Adresa

Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec
Českobratrská, 441/12, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
2010-2013 Stomatologická klin...

Více

Specializace

  • ortodoncie

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec Jiný

Velká spokojenost. Jak s přístupem, cenou i výsledkem. Děkuji

Ověřený profil

Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

V
Ověřený profil

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6


Ověřený profil

K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.


B
Ověřený profil

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme.

Burkoňovi, Pardubice


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
před několika lety jsem měla fixní kovová rovnátka. Bohužel byly sundány příliš brzo a zuby se mi vrátily téměř do původní polohy. Mám překřížené přední jedničky jinak všechny ostatní jsou v pořádku (podle mě). Fixní rovnátka už znova nechci, tak se chci zeptat, jestli děláte i rovnátka na noc?
Moc krát děkuju!

Dobrý den. Pan doktor Vám rád zodpoví dotazy osobně. Bohužel snímací rovnátka Váš problém s největší pravděpodobností nevyřeší. Po sejmutí fixních rovnátek je nutné nosit retenční desky nebo folie k udržení výsledku léčby, a to i několik měsíců až let. U některých pacientů je vhodné použít retainer, tenký drátek na vnitřní straně zubů, aby byl výsledek stabilní. Můžete se k nám objednat. Pan doktor s Vámi po vyšetření probere možnosti léčby ve Vašem konkrétním případě. Hezký den, Zuzana Šedivcová, manažer.

MUDr. Michal Šedivec

Dobry den chtěla bych se zeptat co znamenaji tyto potize. Mam zvlastni stsvy jazyka jako by me neposlouchal jak ma.Nekdy je tuhej a kdyz potrebuju rozkousat jidlo tak se mu nechce polknout proste to nejde a nekdy zase by polykal a ja nemam jeste nerozkousane jidlo a kvuli tomu se i zakuckavam a jist je pro me stresujici a zdlouhavi a diky tomu jsem i zhubla na 42 kg. Taky jako by se nekdy jazyk nafoukl a cpal se mi skrz zuby do predu az me chyta krec do sanice.Nadmerne slineni obcas a knedlik v krku . To se bojim ze se udusim. Chodila sem pomalu kazdy tyden s tim k doktoru na ORL doktor nenasel nic co by to zpusobovalo a po opetpvanych navstevach me poslal na endokrinologii a tam take nezjistili nic.Ale mam strach na internetu jsem pod temito popisovanymi potizemi nasla hruzny nemoci jako nejakou sklerozu co zpusobuje toto polykani a ze i oslabene dychani a to se mi stava kdyz usinam. A pak jeste jednu nemoc ale nevim uz jak se menovala byl to divny nazev.Prosim o vas nazor dekuji

Dobrý den, doporučuji Vám návštěvu neurologie.

MUDr. Michal Šedivec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.