MUDr. Milada Tichavská

Zubař Více

Veřovice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 530, Veřovice

Jsem rada,ze uz jsem od ni pryc!Diky jejimu pristupu jsem mela sileny strach ze zubaru.Muj novy zubar mi velice ochotne na pozadani pichne kdykoliv injekce na znecitliveni,zatimco tato pani "doktorka" mi i pri hrozne bolesti injekci odmitla dat,ze by to musela nejak dolozit...take jeji pristup...at sebou neskubu nebo mi uvrta jazyk(opravdu to byla silena bolest a chtela jsem at prestane,ale ona nic), rousku a rukavice mela opravdu jen vyjimecne .A kdyz mi vypadla jeji plomba (to dost casto,ted uz mam temer vsechny spravene od sveho noveho zubare),tak to pry proto,ze zvykam zvykacky!:D Proste des a hruza!!!Nikomu nedoporucuji.

po několika letech v péči této lékařky jsem byla okolnostmi donucena svěřit se jiným rukám. A tato jiná lékařka byla zděšena, kolik kazů mám neošetřených, i když jsem pravidelně chodila na prohlídky. Zubařku jsem vyměnila, skoro všechny plomby mám vyměněné a přidané i nové, jako běžný standard mně byl udělán rentgen a nemusím mít srach, že by mladá paní zubařka nějaký kaz neviděla. Velmi doporučuji změnit lékařku, dokud nemáte s chrupem potíže!

Poté, co jsem navštívila i jiné zubní ambulance, kde sice byli velice vlídní, ale co se týče chrupu, pouze konstatovali, že mám kaz a mám přijít až např. za 3 týdny, což je i z pracovního hlediska nemyslitelné, bych tuto lékařku neměnila. Když se dívám do okolí, tak spousty známých v mém věku u jiných zubních lékařů již své zuby nemá a já je stále mám, i přes jiné zdravotní komplikace, které chrupu 2x neprospívají.