Adresa

Odborný lékař alergologie
Dělnická 24, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Dr. Frankova je spicka v oboru a absolutni profik. Pani doktorku jsem doporucila minimalne 10-ti znamym s rodinami a vsichni jsou nadmiru spokojeni.

Ověřený profil

Paní doktorka je úžasný člověk, velice milá, vstřícná s odborným vyšetřením. Perfektní přístup k pacientovi. Nemůžu si ji vynachválit. Kdyby byla i obvodní lékařkou, neváhám a zvolím si jedině ji. Mohu jen doporučit !!!

L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem byla vždy velice spokojená. Je velice milá a vždy mi s každým problémem rychle pomohla. Doporučuji.


L
Ověřený profil

Paní doktorku jsme navštívila v její pražské ordinaci a musím říct, že je to asi nejpříjemnější odborník, jakého jsem kdy navštívila. Paní sestřička je navíc naprosto skvělá, když jsem se do ordinace objednávala poprvé, strávila se mnou na telefonu asi 20 minut a probraly jsme všechny příznaky i možná vyšetření. Přesně tak si představuji perfektní přístup k pacientovi, naprostá spokojenost.


Goooooooood doctor..... :D


Paní doktorka je nejen velice milá, ale také vstřícná a chápavá. Chodím k ní už několik let, jak sama, tak se svými dětmi a mohu ji jen a jen doporučit. Katka s Dorotkou a Waldíkem


Velice milá, hodná a pečlivá, vřele doporučuji.Dávám jedničku s hvězdičkou.


Kompetentní lékařka s velmi lidským přístupem. Tam, kde ostatní krčili rameny, paní doktorka diagnostikovala mé obtíže a zahájila léčbu. Konečně jsem se mohl přestat cítit jako exót, jehož problémy pocházejí z jiné planety. Mohu jenom doporučit.


..milí spolupacienti...i hodnocení nejlepší je daleko od skutečnosti...to není doktor..tedy nejen...ale Doktor...pokud se snad někdo jako pacient cítil nedoceněn a tedy nedostatečně ošetřen,nemůže jít o nikoho jiného,než o filutu,požadujícího neschopenku či podobnou úsluhu,o které je přesvědčen,že ji v rámci svého pojištění může nárokovat...tady se jistě paní doktorka s andělským zjevem změní v suchou exekutorku...hodnocení v souhrnu-přístup k pacientovi,vlastní odborné vyšetření a následný léčebný efekt-EXCELENTNÍ...doufám že takto podaný text nebude podroben korekturám arbitrážní cenzury...čest svobodě slova....doporučuji vřele všem těm ,kdo do ordinací vstupují s nadějí,vírou v uzdravení a hlavně pokorou..


I

Dlouho a bezvýsledně jsem docházela k alergoložce do Orlové- Gonsiorové. Byla to hrůza. S ničím mi nepomohla. MUDr. Fránková - úžasná lékařka. Ochotná, milá, přístupná a hlavně poradí a pomůže. Vážím si její právě a jsem ráda, že někdo takový existuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu