Stomatologická a ortodontická ordinace
Václavská 282, Strakonice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Naprostá nespokojenost s touto "lékařkou". Neprofesionální přístup, nehygienické chování v ordinaci a dlouhé čekací lhůty.

Umístění: Stomatologická a ortodontická ordinace

katastrofa, preventivní prohlídky bez kauzu :-D,
poté co mě pořád bolely zuby jsem si došla k jinému doktoru a na každém živém zubu kaz a mrtvé zuby neměly dostatečně vyčištěné kanálky.

S paní doktorkou mám zkušenost coby s ortodontistkou a nemůžu si na ní stěžovat. Naprosto souhlasím s tím, že je velmi příjemná, lidská, citlivá. Dotazy ochotně zodpoví, vše vysvětlí. Dokonce má pochopení i pro nepříliš vzorné pacienty :-) Mohu kritizovat její proslulé dlouhé čekací lhůty, i když oproti dřívějšku již značně kratší (z hodin se zkrátily na pár desítek minut..:-) ).

Myslím že na výplně platí půl roku záruka, potom se platí jako jiné zboží. S paní doktorkou je příjemné jednání a vždy mi velmi ochotně pomohla. Mohu jen doporučit.

Ochotná, vlídná a šikovná lékařka.

Nejlepší profesionál, jakého znám

Paní doktorku mohu jen chválit, je k pacientům velmi milá, ochotná s čímkoliv pomoci a poradit. Mé horní i dolní zuby mně dala do pořádku během pár let. Je precizní a i když má plnou čekárnu, tak se Vám vždy věnuje s maximální péčí. Rukavice si sice nebere, ale po každém zákroku si velice důkladně myje ruce. Vždy od ní odcházíte s úsměvem, pokud hledáte ortodontistu-vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi vstřícná, to je pravda, ovšem výsledky její péče tak skvělé nejsou. Několik nezávislých zubařů mě informovalo, že několik mých zubů je po zásahu paní doktorky v ohrožení a zdaleka nejsem jediný pacient. Přitom mám zuby přirozeně hezké, bílé a nekazivé. Nyní jsem přešla k jinému doktorovi, který mi zuby dává postupně do pořádku. Je to velmi drahé a zdravý zub už nic nenahradí..
Narozdíl od paní doktorky používá rukavice, dělá mezi zuby mezeru, plomby dělá precizně, vyplňuje kořenové kanálky a pozná, že mám někde kaz..Ukažte rentgen jinému nezávislému zubaři budete se divit!
Nedejte jen na lidský přístup paní doktorky, myslete na následky, zuby máte jen jedny.. Hledejte pravé profesionály.

super

C

Souhlasím s tím, že v orto problematice se asi paní doktorka orientuje, ale ve stomatologii pokulhává.. Mám s ní spojen nejhorší zážitek od zubaře. Vytrhla mi dočasný zub ovšem bez kořenů s tím, že je stálý zub vytlačí.. Následovalo bolestivé dloubání na pohotovosti u jiného zubaře den před odjezdem na dovolenou..