MUDr. Miloš Sláma

Praktický lékař Více

Cerekvice nad Loučnou 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 180, Cerekvice nad Loučnou

Dobrý den, bydlím ve Vidlaté Seči, 4 km od Morašic. Jsem rád, že v Morašicích existuje praktický lékař, který mi při běžné nemoci poskytne pomoc formou léčiv a napsání neschopenky a že pro toto nemusím jezdit až do Litomyšle. Pokuď je mi známo, ochotně na pozvání přijede za Vámi domů, což ocení každý ve stáří, když nemá se jak do ordinace dostavit. Je třeba si uvědomit, že ordinace na vesnici nemůže konkurovat nemocnici v Litomyšli, kde se nachází spousty lékařů, specialistů, s mimořádným a nákladným vybavením. A ani slavný dr. House z televizního seriálu nikdy nepřišel na přesnou diagnozu ihned. Díky za pozornost.

No jak to tak čtu tak se mi zdá, že tu nadávají jen lidi, kterým doktor nevyhověl v jejich ulejvání. Já jsem u něj deset let a nikdy jsem neměl problém co se týče nemoci nebo ochoty a navíc o co vám jde v těch podmínkách co má. Tak si tam sedněte vy a je to můžete být rádi že vaši staří rodiče a tak nemusí nikde jezdit když tam mají doktora který jim i léky ihned dá bez nějakého cestování do lékárny. Tak se lidi chyťte za hlavu a myslete i vy co se přistěhujete na vesnici a myslíte si že tam bude vše jako ve městě. tak to je asi vše a myslete si omě co chcete je mi to jedno já jen říkám že na své možnosti je Dr Sláma dobrý lékař.

Na to, že jsem ho zastihla na pohotovosti, velmi rychle odhalil mé dlouhodobé zdravotní problémy.

Pan dokor Sláma je výborný lékař pro ty, kteří jsou v podstatě zdraví a potřebují od něho recept nebo neschopenku.Průšvih nastává v případě, že onemocníte a nevíte, co vám je a jak to léčit, to máte smůlu.Velmi snadno se stane, že se onemocnění dostane do chronické nebo neléčitelné fáze...mluvím z vlastní zkušenosti. Jestli vám opravdu záleží na zdraví, jděte jinam.Já jsem to udělala, i celá rodina, za trochu nepohodli to rozhodně stojí.

Celá rodina jsme s PANEM doktorem max. spokojení, dokonce jsem se k němu ráda vrátila poté co jsem vyzkoušela jiného lékaře z důvodu dojíždění a teprve poznala co je nezájem a totální nezkušenost .
Vždy nám výjde vstříc a předepisuje jen to nejlepší a nikdy nic nezanedbá.Kdykoliv je potřeba okamžitě napíše doporučení na vyšetření .To je že pan Sláma trochu více svůj a nemá uplně vše na 100% srovnané apod. mi nevadí, ale narozdíl od jiných se nechová arogantně a bez zájmu, s káždým vychází přátelsky a lidsky a tento přístup oceňuji. V případě že je potřeba lze se na něj obrátit i o víkendu a neváhá příjet. Je velice ochotný a např. babičce vozí léky domů, aby nemusela jezdit k němu do ordinace a žádné úplatky nechce jak by se mohli někteří domnívat!!!!!
Takové slušné chování jsem se od jiného nedočkala.Celá široká rodina mu zůstaneme dále věrnými pacienty .

to jeste vsechno jde, ale leci pouze lecivem 6 druhu srdce,bricho,kasel,ryma,na vse 6 leku a jestli nekdo ten lek muze nebo ne fuk...pak na ambulanci v litomysli se doktori divi, to vam dal na sdrce toto ,kdyz vy mate toto, to je hruza! nevim jak mlady,ale par starym spoluobcanum dost ublizuje svoji lhostejnosti k pacientum!vidim to na svych rodicich.j

Plně souhlasím se zde již napsanými příspěvky. Také jsem měla tu čest se s tímto rádoby doktorem setkat a bohužel jsem na to málem doplatila. Naštěstí jsem přešla k jinému lékaři a vše dopadlo dobře. I v nemocnici v Litomyšli se divili, že tento doktor ještě ordinuje a radili mi ihned od něho odejít.No a pak jedete na pohotovost a koho tam nepotkáte- rádoby doktora a máte chut se otočit a odejít.Divím se, že si ho v Cerekvici tak vydržují a nehledají nového doktora.

Tak po návštěvě tohoto pana doktora, když jsem se přistěhovala z velkého města,jsem pouze nevěřícně vytřeštila oči. Malá ordinace, kde ještě dnes lékař sedí se sestrou /nemám chuť seznamovat i ji se svými delikátními problémy), kde na vyšetřovacím lehátku trůní dost velká příruční lékárna -zřejmě hlavní to výdělečná činnost pana doktora i když jistě na vesnici velmi záslužná a potřebná (to by mně zajímalo, kde by mi vyšetřil břich, či kam by mě uložil v případě nevolnsti) a pak zážitek, když se během ordinace do čekárny nezavírají dveře - vždyť co, jsme tady tak hezky všichni spolu pohromadě, do kuchyně si stejně vidíme(ale já nemám chuť seznamovat ani celé okolí se svými delikátními problémy).
Myslím, že i doktor CVACH bylo slabé kafe. Ten v sobě přes neumětelství a plagiátorství měl i jakési charizma . Ale pan doktor Sláma, bývalý vojenský doktor, jak mě okolí brzy informovalo, to se musí zažít a vidět - tedy hlavně jeho zcela nedoktorské chování a to nemám bližší skušenosti s jeho odborností, ale jak jsem se postupně seznamovala s lidmi z okolí, nabyté informace mě celkem úplně odradily od nepatrného úmyslu stát se jeho pacientem. Jěště že sestřička zde působila jako opravdová pravá ruka lékaře (jestli ne jediná) a anděl strážný pacientů. Jo měšťáci - venkov by jste měli poznat.