MUDr.

Michal Šedivec

Ortodontista

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie 2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice 2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec

Tyršova 10
    41501 Teplice, ústecký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Pojišťovna VZP, a.s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• 2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie
    2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice
    2010-2013 Stomatologická klinika pro děti a dospělé FN Motol, oddělení ortodoncie
    2013 specializační atestace v oboru ortodoncie
    od r. 2013 Ortodoncie Teplice, soukromá ortodontická praxe

• ortodoncie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

• MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

• K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

• Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme.

Burkoňovi, Pardubice