MUDr. Miloslav Nesyba

Gynekolog Více

Pernink 1 adresa

Gynekologická ordinace
Střední 77, Pernink

Pana doktora doporučuji doslova mi zachránil život,samozřejmostí je pro něj ulrazvuk na který pan doktor Poustka nemá čas.Je to prostě odborník !!!.A jeho humor mi v té chvíli docela pomohl.

Pana doktora Nesybu jsem dříve navštěvovala. Po několika letech jsem ho ale opustila a začala chodit jinam. Měla jsem trošku problém s důvěrou a velmi mi neseděl humor pana doktora. Jsem člověk, který by bez smíchu a humoru zemřel, ale přeci jen jsou v životě chvíle, kdy je zapotřebí brát věci vážně. Když přijdete ke gynekologovi do nemocnice se svým prvním miminkem v bříšku, nevíte, zda je vše v pořádku, jak vyšetření dopadne a posloucháte jen vtipy vtipy vtipy a pořádného se nedozvíte nic, je to špatné.

prostě nejlepší

Určitě skvělý odborník, ale nabyla jsem pocitu že nemá tolik času na své klientky.Opustila jsem ho.A též nemusím jeho humor.

Naprosto vynikající lékař na kterého nedám dopustit!Je prostě jednička mězi všemi a to ve všech směrech:-)

Odborník na svém místě. Jednoduše řečeno PAN doktor. Jeho laskavý přístup a osobní humor je ojedinělý.

Pan doktor kterému vděčím za život, skvělý nejen lékař ale i člověk

Velmi ochotný a hodný. Specialista v oboru. Vřele doporučuji