Michal Vašíček, gastroenterolog Mladá Boleslav

MUDr. Michal Vašíček

Gastroenterolog

4 názory

Uložit


Adresa

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

M
Ověřeny pacient

Dobrý den, u tohoto p. doktora jsem v nemocnici Beroun absolvovala nejdříve gastroskopii, po měsíci kolonoskopii. Teď s odstupem času mohu říct, že ty nervy za to nestály. Pan doktor /určitě těchto endoskopií provedl nespočet/ je dle mého laického mínění velmi zručný, pečlivý a vše proběhlo dost rychle. Sestřičky taky úžasné. Nejhorší je dosoukat do sebe všechen fortans. Doporučuji dát si do něj citron a při pití si ucpat nos. Přeji dobrý průběh a dobré výsledky.


Ověřeny pacient

Pana doktora Vašíčka si velmi vážím.pomohl mi od mého problému (měl jsem polyp rekta,tubulovilozní adenom) diagnostika, následný zákrok,kontroly, vše v naprostém pořádku.pan doktor je pečlivý,nezpochybnitelný odborník ve svém oboru.jediný problém je administrativa (hlavně práce s PC) v té pan doktor trochu zaostává ale to by se mu snad i dalo odpustit. Připadá mi jako by ho sestřičky v tom tak trochu nechávaly plavat.i s tím už jsem se smířil,ve zdravotnictví chybí personál, takže sestry titul ne titul chovají se i k pacientům všelijak (má vlastní zkušenost) snad si sestry trochu sáhnou do svědomí.doporučuji se o vše zajímat a toho co mi nenabídnou nebo nedají se jednoduše ,, dožadovat" .Jinak na kontroly docházím pravidelně dle pokynů pana doktora na gastroenterologii nemocnice Beroun. Jan Strnad


V
Ověřeny pacient

Pan primář Vašíček mě léčí již dva roky. Je velmi lidský, vstřícný a pomohl mi od dlouhodobých potíží. Nechápu proč se nemocnice zbavuje takových odborníků.
Mgr. Vavřina Jaroslav


Ověřeny pacient

Pan primář je asi velmi dobrý odborník. Jsem mu vděčný, že zjistil můj problém s kterým jsem se trápil celý život a na nějž žádný jiný lékař nepřišel. Takže, vyšetření kolonoskopií u něho super. Avšak následná docházka do poradny k němu je snad i ztráta času. Zeptá se jen "jak je". A pak již jen bojuje s počítačem. A to je boj!!! Když se mu na popáté nepovede vytisknout recept, řekne, že mají limit a že prášky může předepsat až po prvním ať si zavolám. Takže volat a jit si znovu pro recept. Nicméně i pochopím, že někdo na PC nemá buňky a prostě se to nenaučí. Co však je špatné, že za celou dobu řekne "jak je, položte se, máte prášky?" Žádná rada, zjištění po jakém jídle je zhoršení, doporučení čeho se vyvarovat, co zkusit. Prostě nic. A jeho roztržitost by v jiném oboru byla snad i úsměvná ale u lékaře to je velmi znejisťující a pacient odchází v obavách zda pan doktor něco nezapoměl.
Ale i tak mu jsem vděčný. Opravdu. Do poradny ale lépe jinam.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti