Podvesná V 2418, Zlín

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí
IMALAB, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 3705, Zlín

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Velice špatný,arogantní lékař...již nikdy více.........................................

Hodny a pohodový pan doktor,s velkým zájmem pomoci pacientům.Alena P.

Pana doktora Milana Pacejku jsem naštěvoval 15let, až do doby, kdy jsem potřeboval pomoc. Vždy jsem si myslel, že mám s panem doktorem velmi dobrý vztah až do určitého dne. Nějakým způsobem jsem dostal zánět vekovních žil, nejdříve se to objevilo na suku v cévě na stehnu. Po léčení obvodní lekářkou se mi po třech týdnech zánět rozjej od slabiny až po kotník, bylo to silně zarudlé a velmi bolestivé na sebemenší dotek. Protože pan doktor mi mnoho let hlídal interní onemocnění včetně cév, tak jsem se po jedné kontrole u obvodní lékařky vydal na pomoc k Mudr. Pacejkovi. Přijel jsem tam po poledni a sestře paní Míčové jsem řekl o co jde a ukázal i nohu, že bych potřeboval se na to podívat panem doktorem. V ordinaci již nikdo nebyl a tak jsem byl přesvědčen, že pan doktor se na nohu podíve, ale když mi sestra přišla říci, že pan doktor se na něco jen tak ve dveřích nedíve, ale že řádně vyšetřuje.Řekla mi, že se mám dostavit za 14 dní (to dlouze v sešitu objednávek hledala kdy mě objedná).
Za čtrnáct dní jsem se dostavil na 11 hoddin, jak jsem byl objednaný , v čekárně seděli dva lidé, tak jsem si říkal, to bude do hodinky a budu na řadě. Sestra, která zastupovala paní Míčovou, dlouhodobě pracovala, pro vedlejší ordinaci paní doktorky Pacejkové vyšla z odrinace pětkrát a dvakrát kolem mě ven, kde se bavila s nějakou kamarádkou, která tam byla s kočárkem. Pokaždé jsem se ji pokoušel podat kartu, ale nikdy nezareagovala. Dva pacienti co přišli po mně byli zavolaní k panu doktorovi. Po dvouhodinovém čekání vyšla sestra do čekárny a zeptala se zdali tady není pan Škamrala, tak jsem se přihlásil a to podotýkám, že mě sestra za ty roky znala, tak přišla ke mne a když jsem ji řekl, že tady sedím ji více jak dvě hodiny a že do ordinace šli pacienti kteří přišli po mně a taky, že šla dvkrát kole mne a musela mě vidět, tak mi řekla, že si mě nevšimla a pořadí v odrdinaci určuje lékař. Tak mi stoupl adrenalín a okamžitě jsem odešel, neboť i přes otevřené dveře bylo nesnesitelně obvlášť k mému zdravotnímu stavu a od té doby jsem tam nebyl. Na panu doktorovi mě mrzí, že pacienta člověka zaměnil, za pacienta kus. Vždy jsem si ho vážil a nepochopil jsem jeho způsob chování, neboť v době kdy jsme se bavili o všem možném bydlel v bytě, jezdil jen obyčejnějším autem a nejezdil na tak časté výlety - rekreace, tak to byl charakter. Nová doba je stáví mezi buržoázní elitu, s novým domem, in terením autem, zahraničními cestami, velkým množstvím peněz, kdy mění na obyčejného člověka názor, v duchu si myslí, že ten plebz nemusí mít takovou péči jak jeho vyvolená vrstva. To jsou slova jeho velkého kamaráda. Když jsem si tady přečetl, jak se chová v ordinaci, soukromě telefonuje a přitom Vás vyšetřuje a nebo zapisuje do počitače přitom ss s kamaredem po telefonu sdělují zážitky z víkendu, nebo dělá jinší úkony, vyřizuje mezi tím druhé věci, tak tím uráží toho pacienta, který sedí oproti němu, neboť mu dáva na jevo jak s ním opovrhuje. To si novodobá šlechta neuvědomuje. Nad chováním sester, se taky podivuji, neboť chodím i k jiným lékařům a vím, jak se sestry chovají. Na závěr jen to, že jsem se zánětem žil trápil tři měsíce, takového lekáře nezajímá, neboť jsem se stal pacient - kus. Škamrala František

Pan doktor ztratil charakter.

K výsledku vyšetření nemám připomínky, co je ale hrozné, je přístup k pacientům. Na dveřích cedule, že objednací doba je pouze orientační, může dojít ke zpoždění díky akutním případům. Při mé první návštěvě jsem byl objednán na 8:30, přišej jsem pro jistotu 8:15, v čekárně dva lidi - na řadu jsem se dostal v 9:30, když ordinací mezi tím prošel jeden obchodní zástupce farmaceutické firmy, jeden policista, jeden zřejmě známý. V průběhu vyšetření doktor řešil jeden soukromý telefonát a jeden z jiným obchodním zástupcem. Pacient je zde až na posledním místě, již nikdy více.

K MUDr. Milanovi Pacejkovi chodím více jak patnáct let. Je to můj internista na kterého nedám dopustit. Laskavost, starostlivost a vysoká odbornost, to jsou jeho priority, který mi dává jistotu, že jsem v rukou opravdového profesionála. Za to mu patří moje poděkování. Škamrala Fr.

Je odborně zdatný a vždy ochotný,pomohl mi v mých zdravotních problémech.

Velmi výborný lékař, provede důkladné vyšetření,po operaci jsme byli v kontaktu každý druhý den, kdy hodnotil mé výsledky krevních testů a stanovoval další léčbu, jelikož jsem byla vzdálená 300 km. Jednou zasáhl jiný lékař a vše bylo špatně. Léčí i mého manžela a nemůžeme si jej vynachválit-lidský přístup, vše vysvětlí a nikdy jej neobtěžujete.

mojie maminka diky nemu umrela!slouzil na pohotovosti a tatinek mamku dovezl z bolestmi za pravou lopatkou pan doktor to zhodnotil jako bolesti zad a dal ji inekci maminku pozdeji odvezli z infarktem umrela!! diky pane doktore je to sice 5let ale maminka me stale moc chybi!!

Pana doktora navštěvuji již nekolik let - a je stále stejně pečlivý. Staral se o mne po hematologické stránce v době před i po porodu druhého syna. Nyní dochází k tomuto lékaři na pravidelné kontroly i syn. Pan doktor je pečlivý, nenechá nic náhodě a hlavně umí povzbudit, usmát se a naslouchat. Pokud mám jakékoliv dotazy, vždy vše vysvětlí ( a ochotně.) A především se snaží najít jádro problému a nezkouší jen náhodnou léčbu. Jsem s ním velmi spokojena a přála bych všem, kterým něco schází, aby měli možnost najít pomoc u tak skvělého lékaře.