Milada Kadlecová

Pediatr Více

Staré Město 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 134, Staré Město

Vážení zaujatí hodnotící i všichni ostatní, co jste nespojkojení, kdo z vás je natolik erudovaný, že dokáže rozeznat jestli je použití antibiotik vhodné či ne, kdo z vás dokáže posoudit rizika použití antibiotik či jejich vyloučení ze strany lékaře a potom sledovat jak imunitní systém dítěte bojuje s nákazou několik dní s teplotami přes 40 C°. Mnozí jsou schopni mnout si ruce nad tím, jak ta imunita vašich dětí funguje, ale uvědomte si, že následky neléčených bakteriových infekcí mohou být i trvalé. Takže nečtěte tolik časopisy pro maminky a pokuste se raději s p. Kadlecovou podiskutovat na téma léčby vašeho dítěte. Ona si použití antibiotik pokaždé několikrát zváží než je indikuje a v tomto směru je věk lékaře spíše přínosem než přítěží.
Obě moje děti chodí k p. Kadlecové a její přístup byl vždy 100%. Není divu, že vhledem k všeobecné spokojennosti už nemůže další pacienty přijímat, ačkoliv mají mnozi třebovští pediatři volnou kapacitu.

Zdá se mi že paní doktorka nezná jiné leky než antibiotika.celý život mi je strkala a ted mám komplet zničený imunitní systém.Jinak radši řekne že si potíže člověk vymýšlí než aby popsala k dalším odborníkům,udělala testy nebo to nějak řešila.Lituju že jsme k ní kdy chodila

Velmi dobrá lékařka citlivá k dětem a vstřícná k rodičům s dlouhou praxí a hlavně se zdravým rozumem