Odborný lékař alergologie
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Dr. Frankova je spicka v oboru a absolutni profik. Pani doktorku jsem doporucila minimalne 10-ti znamym s rodinami a vsichni jsou nadmiru spokojeni.

Paní doktorka je úžasný člověk, velice milá, vstřícná s odborným vyšetřením. Perfektní přístup k pacientovi. Nemůžu si ji vynachválit. Kdyby byla i obvodní lékařkou, neváhám a zvolím si jedině ji. Mohu jen doporučit !!!

S paní doktorkou jsem byla vždy velice spokojená. Je velice milá a vždy mi s každým problémem rychle pomohla. Doporučuji.

Paní doktorku jsme navštívila v její pražské ordinaci a musím říct, že je to asi nejpříjemnější odborník, jakého jsem kdy navštívila. Paní sestřička je navíc naprosto skvělá, když jsem se do ordinace objednávala poprvé, strávila se mnou na telefonu asi 20 minut a probraly jsme všechny příznaky i možná vyšetření. Přesně tak si představuji perfektní přístup k pacientovi, naprostá spokojenost.

Goooooooood doctor..... :D

Paní doktorka je nejen velice milá, ale také vstřícná a chápavá. Chodím k ní už několik let, jak sama, tak se svými dětmi a mohu ji jen a jen doporučit. Katka s Dorotkou a Waldíkem

Velice milá, hodná a pečlivá, vřele doporučuji.Dávám jedničku s hvězdičkou.

Kompetentní lékařka s velmi lidským přístupem. Tam, kde ostatní krčili rameny, paní doktorka diagnostikovala mé obtíže a zahájila léčbu. Konečně jsem se mohl přestat cítit jako exót, jehož problémy pocházejí z jiné planety. Mohu jenom doporučit.

..milí spolupacienti...i hodnocení nejlepší je daleko od skutečnosti...to není doktor..tedy nejen...ale Doktor...pokud se snad někdo jako pacient cítil nedoceněn a tedy nedostatečně ošetřen,nemůže jít o nikoho jiného,než o filutu,požadujícího neschopenku či podobnou úsluhu,o které je přesvědčen,že ji v rámci svého pojištění může nárokovat...tady se jistě paní doktorka s andělským zjevem změní v suchou exekutorku...hodnocení v souhrnu-přístup k pacientovi,vlastní odborné vyšetření a následný léčebný efekt-EXCELENTNÍ...doufám že takto podaný text nebude podroben korekturám arbitrážní cenzury...čest svobodě slova....doporučuji vřele všem těm ,kdo do ordinací vstupují s nadějí,vírou v uzdravení a hlavně pokorou..

Dlouho a bezvýsledně jsem docházela k alergoložce do Orlové- Gonsiorové. Byla to hrůza. S ničím mi nepomohla. MUDr. Fránková - úžasná lékařka. Ochotná, milá, přístupná a hlavně poradí a pomůže. Vážím si její právě a jsem ráda, že někdo takový existuje.