Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Každý to zná, jít do Polikliniky a ještě se zubní tématikou není nic, co by každý dělal rád. Jakmile však otevřete dveře do ordinace, změní se pro Vás svět a typicky studené lékařské prostředí zůstane za dveřmi. V klidném prostředí ordinace a při relaxační hudbě najdete neuvěřitelně příjemného, charizmatického odborníka, který se o Váš chrup postará s maximální péčí. Vysvětlí postup a šetrným zásahem provede potřebné kroky. Následné doporučení ve srozumitelné řeči Vám napomůže jak používat dentální hygienu v praxi a ochránit Vaše zuby i do budoucna.

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou
Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena (mapa)

Odstranění zubního kamene • 850 Kč

Odstranění pigmentací • 600 Kč

Pískování zubů • 600 Kč +6 Více

Fluoridace

Odstranění zubního plaku

Léčba onemocnění dásní

Studium oboru dentální hygienista ukončil v roce 2007. V průběhu studia absolvoval část praxe na operačních sálech Oddělení ústní, čelistní a obličejo...

• hypersenzitivita dentinu
  • bruxismus / skřípání zubů
  • zubní kámen

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Vzhledem k četným problémům se zuby jsem za svůj život prošla mnoha zubními ordinacemi, dentální hygienu nevyjímaje. S péčí jakou svým pacientům poskytuje pan Kalita jsem se však nesetkala. Zde nejde jen o estetickou stránku (na které samozřejmě také záleží), ale především o zdraví chrupu a nalezení příčiny vzniklých obtíží. Titul diplomovaný specialista naprosto vystihuje kvalitu prováděných úkonů a znalost oboru na výbornou. Co ovšem před první návštěvou ordinace nezjistíte a co bych tu chtěla zdůraznit, je úžasně lidský a milý přístup pana Kality. A na něm ve zdravotnictví záleží dvojnásob! Proto nelze jinak než doporučit. Děkuji a těším se na pravidelné půlroční prohlídky.

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Ordinaci jsem navštívila se svým 7-letym synem, který má už bohužel ve svém věku špatné zkušenosti se zuby. Z přístupu pana doktora byl nadšený, veškerý strach z něho hned na začátku opadl a když jsme odcházeli z ordinace, tak prohlásil, že by mu nevadilo, kdyby zákrok absolvoval znova. Ordinace a profesionální přístup pana doktora je na vysoké úrovni. Kdybychom potřebovali znova navštívit dentalni hygienu, tak se na pana doktora znova rádi obrátíme.

Mohu ordinaci a pana Kalitu jen doporučit. Díky perfektní referenci jsem za ním přijel z Prahy a rozhodně toho nelituji. Profesionální a pečlivé ošetření se dneska hledá těžko. Rozhodně doporučuji osobní návštěvu, protože potom už nebudete chtít k nikomu jinému.

Pri me navsteve CR z Australie jsem potreboval provest zubni hygienu. Ordinaci pana Kality vrele doporucuji. Zubni hygiena byla absolutne bezbolestna a profesionalne provedena. Po zkusenosti z minulosti jsem velice opatrny ve vyberu stomatologu a dentalnich hygieniku a pristup pana Kality byl prijemnou zmenou. Vse mi bylo vysvetleno do podrobnosti a skvelym zpusobem. Dekuji za super servis

Dentální hygienu jsem zažila v několika ordinacích, takže mohu porovnávat. Pan Michal Kalita je velký profesionál. Ošetření v jeho ordinaci proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, vše mi srozumitelně vysvětlil a po jeho péči jsem odcházela s dokonale hladkými zuby a opravdu příjemným pocitem v ústech. Naučil mne, jak o ústa a zuby pečovat doma. Musím říci, že se k němu 100% vrátím, protože oproti jiným specialistům jsem měla pocit osobní péče a nikoli, že jsem jednou z mnoha na běžícím pásu. Jen víc takových odborníků s milým přístupem.

K panu Kalitovi mě objednala manželka, která k němu chodí taky. A musím jen chválit, všechno mi bylo hned na začátku vysvětlené, nic nebolelo, při ošetření hrála příjemná hudba. Pan Kalita je milý člověk a jeho ordinace funguje na vysoké úrovni.

Ze zubaru mam panicky strach. Ale kdyz jsem vesla do ordinace, tak na me dychla skvela atmosfera a pan Kalita se ke me choval velmi prijemne a vse vysvetlil. Vsechen strach ze me spadnul a priste uz se bat nebudu. A usmevava sestricka byl nadherny bonus. Velmi doporucuji!! Uz se nikdy vice nebudete bat.

Mám panickou hrůzu ze zubařů a tak jsem i sem šla se strachem. Ale p. Kalita na mě zapůsobil skvěle. Vše vysvětlil, samotná hygiena proběhla bez bolesti, byl pečlivý a důsledný. Hudba v ordinaci super, odpočinula jsem si u ní. Příště už se bát nebudu. Palec nahoru a klobouček až k zemi :) příjemná sestřička byla jako bonus. I v pátek odpoledne nešetřila úsměvem.

Návštěvu ordinace proběhla naprosto bez problémů, vše bylo rychle, bezbolestně vyřízeno. Nemám nejmenší výtku směrem ke komunikaci, provedení práce nebo ordinaci. Cena za služby je myslím naprosto adekvátní úkonu, který byl proveden. Můžu ordinaci s čistým srdcem doporučit a určitě se zmíním rodině a přátelům.

Odstranění zubního kamene

850 Kč