Milada Tichavská, zubař

MUDr. Milada Tichavská

Zubař Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 530, Veřovice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Jsem rada,ze uz jsem od ni pryc!Diky jejimu pristupu jsem mela sileny strach ze zubaru.Muj novy zubar mi velice ochotne na pozadani pichne kdykoliv injekce na znecitliveni,zatimco tato pani "doktorka" mi i pri hrozne bolesti injekci odmitla dat,ze by to musela nejak dolozit...take jeji pristup...at sebou neskubu nebo mi uvrta jazyk(opravdu to byla silena bolest a chtela jsem at prestane,ale ona nic), rousku a rukavice mela opravdu jen vyjimecne .A kdyz mi vypadla jeji plomba (to dost casto,ted uz mam temer vsechny spravene od sveho noveho zubare),tak to pry proto,ze zvykam zvykacky!:D Proste des a hruza!!!Nikomu nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


po několika letech v péči této lékařky jsem byla okolnostmi donucena svěřit se jiným rukám. A tato jiná lékařka byla zděšena, kolik kazů mám neošetřených, i když jsem pravidelně chodila na prohlídky. Zubařku jsem vyměnila, skoro všechny plomby mám vyměněné a přidané i nové, jako běžný standard mně byl udělán rentgen a nemusím mít srach, že by mladá paní zubařka nějaký kaz neviděla. Velmi doporučuji změnit lékařku, dokud nemáte s chrupem potíže!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

Poté, co jsem navštívila i jiné zubní ambulance, kde sice byli velice vlídní, ale co se týče chrupu, pouze konstatovali, že mám kaz a mám přijít až např. za 3 týdny, což je i z pracovního hlediska nemyslitelné, bych tuto lékařku neměnila. Když se dívám do okolí, tak spousty známých v mém věku u jiných zubních lékařů již své zuby nemá a já je stále mám, i přes jiné zdravotní komplikace, které chrupu 2x neprospívají.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti