Miloš Starý, urolog Cheb

MUDr. Miloš Starý

Urolog Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Májová 582/19, Cheb
Urolologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Umístění: Urolologická ambulance Jiný

Pan doktor mě velice zklamal. Ne jen,že mě odbyl,ale po rádoby vyšetření mi řekl,že ledviny mám čisté a za rok na kontrolu.Dal mi do ruky papír, ze si ho mam přečíst,co mam a co ne. Ale bez nějakeho odborného vysvětlení se semnou rozloučil.Chtěla jsem se na pár věcí zeptat,ale ze strany pana doktora nebyl čas. Byla jsem po dvou kolikach. Ani ne po třech měsících jsem opět musela na pohotovost s ledvinovou kolikou a kamínek 4mm. Vím,že sem už určitě nepůjdu!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Urolologická ambulance prostata

velice slabý a nezodpovědný doktor. Mě zklamal po všech stránkách jak po odborné tak po lidské stránce. Jednal se mnou hrubým a arogantním způsobem. Vyšetřil mě od oka bez ultrazvuku s tím, že mě nic nehrozí a žádné léky nepotřebuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Urolologická ambulance inkontinence, záněty moč.měchýře

Výborný lékař, dobrá organizace návštěv pacientů, ochotné sestry, povzbudivé jednání s pacientem. Úplně mi vyléčil opakované záněty moč.měchýře.
Alena Kovaříková Cheb


Ověřeny pacient

Přidávám se k nejlepšímu hodnocení. Na první pohled drsňák, ale za chvili pochopíte, že je to skvělý doktor a ještě vše vysvětlí jasně a v klidu. A to má pěkný frmol každý den!


Ověřeny pacient

Za sebe mohu jen doporučit,velice profesionální perfektní přístup a oceňuji individuální přístup k pacientovi. jako bonus bych podotkla,že sestřička je velmi milá a ochotná,což se jen tak nevidí. Děkuji Vám N.A


V
Ověřeny pacient

Fakt si nemůžu na nic stěžovat......


Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař.Mohu jen a jen doporučit!!!!!!!!


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Starý je výborný odborník. Soudím tak ze svých zkušeností a z diskuze s některými dalšími pacienty. Jsem rád, že k němu chodím


P
Ověřeny pacient

Ono to asi bude podle přístupu pacienta k němu.Na aroganci mnohý znás také zareaguje arogantněji,nebo rázným slovem.Se mnou jedná solidně, přátelsky, když mi bral vzorky, dovolil abych si zařval,když už to začalo bolet. Pomněte lidi,že jak se do lesa zavolá, tak se z něho ozve.Jeho sestřičky na mne byly milé, tedy normální,ne arogantní.Se samozřejmostí mi připraví recept na léky na telefonické zavolání, než si pro něj dojedu z Aše.Když byly chřipky, a pan doktor také "odpadl", sestra obvolávala objednané pacienty,aby ten den nechodili....mne už "pozdě" (:-))) už jsem byl skoro v ordinaci,ale to nevadilo, jsme jen lidi.


B
Ověřeny pacient

Člověk by neměl dát na první dojem.Můj první dojem z MUDr.Starého byl takový, že je to mladý drsňák, kterému chybí trochu empatie.Po dvou návštěvách jsem k němu šel na vyšetření, kterého se asi většina pánů bojí. Ani mé naladění před vyšetřením nebylo nejlepší. Vyšetření proběhlo rychle, s občasnými nepříjemnými pocity, celkový výsledný pocit byl ale úlevný.Vzorný byl i přístup sestry. Následovalo profesionální vysvětlení situace a prognózy s nabídkou řešení včetně alternativ. Odcházel jsem uklidněný


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti