MUDr. Miloslav Vilím

Praktický lékař Více

Citice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 13, Citice

MUDR.Vilimem jsem velice spokojenej je vstřícny a přijemny jsem s nim velice spokojen......Miroslav Horvath Bukovany 107

Ma velku praxi umi jednat s pacientem pozna nemoci pomuže slovem, lekem leči psichologicky a prakticky svoje hodnoceni pravdive vykladam protože jsem jeho pacientem přez 30 let Luboš Jugo takovy je republice velmi malo

Jako praktický lékař je jeden z nejlepších a přeji jemu i jeho ženě pevné zdraví a mohl ještě dlouho ordinovat.josef

je to supr chlap a vzdycky mi pomohl.nemohu si na nej stezovat.

Pan "Doktor" mi v mém mládí mnoho pomohl, proto mu i dnes věřím a pomůže i psychologicky, slovem a to mnoho dnešních doktorů neumí. Je to můj názor a Ti druzí mi jej nezmění. Přeji mu jěště mnoho zdravých let.

Ma veku praxi umi jednat s pacientem poznan nemoci pomuže slovemi lekem leči psichologicky a prakticky svoje hodnoceni pravdive vykladam protože se jehopacientem přez 30 let Luboš Jugo

Ja osobne s pane doktorem moc spokojena nejsem, nelibi se mi to, ze mu reknete co vam asi je a on bez jakehokoli dukazu vam na to napise leky, neposle vas na zadne vysetreni a rovnou vas cpe lekama, abych rekla pravdu,tak se je i bojim uzivat, pac jednou mi napsal leky na odkaslavani, i kdyz nebyly nutne, a ja celou noc diky nim nespala,pac jsem se skoro dusila, nebylo co vykaslavat,tak jsem je prestala brat a bylo mi skvele... Nedavno zde psalal nejaka pisatelka, ze se ji libi, ze se pan doktor nepta co ji je, jako vsichni ostatni,ale ze na to prijde sam, to si asi pani pisatelka delala legraci,pac u tohoto doktora se mi to nikdy nestalo,vzdy se zeptal co mi je a vzdy mi to veril a napsal na to leky.

V jednom se ho musim ale zastat, ne vzdy je na penize, za urcita potrvrzeni po me penize nechtel....

Jsem s p. doktorem velice spokojená je příjemný a ochotný a po lékařské stránce pečlivý.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Znám ho již od dětství, tak jsem ráda zavítala do jeho ordinace. Od té doby se k doktorovi nebojím. Problémy se mnou probere a řešíme všechny možnosti, které jsou. Manžel k němu chodí také a myslím, že bychom neměnili. Až bude jednou v důchodu, nevím, kam budu zase tak ráda chodit. Asi budu hledat dost dlouho. Protože lékařů, kteří se vás zeptají při příchodu, co vám je, tak těch je plno. Ale kdybych věděla, co mi je, tak tam snad nebudu chodit ne. Takže můj názor: DOPORUČUJI A VŘELE.

MUDr. Vilím je člověk na pravém místě, je vstřícný, lidský, problém se mnou vždy konzultuje. Jsem s ním velmi, velmi spokojená. Těžko budu hledat jiného, stejně kvalitního dr. až pujde pan doktor do zaslouženého důchodu. Jste jednička...