Nový Ples 123, Jaroměř

Knížka Doktor mozek o tom, jak si pomoct proti smutku, únavě - zdarma ke stažení na psyx.cz

Knížka o dětských psychických poruchách - zdarma ke stažení na psyx.cz

Lektorská činnost - zvládání stresu, komunikace a pozitivní psychologie psyx.cz +1 Více

Online psychologické testy psychotesty.psyx.cz

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

PhDr. Michaela Peterková

V současné době nabízím online psychologické testy a psychologické kurzy. Lektorská činnost - oblast zvládání stresu, komunikace a pozitivní psycholog...

Léčené nemoci

• Úzkost, stres, nízká sebedůvěra

Umístění: PhDr. Michaela Peterková Test duševního zdraví

Udělala jsem si test duševního zdraví podle paní dr. Peterkové a zjistila jsem, že výsledky se velmi blíží tomu, jak se já sama vidím. Potvrdily mé obavy i naděje...K tomu jsem získala i stručný návod, co mám dělat, abych se cítila líp atd., odkazy na literaturu. Děkuji. Ráda bych se s Vámi setkala. Možná, že pořádáte nějaké besedy, semináře a pod.?

Moc hodná paní psycholožka. Doporučila mě k ní kamarádka které pomohla s panickými stavy, mě zas pomohla od děsivých snů a taky si víc věřím. Klidně přetáhne sezení, je optimistiká, měla jsem pocit že má o mě opravdu zájem. Doporučuji!! Díky - Karla L.

Díky, Karlo!
Jen prosím momentálně o pochopení - nové klienty na indivduální konzultace nyní nepřijímám, mám úplně plno. Na psyx.cz ale najdete mé knížky ke stažení (některé zdarma) a tipy na kurzy, které pořádám. Můžeme se také sejít u živých internetových vysílání na téma zvládání stresu, komunikace a pozitivní psychologie - informace dostanete, když se zapíšete do mailing listu, například právě stažením knížky na psyx.cz
Těším se na Vás! Michaela Peterková