Milan Kukuča, praktický lékař

MUDr. Milan Kukuča

Praktický lékař

6 názorů

Adresa

Štefánikova 174, Březno
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Skvělý doktor - jsem strašně ráda, že je - mám k němu hlubokou důvěru. Proto za ním jezdím i z Karlových Varů, kam jsem se musela před patnácti lety přestěhovat z profesních důvodů. Věra Ježková


T
Ověřeny pacient

Užasny doktor se skvelím přistupem který uhodne díagnozu i sestřicka opetava. Nevadi mne ze jsem jezdim nekolik kilometru ale jezdim doktorovi rada. Vera P.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodi cela nase rodina i deda s babickou,i mamka s tatkou i bracha a lepsiho doktora neznam,vzdycky presne zjistil diagnozu a vzdy predepsal ucinne leky,vyborny pristup jeho i sestricky :-) kez by vsichni ze zdravotnictvi byli takovi..


Pan MUDr. Kukuča je opravdu skvělý praktický lékař s individuálním přístupem k pacientům, se svou diagnózou se nikdy nesplete a tím lidem zachraňuje nejen zdraví ale i život. Pokud si mohu dovolit reagovat na příspěvek ohledně nedodržování ordinačních hodin, dotyčná osoba asi neví, že pan doktor nemá pouze na práci vyssedávat v ordinaci, ale je třeba volán i k exitusům, kde ohledání těla taky nějakou tu chvilku zabere. A že byl dotyčný pomalu vypeskován, taky záleží na tom jak se ozval, že. Ještě k příspěvku ohledně flákání, myslím, že tento pacient, jestli je vůbec pacient, moc zkušeností s panem doktorem nemá, neboť on by nikdy pro nic za nic nenechal schopného a hlavně zdravého člověka jen tak povalovat doma. Opravdu s panem doktorem a opravdu si dovolím napsat PAN DOKTOR, nemám a nikdy jsem neměla žádný problém, všem vřele doporučuji.


Je to vynikající lékař.Neznám lepšího.


M
Ověřeny pacient

Velmi skvělý lékař s úžasným přístupem. Takhle kdyby se ke svým pacientům chovali všichni lékaři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti