Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou
Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena (mapa)

Fluoridace

Kyretáž

Léčba onemocnění dásní +6 Více

Léčba onemocnění parodontu

Léčba přecitlivělosti zubů

Odstranění pigmentací • 600 Kč

Studium oboru dentální hygienista ukončil v roce 2007. V průběhu studia absolvoval část praxe na operačních sálech Oddělení ústní, čelistní a obličejo...

• hypersenzitivita dentinu

Odstranění zubního plaku

Pískování zubů

600 Kč

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena Zubní kámen, krvácení dasni

Nebudu se zbytečně rozepisovat, návštěvu určitě doporučuji!
Teď mám krásné zuby, příjemný zážitek a návštěvu jistě zopakuji.

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Každý to zná, jít do Polikliniky a ještě se zubní tématikou není nic, co by každý dělal rád. Jakmile však otevřete dveře do ordinace, změní se pro Vás svět a typicky studené lékařské prostředí zůstane za dveřmi. V klidném prostředí ordinace a při relaxační hudbě najdete neuvěřitelně příjemného, charizmatického odborníka, který se o Váš chrup postará s maximální péčí. Vysvětlí postup a šetrným zásahem provede potřebné kroky. Následné doporučení ve srozumitelné řeči Vám napomůže jak používat dentální hygienu v praxi a ochránit Vaše zuby i do budoucna.

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Vzhledem k četným problémům se zuby jsem za svůj život prošla mnoha zubními ordinacemi, dentální hygienu nevyjímaje. S péčí jakou svým pacientům poskytuje pan Kalita jsem se však nesetkala. Zde nejde jen o estetickou stránku (na které samozřejmě také záleží), ale především o zdraví chrupu a nalezení příčiny vzniklých obtíží. Titul diplomovaný specialista naprosto vystihuje kvalitu prováděných úkonů a znalost oboru na výbornou. Co ovšem před první návštěvou ordinace nezjistíte a co bych tu chtěla zdůraznit, je úžasně lidský a milý přístup pana Kality. A na něm ve zdravotnictví záleží dvojnásob! Proto nelze jinak než doporučit. Děkuji a těším se na pravidelné půlroční prohlídky.

Umístění: Caltero, s.r.o. - Dentální hygiena

Ordinaci jsem navštívila se svým 7-letym synem, který má už bohužel ve svém věku špatné zkušenosti se zuby. Z přístupu pana doktora byl nadšený, veškerý strach z něho hned na začátku opadl a když jsme odcházeli z ordinace, tak prohlásil, že by mu nevadilo, kdyby zákrok absolvoval znova. Ordinace a profesionální přístup pana doktora je na vysoké úrovni. Kdybychom potřebovali znova navštívit dentalni hygienu, tak se na pana doktora znova rádi obrátíme.

Mohu ordinaci a pana Kalitu jen doporučit. Díky perfektní referenci jsem za ním přijel z Prahy a rozhodně toho nelituji. Profesionální a pečlivé ošetření se dneska hledá těžko. Rozhodně doporučuji osobní návštěvu, protože potom už nebudete chtít k nikomu jinému.

Pri me navsteve CR z Australie jsem potreboval provest zubni hygienu. Ordinaci pana Kality vrele doporucuji. Zubni hygiena byla absolutne bezbolestna a profesionalne provedena. Po zkusenosti z minulosti jsem velice opatrny ve vyberu stomatologu a dentalnich hygieniku a pristup pana Kality byl prijemnou zmenou. Vse mi bylo vysvetleno do podrobnosti a skvelym zpusobem. Dekuji za super servis

Dentální hygienu jsem zažila v několika ordinacích, takže mohu porovnávat. Pan Michal Kalita je velký profesionál. Ošetření v jeho ordinaci proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, vše mi srozumitelně vysvětlil a po jeho péči jsem odcházela s dokonale hladkými zuby a opravdu příjemným pocitem v ústech. Naučil mne, jak o ústa a zuby pečovat doma. Musím říci, že se k němu 100% vrátím, protože oproti jiným specialistům jsem měla pocit osobní péče a nikoli, že jsem jednou z mnoha na běžícím pásu. Jen víc takových odborníků s milým přístupem.

K panu Kalitovi mě objednala manželka, která k němu chodí taky. A musím jen chválit, všechno mi bylo hned na začátku vysvětlené, nic nebolelo, při ošetření hrála příjemná hudba. Pan Kalita je milý člověk a jeho ordinace funguje na vysoké úrovni.

Ze zubaru mam panicky strach. Ale kdyz jsem vesla do ordinace, tak na me dychla skvela atmosfera a pan Kalita se ke me choval velmi prijemne a vse vysvetlil. Vsechen strach ze me spadnul a priste uz se bat nebudu. A usmevava sestricka byl nadherny bonus. Velmi doporucuji!! Uz se nikdy vice nebudete bat.

Mám panickou hrůzu ze zubařů a tak jsem i sem šla se strachem. Ale p. Kalita na mě zapůsobil skvěle. Vše vysvětlil, samotná hygiena proběhla bez bolesti, byl pečlivý a důsledný. Hudba v ordinaci super, odpočinula jsem si u ní. Příště už se bát nebudu. Palec nahoru a klobouček až k zemi :) příjemná sestřička byla jako bonus. I v pátek odpoledne nešetřila úsměvem.

• hypersenzitivita dentinu
  • bruxismus / skřípání zubů