Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Dobrý den, u tohoto p. doktora jsem v nemocnici Beroun absolvovala nejdříve gastroskopii, po měsíci kolonoskopii. Teď s odstupem času mohu říct, že ty nervy za to nestály. Pan doktor /určitě těchto endoskopií provedl nespočet/ je dle mého laického mínění velmi zručný, pečlivý a vše proběhlo dost rychle. Sestřičky taky úžasné. Nejhorší je dosoukat do sebe všechen fortans. Doporučuji dát si do něj citron a při pití si ucpat nos. Přeji dobrý průběh a dobré výsledky.

Pana doktora Vašíčka si velmi vážím.pomohl mi od mého problému (měl jsem polyp rekta,tubulovilozní adenom) diagnostika, následný zákrok,kontroly, vše v naprostém pořádku.pan doktor je pečlivý,nezpochybnitelný odborník ve svém oboru.jediný problém je administrativa (hlavně práce s PC) v té pan doktor trochu zaostává ale to by se mu snad i dalo odpustit. Připadá mi jako by ho sestřičky v tom tak trochu nechávaly plavat.i s tím už jsem se smířil,ve zdravotnictví chybí personál, takže sestry titul ne titul chovají se i k pacientům všelijak (má vlastní zkušenost) snad si sestry trochu sáhnou do svědomí.doporučuji se o vše zajímat a toho co mi nenabídnou nebo nedají se jednoduše ,, dožadovat" .Jinak na kontroly docházím pravidelně dle pokynů pana doktora na gastroenterologii nemocnice Beroun. Jan Strnad

Pan primář Vašíček mě léčí již dva roky. Je velmi lidský, vstřícný a pomohl mi od dlouhodobých potíží. Nechápu proč se nemocnice zbavuje takových odborníků.
Mgr. Vavřina Jaroslav

Pan primář je asi velmi dobrý odborník. Jsem mu vděčný, že zjistil můj problém s kterým jsem se trápil celý život a na nějž žádný jiný lékař nepřišel. Takže, vyšetření kolonoskopií u něho super. Avšak následná docházka do poradny k němu je snad i ztráta času. Zeptá se jen "jak je". A pak již jen bojuje s počítačem. A to je boj!!! Když se mu na popáté nepovede vytisknout recept, řekne, že mají limit a že prášky může předepsat až po prvním ať si zavolám. Takže volat a jit si znovu pro recept. Nicméně i pochopím, že někdo na PC nemá buňky a prostě se to nenaučí. Co však je špatné, že za celou dobu řekne "jak je, položte se, máte prášky?" Žádná rada, zjištění po jakém jídle je zhoršení, doporučení čeho se vyvarovat, co zkusit. Prostě nic. A jeho roztržitost by v jiném oboru byla snad i úsměvná ale u lékaře to je velmi znejisťující a pacient odchází v obavách zda pan doktor něco nezapoměl.
Ale i tak mu jsem vděčný. Opravdu. Do poradny ale lépe jinam.