MUDr. Milan Vaculík

Gynekolog Více

Stonava 1 adresa

Alva E.C.S., s.r.o., gynekologie
č.d. 1071, Stonava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Alva E.C.S., s.r.o., gynekologie

Pana doktora jsem vyhledala, když jsem řešila dlouhodobý problém. Odoperoval mě, mám krásné jizvy, výborná péče, skvělý přístup. Vše se změnilo až ve chvíli, kdy jsem otěhotněla, najednou pro něj byl problém udělat mi stěr při dlouhotrvajících nepříjemných potížích, i když před tím dělal testy kdykoliv jsem měla potíže. Nechtěl mi udělat ultrazvuk, když jsem ho o něj požádala s tím, že jsem ochotná si za něj zaplatit, o utz zda je miminko po problémech v začátcích těhotenství živé,jsme ho museli s mužem vyloženě prosit. Nechápu ten obrat a mrzí mě. Před těhotenstvím se mi věnoval na výbornou

Umístění: Alva E.C.S., s.r.o., gynekologie

Pana doktora si nemohu vynachválit a taktéž obě dvě stetřičky, ktere tam pracují. Péče o mě jako pacienta je profesionální, vlídná a strašně dobře se cítím, po každé návštěvě, kterou tam absolvuji. Idyž zprávy o mém zdrví né vždy jsou pozitivní.
Doporučuji moc všem ženám a dívkám

Nebyla jsem vůbec spokojena s péčí doktora v mém těhotenství! Musela jsem přejí jinde a jsem za to moc ráda. Souhlasím s jedním negativním názorem, že asi neumí spočítat ani délku těhotenství, přišlo mi, že na tom UTZ nepozna nebo nevidí nic co by měl, na velke vysetreni posilal do jinych pracovist, coz mi nevadilo, ale on nedelal ani ty co mel delat on, a navíc zanedbal i velky UTZ ktery se dela ve 20tt, nova doktorka mi ho musela delat zpetne, kdyz uz jsem byla dávno po a nechapala jaktoze ho nemam za sebou. Navíc jeho osobní narazky a nazory si mohl taky nechat pro sebe, opravdu jsem na to nebylo zvedava a spis me to urazilo. A jsou i další veci, ktere pro nej byly strasny problem a u vsech ostatnich bezna vec! Takze za me nedoporucuji, zpocatku jsem byla jakz takz spokojena ale i me se dostalo velkeho vystrizliveni kdyz jsem otehotnela, nekdy mi prislo ze toho vím víc nez on :O

Pomoc pana doktora jsem musela vyhledat kvůli operaci a s celým zákrokem jsem byla maximálně spokojená. Pan doktor mi dopředu vše vysvětlil a také po operaci mě podrobně informoval o celém jejím průběhu i o všech nálezech. Byla jsem příjemně překvapena profesionálním i optimistickým přístupem, který se dneska už bohužel tak často nevidí. Tímto chci poděkovat nejen jemu, ale také celému jeho týmu za profesionální péči. Kdybych měla někdy do budoucna podstoupit další operaci, šla bych opět do Stonavy.

Moc a moc děkuji za veškerou péči pana doktora Vaculíka.Jsem jeho pacientkou již 17 let a tento lékař mi zachránil život.Velké díky Vám!!!!!!!!!!!!

Už spoustu let mě trápí gynekologicko-urologické potíže. Pán doktor Vaculík je cca 4 lékař v pořadí, kterého jsem navštívila. Vždycky jsem se setkávala jen s odebráním vzorků a následným nasazením ATB, které nikdy neměly žádný efekt. Proto takové střídání. Netvrdím, že předchozí lékaři byli špatní, ale prostě mi nikdo nedokázal pomoct. Nejsou bohužel všemocní. Je to těžko hodnotit. Každopádně dnes to byla moje první návštěva a můj dojem jako většiny pozitivních reakcí. Pán doktor si vyslechl můj "příběh" a poté mi navrhli, že mi odebere stěry a krev a udělá testy na všechno možné, poslal mě na urologii na kompletní prohlídku, nabídl mi,abych navštívila klinického psychologa, neboť to, co se mi děje v hlavě, to zoufalství a strach, může být taky příčinou a taky mi nabídl ,abych poté navštívila jednoho jeho známého, který se zabývá alternativní medicínou. Jsem teprve na začátku "spolupráce" s panem doktorem, nevím, jestli mi pomůže, každopádně mi pomohl tím, že mi dal naději a tím mi i zlepšil psychiku, což je pro mě v poslední době velmi důležité. Hned jak začne probíhat léčba, tak dám vědět. Doufám jen, že jak tu budu psát, tak budu svítit zeleně :).

Pan "doktor" Vaculík mě jako pacientce nepomohl, právě naopak. Pevně jsem mu věřila a bohužel podcenil u mě problémy, kdy jsem si stěžovala na bolesti v podbříšku, které neustávaly. Zatlačil mi na břicho a řekl, že kdyby to byl nějaký zánět atd. tak toto zatlačení ani nevydržím. Nevzal mi žádné kultivace ani krev.A poslal mě domu. Takto jsem se trápila ještě delší dobu, kdy jsem nakonec změnila lékaře. Tento odebral vzorky a zjistil že mám velmi silný zánět, nasadil ATB a bylo po trápení. Bohužel tato zanedbaná péče mě stála poškození pravého vejcovodu, který se stal neprůchodným. Před mými problémy byly průchodné oba dle laparoskopie. Ano pan doktor je usměvavý, ale do odborníka má tedy hodně daleko.

K panu doktorovi jsem šla na doporučení mé kolegyně z práce. Chodila jsem k doktorce - ženě, kde jsem "páchla" díky její "krutosti" při vyšetření a odbývání problémů, které jsem měla s mým cyklem, že to mám ze stresu, tak jednou za 2 roky.
Z mého původního ostychu před mužem už při prvním setkání nebylo nic. Pan doktor je milý, dokáže vše vysvětlit a uklidnit. A hlavně začal můj problém řešit, vysvětlil mi, kde je asi zakopaný pes, poslal na krev a na špatné výsledky nasadil okamžitě léky. Ty zabraly hned první cyklus a ten druhý se menstruace již nedostavila ... dovedl mne tak k vytouženému těhotenství ... a i když jsem teprve na začátku (ťuk, ťuk, ťuk), věřím, že vše dobře dopadne.

A to, že Vám lékař něco ne zrovna moc lichotivého řekne na postavu? ... nenechte se vysmát, však samy nejlépe víme, jak vypadáme .... chce to trochu soudnosti dámy.

Pana doktora Vaculíka si nemohu vynachválit.Myslím si,že ke každé pacientce přistupuje individuálně a snaží se jí věnovat dostatek času.Tím myslím to,že když něčemu nerozumím,ochotně mi to vysvětlí a snaží se i povzbudit.Poté co jsem k němu přešla s diagnozou neplodnosti,do 4 měsíců jsem DÍKY NĚMU byla těhotná.Jsem mu moc vděčná za jeho přístup,léčbu a to i teď v období těhotenství si myslím,že bych nemohla být v lepší péči.

Připojuji se ke všem pozitivním slovům, vyřčeným zde na adresu Dr. Vaculíka a týmu jeho spolupracovníků!!! Mám za sebou docela traumatický porod, kdy mi uprostřed rození odešla asistentka, s tím, že musí pro porodníka. Dítě část hlavičky venku, vyděšený partner, a všichni v čoudu! Co se dělo pak, zde nebudu popisovat, ale ještě týden po porodu jsem měla na břiše jelita jak po výprasku. Zcela jistě to nebyl porod, kdy rodička a její právě narozené dítě zažívají úžasné pocity souladu a harmonie. Byl to spíš boj kdo z koho. Takže doporučuji všem ženám, které mají nepříjemné zkušenosti, z míst, kde by se k nim měli chovat mile, laskavě a s empatií, s pocitem, že jsou ony ty důležitější. Na klinice Dr. Vaculíka ALVE toto všechno fakticky zažijete!!!