MUDr. Miloslav Neužil

Zubař Více

Cerhovice 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
č.d. 175, Cerhovice

Pana doktora mohu jenom pochválit, to co mi jeho nedaleko ordinující nejmenovaná kolegyně totálně ... dal dohromady behem tří návštěv , a od té doby je vše v naprostém pořádku.Díky.

K panu doktorovi jsem chodila od detstvi a vzdy jsem byla spokojena. Zachranil mi zub, ktery mi jiny zubar poskodil. Zub je sice mrtvy, ale diky panu doktorovi ho mam. Vylecil i okolni zanet. Vzdy mi prelestil i plomby, ktere udelal v minulosti, aby byly hladke a nenarusovaly se. Dobre se staral i chrup meho ditete a choval se k nemu hezky. K panu doktorovi bych chodila rada stale, ale prestehovala jsem se daleko. Doporucuji ho dospelym i detem. Co se tyce barvy plomb, klasicke lepe drzi, ale pokud jsem si vyslovne prala bilou, vzdy jsem ji dostala i s vysvetlenim.

K panu zubaři jsem chodila pár let. Po tom co jsem prodělala zánět a on mi přední zub zaplomboval černou plombou aniž by se mě vůbec zeptal jakou plombu chci, už jsem k němu nešla.