Váš úsměv
Holandská 123, Beroun

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• dentální hygiena

Umístění: Váš úsměv Jiný

Paní Krůtová je nejen velice milá a ochotná, ale také opravdu šikovná. Nemám co vytknout. Je velice pečlivá, jemná, vždy vše vysvětlí. Navíc je opravdový profesionál a svou práci dělá stoprocentně.

Michaela Krůtová (Keyřová),DiS.

Dobrý den, moc děkuji. Budu se těšit na Vaší další návštěvu.
S pozdravem Michaela Krůtová,DiS.

Nikdy bych neřekl, že půjdu rád k zubaři. Velmi milá, popisuje všechny následující kroky, nepřekvapí bolestí, pohladí hlasem.

Dobrý den :-)

Moc děkuji za Vaše hodnocení a budu se těšit na další návštěvu :-)
S pozdravem Michaela Keyřová,DiS.

Souhlasím s paní Zuzanou. Slečnu/paní Keyřovou mohu taktéž jen doporučit. Velice milá a příjemná dentální hygienistka. Výrobky k čištění zubů má dokonce levnější než v lékárně či drogerii, takže se vyplatí nakoupit přímo v ordinaci a nemusíte pak nikde shánět a ještě ušetříte :). Zase se brzy objednám...

Dobrý den paní Martino,

děkuji za Vaše doporučení a hodnocení. Moc si toho vážím, jsem ráda, že jste s mou prací spokojena.
Budu se těšit na další návštěvu.

S pozdravem Michaela Keyřová,DiS.

Velká profesionálka, velmi příjemná, vše podrobně vysvětluje, u paní hygienistky jsem byl dvakrát a jsem více než spokojen!

Michaela Krůtová (Keyřová),DiS.

moc děkuji za Vaše hodnocení.

Těším se na další Vaší návštěvu.
S pozdravem Michaela Keyřová,DiS.

Pět hvězdiček je pro tuto dentální hygienistku málo! Úvod podrobná edukace s praktickými příklady, jak a čím si správně čistit zuby, nesnaží se "obchodovat" s výrobky od nasmlouvaných firem, poradí, doporučí, vždy příjemná, usměvavá, trpělivá, naslouchá, nekárá, krok za krokem přesně říká, co bude dělat. Naprosto bez chyby a já už se těším na další návštěvu.

Dobrý den paní Zuzano,
jsem velmi ráda, že jste spokojená. Děkuji za velmi hezké a kladné hodnocení.
Těším se na další Vaší návštěvu.