MUDr. Milan Mezera

Pediatr Více

Velemín 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
č.d. 90, Velemín

Zatím nejlepší pediatr, se kterým jsme se s našimi třemi dětmi setkali. Vřele doporučuji. DR. MEZERA je velice pečlivý dětský lékař.
J. K.

Výborný lékař!

Jeden z nejlepších lekářů co znám........není co dodat !! Souhlasím s p. Ludmilou

Pan doktor je odborník, rád by poradil a pomohl co nejvíce, ale ta sestra... Skáče mu do řeči a už nás pakuje z ordinace, jen abychom nezdržovali a neposlouchali rady, jak vyléčit danou nemoc. Když jdeme na preventivku, tak už se z dálky šklebí, co zase otravujeme, když nejsme nemocní. Spíš by potřebovala do důchodu ona a ne pan doktor.

Naprosto souhlasím s Janou Ver. Léčil mě a nyní i mé 3 děti. Těžko bude hledat náhradu.

Profík. Spolehlivý a příjemný lékař. Je neuvěřitelné, že moje děti léčil pravidelně a dost často celkem 27 let...Nikdy bych neměnila, ani jednou nezklamal. Je trpělivý a důsledný až puntičkářský. Hodný, maximálně ochotný a příjemný.Mrzí mě, že stárne.

Chodíme k panu doktorovi už léta se všemi dětmi a jsme s ním velmi spokojeni.Klidný, příjemný lékař, který když si není jist diagnózou, pošle dítě ke specialistovi a neléčí ho na cokoliv.

Je to starý,dobrý a poctivý lékař

Výborný diagnostik, příjemný člověk.