Adresa

Praktický lékař stomatolog
nám. Hrdinů 1, Jeseník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubař co znám moc mi pomohl potřeboval jsem vytrhnout osmičku nikdo jiný mi nepomohl on jediný mi pomohl a moc si toho vážím fakt nejlepší zubař prostě praktik

A
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní sestřička byla po telefonu velice příjemná a i když dcera nebyla objednaná s bolestí zubu ji Pán zubař ochotně příjmul.Vše v klidu vysvětil jak zákrok tak dotazy.Měl plnou čekárnu a přesto byl i se sestřičkou v pohodě.

M
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Extrakce horních osmiček proběhla oproti předchozímu zážitku (u jiného lékaře)
bezbolestně, nebolela ani aplikace lokální anestezie. Pan doktor je prostě skvělý! Vše mi vysvětlil a když viděl jak se bojím, tak ještě situaci vtipem odlehčil. Mít ještě nějaké zuby k trhání, jdu jen k němu!


Ověřený profil

Vždy milý, přívětivý, dokáže vzbudit dojem, že je tu jen pro vás. V trhání zubů vynikající. Jsou i se sestřičkou velmi vstřícní.D.Jiřičková


B
Ověřený profil

Výborný stomatológ-odborník s mimoriadne ľudským prístupom, perfektná komunikácia, sestrička tiež veľmi príjemná. Keď som si hľadala zubára v Jeseníku, predchádzajúce negatívne hodnotenia som absolutne nebrala do úvahy, nakoľko anonymita je pre mňa nedôveryhodná.
Úprimne odporúčam aj pre tých, čo majú panický strach.
Bc.Magdaléna Fridrichová


F
Ověřený profil

Chodili jsme k panu doktorovi celá rodina, tehdy k němu chtěl chodit každý, měl dobré jméno. Už chodíme všichni jinam. Nebyla jsem spokojená s rychlostí a liknavostí při preventivních prohlídkách. Navíc mému 7-mi letému synovi odmítl opravit kaz na mléčné stoličce, že prý to nemá cenu. Dnes má 10 let a stoličku má pořád, samozřejmě zaplombovanou. Když jsme přešli k jinému lékaři, manželovi se při vstupní prohlídce najednou udělalo 5 kazů, přestože chodil pravidelně na prohlídky i panu doktorovi Semerádovi. Divné během půl roku, ne?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

I přes mé zubní problémy mi pokaždé pan Semerád vyšel vstříc,i když se bojím bolesti,tak pokaždé vím že když příjdu,tak odejdu s úsměvem....je to zatím nejlepší zubař kterého sem poznal a můžu jedině doporučit.Vždy poradí,pomůže a snaží se co nejvíce vyhovět.
Martin Juh.


H
Ověřený profil

Velmi dobrý lékař. Vždy Vám popíše co a proč jde dělat. Je ochoten řešit problémy i nad rámec své stomatologické praxe. Velmi slušný a vzdělaný člověk, který se snaží pomoci a doporučit co možná nejlepší řešení. Bohužel většinou ta lepší řešení bývají i dražší. Ale v žádném případě nenutí do placených zákroků či použitého materiálu. Vždy Vám popíše pro a proti, která u různých druhů stomatologických materiálu jsou. Vždy se choval profesionálně, příjemně a mile. Sestřička je také velmi příjemná. Po předešlých zkušenostech s jinými stomatology určitě doporučuji.


K

Zuby si pravidelně a pečlivě celá rodina čistíme. I když jsme skutečně z pana doktora na začátku jeho kariéry byly nadšení, rozhodli jsme se dnes celá rodina pro změnu. Podíváme se po jiném zubaři. Pan doktor je očividně v posledních několika letech přepracován. S pacienty vetšinou nemá čas a chuť komunikovat a jeho odborné zákroky jsou nevyvážené - někdy perfektní (trhání zubu), někdy naprosto strašné (slepení dvou zubů k sobě a jejich následné rozlomení). A mezizubní kartáčky? Ty jsem si po doporučení zubaře Semeráda skutečně koupil (balení 8ks/120Kč). Ale mezi zuby kartáček opravdu nedostanu. Kdybyste si někdo chtěl mezizubní kartáček vyzkoušet, jeden Vám věnuji. Mail na mě je karelader(zavináč)seznam.cz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

I když je to už asi půl roku musím zde napsat, že pan doktor opravdu neumí jednat s pacienty a už vůbec ne s dětmi. Chtěla bych vidět jak ošetřuje svoje děti, a jestli je oslovuje kluku nebo holko, a jestli jim také u toho nadává. Moje dcera u něho byla, (bohužel ) , zastupoval její zubní lékařku nic jeného nám nezbylo. Od té doby má strach jít k zubaři, díky p. Semerádovi. Absolutně to není lékař pro děti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu