Praktický lékař stomatolog
nám. Hrdinů 1, Jeseník

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubař co znám moc mi pomohl potřeboval jsem vytrhnout osmičku nikdo jiný mi nepomohl on jediný mi pomohl a moc si toho vážím fakt nejlepší zubař prostě praktik

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní sestřička byla po telefonu velice příjemná a i když dcera nebyla objednaná s bolestí zubu ji Pán zubař ochotně příjmul.Vše v klidu vysvětil jak zákrok tak dotazy.Měl plnou čekárnu a přesto byl i se sestřičkou v pohodě.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Extrakce horních osmiček proběhla oproti předchozímu zážitku (u jiného lékaře)
bezbolestně, nebolela ani aplikace lokální anestezie. Pan doktor je prostě skvělý! Vše mi vysvětlil a když viděl jak se bojím, tak ještě situaci vtipem odlehčil. Mít ještě nějaké zuby k trhání, jdu jen k němu!

Vždy milý, přívětivý, dokáže vzbudit dojem, že je tu jen pro vás. V trhání zubů vynikající. Jsou i se sestřičkou velmi vstřícní.D.Jiřičková

Výborný stomatológ-odborník s mimoriadne ľudským prístupom, perfektná komunikácia, sestrička tiež veľmi príjemná. Keď som si hľadala zubára v Jeseníku, predchádzajúce negatívne hodnotenia som absolutne nebrala do úvahy, nakoľko anonymita je pre mňa nedôveryhodná.
Úprimne odporúčam aj pre tých, čo majú panický strach.
Bc.Magdaléna Fridrichová

Chodili jsme k panu doktorovi celá rodina, tehdy k němu chtěl chodit každý, měl dobré jméno. Už chodíme všichni jinam. Nebyla jsem spokojená s rychlostí a liknavostí při preventivních prohlídkách. Navíc mému 7-mi letému synovi odmítl opravit kaz na mléčné stoličce, že prý to nemá cenu. Dnes má 10 let a stoličku má pořád, samozřejmě zaplombovanou. Když jsme přešli k jinému lékaři, manželovi se při vstupní prohlídce najednou udělalo 5 kazů, přestože chodil pravidelně na prohlídky i panu doktorovi Semerádovi. Divné během půl roku, ne?

I přes mé zubní problémy mi pokaždé pan Semerád vyšel vstříc,i když se bojím bolesti,tak pokaždé vím že když příjdu,tak odejdu s úsměvem....je to zatím nejlepší zubař kterého sem poznal a můžu jedině doporučit.Vždy poradí,pomůže a snaží se co nejvíce vyhovět.
Martin Juh.

Velmi dobrý lékař. Vždy Vám popíše co a proč jde dělat. Je ochoten řešit problémy i nad rámec své stomatologické praxe. Velmi slušný a vzdělaný člověk, který se snaží pomoci a doporučit co možná nejlepší řešení. Bohužel většinou ta lepší řešení bývají i dražší. Ale v žádném případě nenutí do placených zákroků či použitého materiálu. Vždy Vám popíše pro a proti, která u různých druhů stomatologických materiálu jsou. Vždy se choval profesionálně, příjemně a mile. Sestřička je také velmi příjemná. Po předešlých zkušenostech s jinými stomatology určitě doporučuji.

Zuby si pravidelně a pečlivě celá rodina čistíme. I když jsme skutečně z pana doktora na začátku jeho kariéry byly nadšení, rozhodli jsme se dnes celá rodina pro změnu. Podíváme se po jiném zubaři. Pan doktor je očividně v posledních několika letech přepracován. S pacienty vetšinou nemá čas a chuť komunikovat a jeho odborné zákroky jsou nevyvážené - někdy perfektní (trhání zubu), někdy naprosto strašné (slepení dvou zubů k sobě a jejich následné rozlomení). A mezizubní kartáčky? Ty jsem si po doporučení zubaře Semeráda skutečně koupil (balení 8ks/120Kč). Ale mezi zuby kartáček opravdu nedostanu. Kdybyste si někdo chtěl mezizubní kartáček vyzkoušet, jeden Vám věnuji. Mail na mě je karelader(zavináč)seznam.cz.

I když je to už asi půl roku musím zde napsat, že pan doktor opravdu neumí jednat s pacienty a už vůbec ne s dětmi. Chtěla bych vidět jak ošetřuje svoje děti, a jestli je oslovuje kluku nebo holko, a jestli jim také u toho nadává. Moje dcera u něho byla, (bohužel ) , zastupoval její zubní lékařku nic jeného nám nezbylo. Od té doby má strach jít k zubaři, díky p. Semerádovi. Absolutně to není lékař pro děti.