Miloslav Procházka, chirurg Vrbno pod Pradědem

MUDr. Miloslav Procházka

Uložit

Chirurg Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nádražní 224, Vrbno pod Pradědem
Odborný lékař chirurgie a RDG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Lékař, jak má být. Neomylný diagnostik v širším rozsahu, než je jenom chirurgie. Příjemný jako člověk. A ta jeho elektrika a plynové injekce? Výrůstky na páteři, ostuhy na patách, meniskus a podobné problémy? Jsou vyřešeny za pár dní. Nikam jinam už léta nechodím a mám po problémech.Lékařů, kteří jsou ve své ordinaci denně i o víkendu, a ochotní Vám pomoci když Vy potřebujete, není.

Každý si stěžuje na elektriku.. Nevím za těch X let co tam chodím jsem ji dostal jen jednou.. A to jsem měl různé časté poranění... Takže asi elektrika byla potřebná pro vás.. Vždy mi pomohl, vždy všechno srostlo. Takže nevidím důvod ke kritice.. To co tady říkaj někteří lidi jsou pouhé fámy... Pan doktor je člověk na správném místě... Akorát, řeší problémy rázně...

Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená. Je rychlý, velmi profesionální, výhoda je kvalitní rentgen přímo na pracovišti. Nemám jedinou stížnost.
K vyjádření paní níže - z obstřiku kolena nikomu nemůže otéct celá noha a bylo by hodně neprofesionální od jiného lékaře, pokud by nad tímto postupem kroutil hlavou, takže s tímto hodnocením rozhodně nesouhlasím. Bohužel si někteří pacienti neuvědomují, že kortikoidové = protizánětlivé injekce se nedají píchnout mimo zanícené místo a píchají se tutíž do bolavého. Zažila jsem to už mockrát i přímo od pana doktora a dělal to stejně profesionálně jako jiní lékaři.

Ověřeny pacient

U pana Procházky jsem byla s dlouhotrvajícími bolestmi kolena. Pan "doktor, chirurg" se mi podíval na koleno konstatoval že to asi bude revmatologické, bez jedniného slova vzal injekci a píchl mi ji do bolestivé nohy.
Odpoledne mi natekla celá noha, od kyčle až po kotník, nemohla jsem si dojít ani na záchod. Přítel mě tahal na zádech.Druhý den jsem se doslova dopajdala do ordinace paní doktorky Matelové, která nad tím kroutila hlavou...
Pan "chirurg" je s prominutím sadista a ... Nemám pro něj slov. Už k němu nikdy nepůjdu.

Gugusakisová

P

byl jsem maximálně spokojen

D

výborný lékař a odborník, chirurg nemusí s pacienty kecat, živí ho ruce a to se musí uznat, mohu jenom doporučit

M

Pečlivý, rychlý, zlaté ručičky.

H

Pana doktora mohu jen doporučit, už jsem byl u něj několikrát a byl jsem vždy spokojenej. I vyřezání znamínek apod. věcí a zákroků, na které se u většiny doktorů musí čekat i 2 měsíce a složitě objednávat,tak u něj jdou hned event. do týdne!!! Je sice rychlý a dlouho si s vámi nevykládá, ale já říkám- kdo umí, ten nemusí věci okecávat! Takže kdo chce dobrého doktora, seriosní jednání a nečekat v čekárně, tak vřele doporučuji.

D

Když mi zajel nůžkama pod nehet BEZ UMRTVENÍ!!!, tak jsem si se fakt málem podělal. Slabším kouskům opravdu nedoporučuji, protože citu moc nemá. Od té doby bych tam nešel. Ale musím uznat, že mě prst vyléčil i když způsobem moderním tak v 16. století...

C

Je trochu tvrdší,nevhodný pro slabé povahy,ale je to odborník na svém místě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti