Masarykovo nám. 40, Pečky

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Arogance, neprofesionalita, nedodržení času kontroly onkologickeho pacienta ve vážném zdravotním stavu,

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Holy je profesionál a léčí nám zvířata už několik let. Vždy perfektně diagnostikoval nemoc a hlavně empaticky věnoval maximum i osobního času aby se nemoc dostala pod kontrolu. Nejednou jsme ho navštívili kromě Peček i doma v Kouřimi. Ordinace jsou starší ale to je o penězích.

Pokud se jedná o lékaře, který také pracuje v Českém Brodě. Tak já nedoporučuji. Naší feně diagnostikoval AVblok 3. st. na srdci a onkologickou operaci, tím pádem zakázal. Jelikož jsme se na tuto nemoc pozeptali přímo v Brně na veterině, kde jsou špičkoví lékaři a je tam i fakulta veterinární. Tak nám bylo sděleno přímo z fakulty od kardiologa, že pokud by pes měl takovou vadu, neměl by vůbec šanci žít. Protože se díky špatné diagnóze av bloku 3. st., už rakovina plně rozjela a metastázovala do orgánů, fenu jsme museli nechat včera uspat. Museli ji uspat na více pokusů, protože měla srdce naprosto v pořádku. Takže díky tomuto lékaři jsme přišli o fenu, která tady mohla žít dalších pár let s námi. Za naši rodinu, nedoporučuji.

Profesionální a vřelý přístup. Velmi kvalitní diagnostika a léčba. Doktor, který má vysoký morální, etický a empatický vhled. Vřele doporučuji!
M. Rebcová
M. Votava