MUDr.

Ortodontista

Kontaktní informace

• Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec

Českobratrská, 441/12, 415 01 Teplice, ústecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Pojišťovna VZP, a.s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod Více (4)

• Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

• Zkušenosti a dovednosti

• 2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
      2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
      2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ortodoncie
      2013 specializační atestace v oboru ortodoncie
      od r. 2013 Ortodoncie Teplice, soukromá ortodontická praxe

• ortodoncie

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Ortodontista
    Teplice
    Dobrý den. Pan doktor Vám rád zodpoví dotazy osobně. Bohužel snímací rovnátka Váš problém s největší pravděpodobností nevyřeší. Po sejmutí fixních rovnátek je nutné nosit retenční desky nebo… Více

Hodnocení pacientů

• V

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

• K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

• B

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme.

Burkoňovi, Pardubice