Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bezručova 788, Turnov
Veterinární klinika Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Veterinární klinika Turnov Jiný

To nejlepší co v Turnově a okolí můžete dostat je pan doktor s manželkou. Profesionální přístup, pochopení, snaha pomoci co nejrychleji, odborná péče, vstřícný přístup a pozor i k našemu překvapení za dané úkony i příznivá cena.

L
Umístění: Veterinární klinika Turnov Jiný

Nejlepší Pan Veterinář široko daleko. Za mě super přístup, vše vždy řádně vysvětleno. Pokaždé odcházíme spokojený.Velice ho obdivuji jak vše zvládá,jeho tým i on skutečně tvoří profesionální přístup na úrovni . Je to člověk na správném místě, kéž by takových bylo více.

H
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika Turnov očkování a registrace koček

Kromě jedné neblahé zkušensti před dvaceti lety v Praze na Vinohradech, kdy byl lékař opilý, nemám špatnou zkušenost s veterinárními lékaři obecně. Naopak obdivuji jejich laskavost ke zvířatům.
Nově mám možnost srovnat dosavadní péči v Praze, kde se v ordinaci střídá mnoho lékařů a pomocného personálu s péčí v Turnově u pana Doktora a paní Doktorky Richterových a hluboce smekám. Udržet stejný standard v tak malém týmu lidí a nevyhořet je těžko uvěřitelné.
Osobně jsem velmi spokojena, oceňuji laskavý přístup ke zvířatům i jistě odbornou fundovanost. Za nadstandardní považuji komunikaci po emailu. To už musí být na úkor osobního života.

Z
Ověřeny pacient

Je jen velmi málo lékařů tak příjemných a se vztahem ke zvířatům, jako je pan doktor Richter. Přestože má práce nad hlavu, je milý, vstřícný, v klidu vše vysvětlí a hlavně je opravdu schopný. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za péči o naší fenku pane doktore. A ona Vám jistě poděkuje po svém, až Vás navštívíme.

M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme chodili od pořizení pejska.Komunikativni milý doktor jen neskutečně drahý.Vzhledem k problémům které jsme poměrně mívali převážně o víkendech (a nejen my) si pan doktor neváhal řicí plnou taxu pohotovostního příplatku ačkoli přede mnou byli dva pacienti.Posledni kapkou moji trpelivosti zazdil pan doktor když ponechal zkracenou pracovní dobu kterou měl nastavenou v ramci letních prazdin na statut celoročně.Vyměnili jsme jej za jineho veterinaře pro něž je blaho zvirete na prvnim miste.

MVDr. Milan Richter

Poslední názor nás mrzí, nicméně reaguji. Zkrácená ordinační doba je z důvodu odchodu druhého lékaře z naší ordinace, se kterým jsme se střídali, jsem jediný ošetřující lékař. Pokud mám zvládnout denní ambulanci a současně denně operovat a přežít, nemůžeme sedět v ambulanci od osmi do půl šesté jako dříve, kdy jsme se střídali lékaři dva. O času na rodinu o dvou malých dětech a sebe, na které ani při současné zkrácené době nemám skoro čas ani nemluvím - pro blaho svých uznalých pacientů ničíme svoje zdraví i při takto zkrácené ambulanci - ostatní pracující o víkendu odpočívají a nespokojeným doporučuji si to za nás chvíli zkusit. Stejně tak ohledně ceny za pohotovost - naše pohotovost 400 Kč pro registrované klienty je v okolí jedna z nejnižších, pokud i tak přijde klientovi příliš vysoká, jsem rád, že si našel pracoviště, které mu lépe vyhovuje a uvolnil tak místo klientům, kterým zase vyhovuje naše práce. Zatím si na cenu za 12 let praxe v Turnově nikdo nestěžoval, ale chápu, že pro někoho může být vysoká. Přeji paní Michaele a jejímu pejskovi hodně štěstí v životě.

Výborný a schopný pan doktor.Lepšího neznám.

Výborný a hlavně schopný, milý pan doktor s moc fajn sestřičkou. Příjemné prostředí a ochota - to vše v Turnově.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti