Českobratrská, 441/12, Teplice
Rovnátka - Ortodoncie Teplice Dr. Michal Šedivec

Pojišťovna VZP, a.s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

2009 promoce na 1. lékařské fakultě UK, obor Stomatologie 2009-2010 Soukromá stomatologická praxe, Teplice 2010-2013 Stomatologická klinika pro děti...

• ortodoncie

Sehr nettes Personal und perfekte Arbeit! Pünktliche Termineinhaltung. Ich bin zufrieden. Praxis ist zu empfehlen.

MUDr. Šedivce mohu bez váhání doporučit Vám i Vašim dětem. Měla jsem možnost vidět přístup a postup léčby u mé dcery. Jednalo se o fixní rovnátka. Oceňuji velkou informovanost při postupu léčby a profesionalitu se kterou jsem měla možnost se pravidelně setkávat. Když jsem viděla výsledek a nádherně rovné zuby dcery, rozhodla jsem se po konzultaci s MUDr. Šedivcem, že podstoupím též léčbu. Nyní mám léčbu za sebou a jsem pyšná na krásné rovné zuby. Léčbu mám úspěšně za sebou a v 45-ti letech mám konečně krásné zuby. Zuby jsou vizitka. Jana Vachušková, Praha 6

K panu doktorovi jsem začala chodit ještě v Motole a s jeho prací jsem byla tak spokojená, že jsem po jeho odstěhování dojížděla do ordinace do Teplic téměř 100 km. Je pečlivý, vždycky na mě měl dostatek času a všechny zákroky mi vysvětlil. Rovnátka mám už sundané a zuby mi neustále někdo chválí, jak je mám krásně rovné.

Pana doktora známe již z Motola, kde dříve pracoval. Profesionální přístup k našim dětem. Všem doporučujeme.

Burkoňovi, Pardubice

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před několika lety jsem měla fixní kovová rovnátka. Bohužel byly sundány příliš brzo a zuby se mi vrátily téměř do původní polohy. Mám překřížené přední jedničky jinak všechny ostatní jsou v pořádku (podle mě). Fixní rovnátka už znova nechci, tak se chci zeptat, jestli děláte i rovnátka na noc?
    Moc krát děkuju!

Dobrý den. Pan doktor Vám rád zodpoví dotazy osobně. Bohužel snímací rovnátka Váš problém s největší pravděpodobností nevyřeší. Po sejmutí fixních rovnátek je nutné nosit retenční desky nebo folie k udržení výsledku léčby, a to i několik měsíců až let. U některých pacientů je vhodné použít retainer, tenký drátek na vnitřní straně zubů, aby byl výsledek stabilní. Můžete se k nám objednat. Pan doktor s Vámi po vyšetření probere možnosti léčby ve Vašem konkrétním případě. Hezký den, Zuzana Šedivcová, manažer.

MUDr. Michal Šedivec

• Dobry den chtěla bych se zeptat co znamenaji tyto potize. Mam zvlastni stsvy jazyka jako by me neposlouchal jak ma.Nekdy je tuhej a kdyz potrebuju rozkousat jidlo tak se mu nechce polknout proste to nejde a nekdy zase by polykal a ja nemam jeste nerozkousane jidlo a kvuli tomu se i zakuckavam a jist je pro me stresujici a zdlouhavi a diky tomu jsem i zhubla na 42 kg. Taky jako by se nekdy jazyk nafoukl a cpal se mi skrz zuby do predu az me chyta krec do sanice.Nadmerne slineni obcas a knedlik v krku . To se bojim ze se udusim. Chodila sem pomalu kazdy tyden s tim k doktoru na ORL doktor nenasel nic co by to zpusobovalo a po opetpvanych navstevach me poslal na endokrinologii a tam take nezjistili nic.Ale mam strach na internetu jsem pod temito popisovanymi potizemi nasla hruzny nemoci jako nejakou sklerozu co zpusobuje toto polykani a ze i oslabene dychani a to se mi stava kdyz usinam. A pak jeste jednu nemoc ale nevim uz jak se menovala byl to divny nazev.Prosim o vas nazor dekuji

Dobrý den, doporučuji Vám návštěvu neurologie.

MUDr. Michal Šedivec

• ortodoncie