MUDr. Michal Fikejz

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti
č.d. 75, Čížová

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti
č.d. 100, Ostrovec

To co dokáže pan doktor, to dovede kde jaký veterinář lépe. Je arogantní a když k němu jdete tak už s nechutí, aby jste ho náhodou neotravovali, že vám vůbec něco je..To, že o prebranych pacientech po svém stryckovi nic neví, je fakt síla! Měla jsem čest ho tam chytit,když zaskakoval a bylo to,jak kdyby nikdy neodešel! Zlatý starý pan doktor..

Velmi dobrý lékař.Vždy pomůže a je ochotný,milý,sestřička to samé :-) chodím k němu s dětmi. doporučuji

Velmi ochotný a vstřícný lékař. Pacientovi je ochoten se věnovat i mimo ordinační hodiny. Se svojí zdravotní sestřičkou tvoří skvělý tým. Při ošetřování mé manželky ochotně přijel i ve večerních a nočních hodinách, pomohl s výběrem specializovaného pracoviště a iniciativně se zajímal o její aktuální zdravotní stav i v době, kdy byla v péči specialistů.

Když jsem přešel k panu doktorovi a šel jsem k němu na pravidelnou preventivní prohlídku, nestačil jsem se divit ! Pan doktor mi jen změřil tlak a bylo po vyšetření. U předchozího lékaře to bylo na 20 minut, prohmatání, kontrola zraku, atd. NEJVÍCE MI ŠTVE ODBYTÁ PREVENTIVKA U DĚTÍ !!! Myslím že by pan doktor mohl prevenci a diagnostiku dělat o hodně lépe. Je také pravdou, že působí arogantně " podle nálady ". Co se kladů týče, občas si nenechal zaplatit placený výkon a je vstřícný, když člověk něco potřebuje. Sestřička je super a kolikrát i udělá věci ktré pana doktora nenapadnou :-)

Nedopuručuji:-( Při výpisu vykázané péče z pojišťovny jsem zjistila, že jsem docházela na neexistující preventivní prohlídky. Na skutečné preventivní prohlídce vám vezmou jen krev a změří tlak. - nic víc
Když jsem potřebovala napsat recept, tak se kroutil že má nějaké limity od pojišťovny.
Rychle jsem ho změnila a jsem spokojená.

Hodny pan doktor a ma lidsky pristup a vzdy mi pomohl a poradil.A sestricka nema chybu.Dobre chovani k lidem. V.SADIL

Pan doktor mě velmi zklamal.Při sepsání zprávy, kterou sepsal pro jiného lékaře jsem zjistila, že jsem docházele na neexistující preventivní prohlídky, základní vyšetření pro jiného lékaře neudělal, přestože bylo podrobně popsáno ve zprávě.Nedoporučuji.Hlídat lékaře nemám zapotřebí, hlídat mě má on.Rovněž nejsem povinna mu předepisovat žádanky, je to jeho práce.

S přístupem MUDr. Michala Fikejze jsme od počátku jeho nástupu do ordinace v Čížové velice spokojeni. Má velice pečlivý přístup, zájem o pacienta. K dětským pacientům má velice laskavý přístup.

pan doktor ani nepozná naštiplou kost..nechal trápit pulročni díte s nastiplou kostí s tím že to nic není.

hrozně příjemný,sympatický a důsledný lékař,vždy pomůže a není problém poradit i po telefonu,je stále při ruce když ho člověk potřebuje.