Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Masarykovo nám. 40, Pečky
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
2 názory

Ověřeny pacient

Pokud se jedná o lékaře, který také pracuje v Českém Brodě. Tak já nedoporučuji. Naší feně diagnostikoval AVblok 3. st. na srdci a onkologickou operaci, tím pádem zakázal. Jelikož jsme se na tuto nemoc pozeptali přímo v Brně na veterině, kde jsou špičkoví lékaři a je tam i fakulta veterinární. Tak nám bylo sděleno přímo z fakulty od kardiologa, že pokud by pes měl takovou vadu, neměl by vůbec šanci žít. Protože se díky špatné diagnóze av bloku 3. st., už rakovina plně rozjela a metastázovala do orgánů, fenu jsme museli nechat včera uspat. Museli ji uspat na více pokusů, protože měla srdce naprosto v pořádku. Takže díky tomuto lékaři jsme přišli o fenu, která tady mohla žít dalších pár let s námi. Za naši rodinu, nedoporučuji.


Ověřeny pacient

Profesionální a vřelý přístup. Velmi kvalitní diagnostika a léčba. Doktor, který má vysoký morální, etický a empatický vhled. Vřele doporučuji!
M. Rebcová
M. Votava


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti