhlasila s objednací dobou o více než půl hodiny.

odborná péče na vysoké úrovni, systematická a důsledná péče o pacienta, lidský přístup

Výborný přístup, velice příjemná a milá paní doktorka, určitě bych neměnila, mým dětem velice pomohla. Mohu jen doporučit.

Skvělá paní doktorka, díky ní o svém astmatu skoro nevím, sestřičku chválím taky.

Všeobecná spokojenost. Doporučuji, skvělý přístup k dětem i jejich rodičům. Sestřičky výborné.

K paní doktorce jsem chdila od mala a až teď ve věku 23 let přecházím k jiné alergoložce a to jen proto že paní doktroka je dětskou doktorkou.
S jejím lidským a chápavým přístupem jsem byla vždy velmi spokojena. Dokázala podpořit, poradit i dodat odvahy a síly bojovat.
Jsem jí velmi vděčná za vše.

Chodím k paní doktorce s oběma dětmi a jsem velmi spokojená.Vždy s nimi jedná velmi pěkně a přátelsky, což se o některých doktorech říct nedá.Myslím si,že je ve své specalizaci výborná.Chválím i sestřičku,je velmi příjemná.Regína S.

S paní doktorkou Dupákovou jsem velmi spokojená. Mám alergii na prach a roztoče ale v poslední době se mi celkem zlepšila.Věřím,že je to hlavně díky správné volbě léků podle pravidelných testů. Určitě bych doktorku Dupákovou doporučila i ostatním.