MUDr. Michal Klečka

Bečváry 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
č.d. 185, Bečváry

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Spadlá korunka

25.4.19vecer mi spadla korunka trojka v lego nahoře mám svého zubaře v místě bydliště,ale byla jsem u přítele ve Svojšicích.Nejbliže byl Mudr.Klečka a tak mě přítel odvezl k tomuto lékaři.Poprosila jsem sestru,zda bych mohla počkat,až přijde pan doktor a poprosit zda by mi korunku nacementoval, na citlivý,živý zub,byl pátek a do pondělí,by to bylo dlouho.Sestra mi nevlídně řekla, že nejsem jejich pacient a tak ne.Vydrzela jsem až přišel lékař,abych se dozvěděla velké NE!!!Bylo mi to hodně líto,pracovala jsem jako instrumentářka v zubní ordinaci.v Motole.Mužu Vám zodpovědně říci ,že z prahu naší ord.neodešel ŽÁDNÝ pacient bez ošetření.Toto jednání bylo velmi neprofesionální.Byla to práce max. na 10min.Poplatek za urgentní ošetření bych ráda uhradila.Nemela jsem možnost.Měla jsem štěstí, našla jsem člověka na svém místě a korunka je tam,kde má být.Jsem za to velmi vděčná a pana doktora Klecku,bych už nikdy neobtěžovala.Sestra v důchodu Marie.????

Pan doktor je milý, vysvětluje vše co dělá. Zkažený zub nechá v puse osmileté holčičce 4 měsíce. Když jsem se ohradila, že tak dlouho čekat nechci, protože ji zub začíná bolet, bylo mi zděleno, že to je přece kaz a ten bolí. Neuvěřitelná arogance. Čas na bolestivé případy nemá, musí se asi vyhajat. Člověk s bolavým zubem, který bolí proto, že ho pan zubař včas neošetří, sedí v čekárně celé dopoledne. Na prevenci chodíme pravidelně, přesto plná pusa kazů.

Pan doktor Klečka je mírně řečeno arogantní a dost nepříjemný. Evidentně ho jeho práce nebaví!!!! Pan doktor mi 15 let tvrdí, že mám dva mrtvé zuby, ovšem nikam si to nenapsal, takže jsem dostala vynadáno, že si to vymýšlím. Při vstupní prohlídce mi udělal rentgen a pak už nikdy. Stěžovala jsem si rok (2 prohlídky), že mě zuby bolí. Jenže prý je všechno v pořádku. Nyní bylo jiným lékařem zjištěno, že mám zánět u osmiček. Proběhla okamžitá operace pod narkózou, a bylo mi řečeno, že takto to nemuselo dopadnout, kdyby se mi o chrup někdo staral. A o 3 vnitřních kazech, které je možné zjistit pouze rentgenem je zbytečné mluvit. No kdyby pan doktor na kazy náhodou přišel, tak by stejně nic neudělal, pouze objednal za 6 měsíců na vyvrtání!!!! Jinak pak doktor ještě tak nějak pracuje do 12 hod. Po 12 hodině už dělá jen běžné prohlídky, jelikož už je strašně unavený.!!!!!! A jeho věčné vzdychání za dveřmi AAAAACHJOOOOOOOO, AAAAACHJOOOO tak to mě vyloženě vytáčí.
Takže pane doktore, od Vás jsem odešla a s tím celá má rodina. A všechny které znám, jsem o Vašem jednání informovala, takže naše rodina nebude konečný stav, který od Vás odejde.
Nehledě na to, že někteří odešli už dávno.
Musím říct, že nyní lituji toho, že jsem si myslela, že najít si nového lékaře je těžké.. Není!!!
Nechápu, jak pana "dokrtora" tady může někdo chválit??!!!!

Nejlepší zubař široko daleko, ač jsem se zubaře po špatných zkušenostech bála, k němu se vždy těším, i když tam pak 2 hodiny čekám, což jako zdravotní sestra z ordinace praktického lékaře chápu, někdy to prostě jinak nejde. Je nejlepší, sestřička je taky fajn.

K panu doktorovi jsem presel pred lety na radu sveho kolegy, kdy jsem stravil 14dni v Recku s otevrenym zubem a velkymi bolestmi tlumenymi brufenem. Pan doktor prisel kvuli mne drive do ordinace a byl jsem u nej na kresle pres 2hodiny. (timto s omlouuvam tem, kdo museli cekat) Praci kombinoval s rentgenovanim. Vysledek uzasny, odchazel jsem s opuchlou pusou ale do odpoledne jsem mel po problemu. DEKUJI, kez by vsichni stomatologove byli jako PAN DOKTOR Klecka.

Kéž by byli všichni doktoři tak super jak je tento!!!

Mohu jen doporučit! Pan doktor je vynikajicí lékař se skvělým přístupem. Bohužel možná právě kvůli tomu má dlouhé objednací lhůty, což není zrovna nejlepší, ale pokud nemíváte nenadálé potíže, naučíte se s tím počítat :-)

Je nejlepší! O tom není pochyb! Má šikovné ruce. Když ošetřuje děti všechno jim nejdříve vysvětlí a ukáže, aby z dětí spadl stres a strach stejně tak jako když vidí vyděšeného dospělého v křesle. Prostě jezdíme za ním z daleka a kdyby byl na sibiři tak tam pojedem taky! Protože šikovné ruce v našich ústech jsou velmi důležité pro náš celý chrup!