Miloš Chmelíček, gynekolog

MUDr. Miloš Chmelíček

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 188, Dukovany
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

pan primář Chmelíček je naprosto neopakovatelný , chodím k němu 20 let, přednášel nám na škole, jeho přístup je naprosto profesionální a velmi, velmi lidský. Velmi si ho vážím jako člověka i jako odborníka . Přeji mu hodně dalších let ve zdraví


L
Ověřeny pacient

Pan primář je lékař s velkým "L"! Vždycky dobře poradí, vysvětlí, ukáže...Obě jeho sestřičky v ordinaci jsou perfektní. Moc ho všem doporučuji, je bezkonkurenčně nejlepší!
Děkuji za možnost vyjádřit svůj názor.


M
Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup. Pan doktor vše vysvětlí, poradí, je vstřícný, ochotný a neustále se i ve vysokém věku vzdělává. Je velmi lidský a jeho znalosti jsou na vysoké úrovni. Chodím k němu už 25 let a jsem velmi spokojená. Jeho sestřička je jeho prodlouženou rukou, velmi ochotná a příjemná. Jejich přístup k pacientkám je na nejvyšší úrovni. Jsou příkladem pro všechny v našem zdravotnictví. Přeji jim vše dobré a hlavně zdraví at slouží.


H
Ověřeny pacient

Pan primář má můj obrovský respekt a obdiv. Ví si vždycky rady. Chodím k němu od 13 let a nyní je mi 35 let. Vyléčil mi neplodnost a nyní se snažíme o další dítě. Po porodu jsem chodila chvíli k paní dr. v Brně. I když měla super vybavení a 3D ultrazvuk tak nepoznala srůst děložního hrdla a neodtékala mi menstruační krev. Pan primář mi zase ihned pomohl, obrátila jsem se na něj se vší důvěrou. Doslova mě zachránil!!!!!!!!!!! Hned věděl co je za problém a hned to vyřešil, má veliké zkušenosti a všechno pozná.
Snad se nám s pomocí pana primáře povede i to další dítě, v to věřím! Moc mu děkuji!
Děkuji


H
Ověřeny pacient

Pan primář si zaslouží nejen můj obdiv a díky a přeji mu hodně zdravíčka !


velmi dobry gynekolog


Ověřeny pacient

Výborný lékař s dlouholetou praxí,velice vstřícný a ochotný a hlavně velmi pečlivý.Velmi milá a ochotná sestřička.


D
Ověřeny pacient

Chodím k panu primáři již 19let a jsem sním velice spokojená!


Š
Ověřeny pacient

Pan primář Chmelíček je vynikající gynekolog s dlouholetými zkušenostmi, ale je výborný i v jiných oborech. Pomohl mi při záchvatech před transplantací jater, manželovi zase ulevil od bolesti zad.


E

Pan doktor Chmelíček je nejlepší lékař, doktoři z Orlí v Brně a Ivančicích se mají ještě hodně co učit!!! Chodím k němu 3 rok a mám po starostech. Moc mu tímto DĚKUJI!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti