Ortodontická ordinace
Jiráskova 116, Vodňany

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorka je velmi vstřícná, to je pravda, ovšem výsledky její péče tak skvělé nejsou. Několik nezávislých zubařů mě informovalo, že několik mých zubů je po zásahu paní doktorky v ohrožení a zdaleka nejsem jediný pacient. Přitom mám zuby přirozeně krásné, bílé a nekazivé. Nyní jsem přešla k jinému doktorovi, který mi zuby dává postupně do pořádku.
Narozdíl od paní doktorky používá rukavice, dělá mezi zuby mezeru, plomby dělá precizně, vyplňuje kořenové kanálky a pozná, že mám někde kaz..
Nedejte jen na lidský přístup paní doktorky, myslete na následky, zuby máte jen jedny! Hledejte pravé profesionály.

Zdravím všechny a opravdu doporučuji pani doktorku. Je výborná zubařka, profesionál, tak i člověk se srdcem na správném místě. Je perfektní při ošetřování dětí, vsřícná. Syn jako jediného zubaře /ze 4/ se nebál a získala si ho během chvíle. K pani Hálkové jsem chodila i jako dítě, už tenkrát jsem měla z pani doktorky dobrý pocit.Dokonce si na mě dobře pamatovala s čím jsem k ní chodil, i po těch létech.
Děkuji pani Hálková za Vaši péči.

Skvělá!!!!
Moc jí děkuji za péči.