Privátní dětský lékař
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Naprostá hrůza, přijedete s dítětem co má horečky skoro 41 na pohotovost. Sestra měří bezkontaktním teploměrem, který změří teplotu pokaždé jinak v rozmezí více jak dvou stupňů a lékař si vybere co se mi hodí. Léčba žádná,jen ať jdete další den ke svému ošetřujícímu lékaři. Chování arogantní, nepříjemné. Příště raději zavolám záchranku..

Umístění: jiné místo Bolest břicha

Arogantní, absolutně neochotný lékař!!! Bohužel jsem musela se synem na pohotovost kvůli bolestem břicha, kvůli kterým nemohl spát a následnému zvracení. Bála jsem se, že to bude zánět slepého střeva. Kolem půlnoci jsme přijeli na pohotovost a už tím jsme ho naštvali.
Odměřený přístup, laxní jednání. A ješte si neodpustil poznámku, že miluje, když se s bolesti břicha jezdí na pohotovost v noci.
Nebýt hodné zdravotní sestry, asi bych se neudržela!

Horsiho doktora, aby clovek pohledal! Je to arogantni vyhorely clovek. Odborne znalosti nula! Kdyz jsem s dcerou prisla na pohotovost a on si nebyl jisty diagnozou, rekl mi : No, poslu vas na detske, kdyby ji neco bylo, ja se za to zavrit nenecham. A nasledne se mne zeptal: Proc si delate deti, kdyz o ne mate strach? Tehle clovek by mel byt zootechnik ne pediatr.

Jak vidím jsou tady jen názory staršího data, hlavně ty negativní, což mě i docela uklidňuje. Nevím jaký byl pan doktor dřív, my jsme se k němu přehlásily až tento měsíc a byly jsme tam dvakrát, ale jsem naprosto spokojená. Při registraci nám to vyšlo, po nás už nebyli další pacienti, a ještě bylo dost času, takže jsme si i popovídali, (pan doktor nám zachránil i očkovnání proti klíšťatům - chyběla nám třetí dávka, o které se dosavadní paní doktorka vyjádřila, jako že je jedno kdy se píchne, a málem bysme museli projít si to celé znovu. Pan doktor hned ochotně konzultoval s hygienou a našel pro nás řešení) a když se naše čtyřletá dcera začala nudit a tudíž trochu zlobit pan doktor to nejdřív bez problémů přehlížel a pak ji nabídnul omalovánku a pastelky a bylo po problému. Při druhé návštěvě, jsme dodělávali to očkování a pan doktor tak hezky zabavil malou, že ji nějaká injekce ani příliš nevadila. K dceři se choval velmi hezky ( malá je trochu temeramentnější a hravá) a mě až překvapilo jak automaticky přistoupil na její hru. Dcera mi pak v autě povídala, že se do pana doktora zamilovala :-) A sestřička byla taky velmi hodná a příjemná, s dětmi to oba prostě zvládají na jedničku. Když to tak bude i nadále budu velmi spokojená.

K panu doktorovi chodíme už asi 2 roky a jsem s ním velmi spokojená vždy nás poslá na více vyšetření aby se přišlo na to co dětem je je moc hodný a pozorný máme ho rádi. Macková

Tohoto lékaře v žádném případě nedoporučuji,arogantní,nespolehlivý,špatný odborník.

Pan doktor Kracík ošetřoval mou dceru, již od miminka. Jako odborníka si ho vážím, již v zárodku odhalil 2 závažné infekce. Nicméně jsem od něj dceru přehlásila k jiné paní doktorce, jelikož jsem nemohla vystát jeho pozdní příchody, kdy maminky s dětmi do půl těla čekaly i hodinu na to, než pan doktor začne ordinovat. Pravidelně se stávalo, že poradna pro miminka byla od 10 hod, nicméně pan doktor se dostavil až po 11 hod.. Vždy bez omluvy, naštvaný na celý svět, že musí ordinovat.. Přitom stačí jen málo, upravit si ordinační dobu.. Vážím si svého času i své dcery a proto jsem dceru přehlásila jinam, kde jsme maximálně spokojení. Sestřička u pana doktora se k nám vždy chovala slušně, musím se jí zastat, asi není jednoduché pracovat s takovým mrzoutem..

Pana doktora jsem měla tu čest potkat v pohotovostní ambulanci s nemocnou 5 letou dcerou.
Musím říct, že jsem se s takovým chováním u žádného lékaře ještě nesetkala a to máme bohaté zkušenosti. Dcera měla zánět v obou uších a vysoké teploty, kašel a rýmu. Nevěnuje pozornost pacientovi a chce mít vše rychle za sebou. Dceru podotýkám jen "přehlédl" a další vyšetření, které jí nebylo příjemné ukončil se slovy "uklidněte si dítě" a ještě jí nezapoměl říct, že je velmi zlobivá a nedostane obrázek.
Příště trochu empatie pane MUDr. !!!!

Lenka S.

V podstatě nevím, jestli mám pana doktora ohodnotit kladně nebo ne, tak nechávám bez hodnocení. chodila jsem k němu, co na polikliniku nastoupil. Za celé roky se nestalo, že by mě nedokázal vyléčit nebo léčbu zbytečně protahoval, zanedbal. Takže z medicínského hlediska, u mě za 1! Ale na druhou stranu plně souhlasím s tím, že sestra je náladová a pan doktor také, což je hlavně zapříčeněno tím, že mezi sebou nemají moc dobrý vztah a štvou se navzájem. Je pravda, že z ordinačních hodin si pan doktor moc nedělá (tím mám na mysli ranní příchody, protože po ordinační době pacienty bere). Také jsem zažila x-leté prohlídky, kdy jsem se svlékala v ordinaci i před jinýma dětma (jak píše pacientka v přechozích komentářích), příjemné to nebylo, ale taky to na mně nezanechalo žádné trauma. Mockrát jsem si s panem doktorem dobře popovídala i se sestrou. Ale je pravda, že pacienta by neměla vůbec zasáhnout lékařova nebo sestřina špatná nálada a už vůbec by to nemělo mít vliv na léčbu. Pokud dokážete pochopit, že každý den není s úsměvem a umíte se nad to povznést, tak s léčbou budete spokojeni.

Pana doktora mohu jen doporučit! Chodím k němu dost dlouho a jsem velmi spokojen. Je ochotný a vždy má dobrou náladu. Sestru znám ještě dýl a je příjemná nikdy se mi nestalo že by mněla špatnou náladu. je to nejlepší lékař se kterým jsem se zatím setkal!