Urolologická ambulance
Májová 582/19, Cheb

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urolologická ambulance Jiný

Veliká spokojenost. Vyléčení dlouholetého problému se kterým si jiní lékaři nevěděli rady. Vyléčeno za pár dní a po nějaké době již mohu říct, že úspěšně.

Umístění: Urolologická ambulance Jiný

Pan doktor mě velice zklamal. Ne jen,že mě odbyl,ale po rádoby vyšetření mi řekl,že ledviny mám čisté a za rok na kontrolu.Dal mi do ruky papír, ze si ho mam přečíst,co mam a co ne. Ale bez nějakeho odborného vysvětlení se semnou rozloučil.Chtěla jsem se na pár věcí zeptat,ale ze strany pana doktora nebyl čas. Byla jsem po dvou kolikach. Ani ne po třech měsících jsem opět musela na pohotovost s ledvinovou kolikou a kamínek 4mm. Vím,že sem už určitě nepůjdu!!!!!!!

Umístění: Urolologická ambulance prostata

velice slabý a nezodpovědný doktor. Mě zklamal po všech stránkách jak po odborné tak po lidské stránce. Jednal se mnou hrubým a arogantním způsobem. Vyšetřil mě od oka bez ultrazvuku s tím, že mě nic nehrozí a žádné léky nepotřebuji.

Umístění: Urolologická ambulance inkontinence, záněty moč.měchýře

Výborný lékař, dobrá organizace návštěv pacientů, ochotné sestry, povzbudivé jednání s pacientem. Úplně mi vyléčil opakované záněty moč.měchýře.
Alena Kovaříková Cheb

Přidávám se k nejlepšímu hodnocení. Na první pohled drsňák, ale za chvili pochopíte, že je to skvělý doktor a ještě vše vysvětlí jasně a v klidu. A to má pěkný frmol každý den!

Za sebe mohu jen doporučit,velice profesionální perfektní přístup a oceňuji individuální přístup k pacientovi. jako bonus bych podotkla,že sestřička je velmi milá a ochotná,což se jen tak nevidí. Děkuji Vám N.A

Fakt si nemůžu na nic stěžovat......

Velmi dobrý lékař.Mohu jen a jen doporučit!!!!!!!!

Pan doktor Starý je výborný odborník. Soudím tak ze svých zkušeností a z diskuze s některými dalšími pacienty. Jsem rád, že k němu chodím

Ono to asi bude podle přístupu pacienta k němu.Na aroganci mnohý znás také zareaguje arogantněji,nebo rázným slovem.Se mnou jedná solidně, přátelsky, když mi bral vzorky, dovolil abych si zařval,když už to začalo bolet. Pomněte lidi,že jak se do lesa zavolá, tak se z něho ozve.Jeho sestřičky na mne byly milé, tedy normální,ne arogantní.Se samozřejmostí mi připraví recept na léky na telefonické zavolání, než si pro něj dojedu z Aše.Když byly chřipky, a pan doktor také "odpadl", sestra obvolávala objednané pacienty,aby ten den nechodili....mne už "pozdě" (:-))) už jsem byl skoro v ordinaci,ale to nevadilo, jsme jen lidi.