Fügnerova 1124, Frýdlant

Dr. Klein
Moskevská 41, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka byla ochotná a ke mě i k dceři milá a profesionální. Dověděl jsem se vše co jsem od návštěvy očekával.

Umístění: Dr. Klein

Najhorší zážitok so zdravotníkom, pani doktorka robí veľmi zlú vizitku lekárom. Vyhodené peniaze kvôli zle nameraným dioptriam by ani tak nevadili, ako neprofesionalny, povysenecky až drzý prístup. Nedoporučujem navštíviť jej ambulanciu.

Paní doktorka získala asi lékařský diplom nedopatřením, protože její přístup byl velmi špatný. Byla jsem u ní na vyšetření s dcerou a s přístupem paní doktorky jsem byla velmi nespokojená. K dceři se chovala otřesně . Jestli máte možnost jít k jinému lékaři, určitě to udělejte, aby jste se vyhli této zkušenosti. Paní doktorka má špatný přístup k dětem !!!!!

Paní doktorka je velmi nepříjemná. Na syna skoro křičela, ze neumí číst, aťse to nejdřív naučí a odešli jsme s tím, ze žádnou vadu nemá. Po vyšetření jiným lékařem dostal syn brýle s 1 dioptrií. Už bych nikdy k paní doktorce nešla .

Pani doktorka je asi z jineho sveta.Mame ocni vadu v rodine,dcera od roka a pul silhala,tvrdila mi,ze ma oci v poradku jen proto,ze nevydrzela 20 min v klidu sedet.Sama jsem se obednala na vysetreni dcery kamerou v liberci a ejhle,na obou oci 4 dioptrie.Neprijemna,neochotna,protivna jak......

Oceňuji vysokou profesionalitu, sehranost se sestřičkou, a pokud se někomu zdá trošku strohá, je to jen zdání. Možná nevyhovuje "slabším" povahám, protože neztrácí čas zbytečným povídáním a pracuje. Rozmazlené a sebestředné pacienty možná odradí strohý přístup sestřičky při prvním setkání. Ale to je jen zdání, jak znovu opakuji. Díky ní a jejímu doporučení na kliniku do Nových Butovic zase vidím jako ostříž. Nejvyšší hodnocení nedávám jen proto, že nemám srovnání:).

vysoká profesionalita, ochota pomoci, odbornost, zkušenosti.

Jsem velice spokojená s paní doktorkou,příjemná,milá,ochotná,když zavoláte v kutní záležitosti,ihned Vás ošetří.Švecová

Nepletou si předchozí hodnotitelé tuto lékařku s její předchůdkyní? (té odpovídá vaše kritika)
Současná oční lékařka je vysoce profesionální a k dětem se chovala mile a trpělivě. (jedna návštěva se třema dětma, z toho jedno nespolupracovalo)

Paní doktorka, je tak ochotná akorát ke staršim lidem s pozornostma,byla jsem nucela dojít tam s dcerou a a nevzala jsem kytku nebo dáreček, taky to byl teda přístup, paní doktorka asi nemá děti, byla velmi nepříjemná a nervózní mě i na dítě. Doufám že se mi podaří sehnat jiného doktora.