Klofáčova 395/II, Třeboň
Ambulance plastické chirurgie (mapa)

Hlinecká 1637, České Budějovice
Ambulance plastické chirurgie (mapa)

pan doktor je zlatíčko nemam ani jizvu a ta sestřička seuper rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Byla jsem na operaci horních očních víček. Pan doktor provedl zákrok profesionálně, neměla jsem žádné pooperační potíže, pouze lehké otoky. Jsem velice spokojená. Zdravotní sestra pana doktora byla velice příjemná. Takové plastické operace, nemusí být prováděny na velkých klinikách, záleží na tom, který doktor drží skalpel v ruce :-)

Pan doktor je výborný chirurg. Odstraňoval mat. znamínko - perfektní práce. I jeho přístup je na 1.

Pan doktor je vynikající. Jako člověk i jako doktor. Pane doktore, děkuji Vám i sestřičce!

Výborny, zručny, ochotný.

Výborný chirurg

Pan doktor Votruba je naprosto precizní chirurg. Kdykoliv jsem k němu šel s problémem, hrozně jsem se bál. Jeho přístup mně vždycky uklidnil, nic nebolelo a než jsem se vůbec stačil rozkoukat, bylo hotovo.
Jako největší kumšt pana Votruby opravdu hodnotím práci bez následných jizev!

Š

Pan doktor velice seriozní, sikovný a ochotný. Odstranil mi pihy a nemám vidět žádnou jizvu.Jsem velice spokojená.Doporučuji.

G

Pan doktor, je odborník na svém místě.Jeho vynikájící práce zbavila mého syna problému se zarůstáním nehtu u palce na noze.
Pana doktora doplňuje i velice příjemná sestřička.

pohodovej lekar