Alergologie a klinická imunologie
Otakara Kubína 179, Boskovice

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Příjemné vystupování, kvalitní doktorka

Vřele doporučuji.Jsem velmi spokojena s laskavým přístupem a profesionalitou paní doktorky i její sestřičky. Je to člověk se srdcem na správném místě a s obrovskou praxí a zkušenostmi.

Paní doktorka, která nám pomáhala a byla jistotou ve dne v noci. Její číslo v mém mobilu dává klid a i když ho níkdy nepoužiji vím, že se na ni můžu spolehnout. Řešit problémy s astmatem díky jí zvládáme v pohodě.

je to fain detska alergolozka

Naprostá spokojenost.

K paní doktorce chodím řadu let. Je opravdu skvělá!!!! Bohužel je mi již přes dvacet, tak si musím hledat jiného alergologa. Nevím jestli existuje stejně tak dobrý...

K paní doktorce už chodíme 14 let a je vynikající. Dětem velmi pomohla. Byly od malinka hodně nemocné a díky jí se z toho dostaly. Je milá, ochotná a velmi pečlivá. Vděčíme jí za hodně a skutečně takových lékařů by mělo být více. Paní doktorko, děkujeme!!!

K paní doktorce chodím dlouho a jsem s ní strašně spokojená :-)

Chodím k ní roky, vždy mě ochotně pomohla, nejen svou odborností ale i úsměvem, a dobrým slovem.Jsem jí za všechno vděčná,neznám lepší lékařku.

Velmi dobrá alergoložka!!!!!!!!!!