MUDr. Michael Janoušek

Pediatr Více

Dobronín 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 343, Dobronín

Vidím, že tu jsou rozporuplné názory, ale já osobně si nemůžu na pana doktora ani v nejmenším stěžovat a ani nevím o nějakém zanedbávání pacientů. Osobně u mě angínu poznal během několika vteřin a za o ibalginu se přede mnou ani nezmímil...Jen jestli to hysterivké maminky, které neumí svým ratolestem uvařit ani polívku, trochu nepřehánějí. Lepší šetrný lekář, než ten, který na každou rýmu předepisuje antibiotika. A jinak, paní sestřička je nejmilejší co znám, ani v televizi takovou nemají:-)

Pana doktora doporučuji pouze těm, kteří chtějí léčit své děti pouze IBALGINEM.Tento lék je totiž skoro na všechno, jak se můžu sama dočíst v příbalovém letáku.Ale když nepozná jasnou angínu a nechá dítě ležet tři dny ve čtyřicetistupňových teplotách a čeká co se z toho vyklube, mě opravdu zaráží.V našem případě to nebylo poprvé.Když mu voláte a chcete radu,tak maximálně řekne jaké má ordinační hodiny a když navštívíte pohotovost,vynadá vám.Jeho pověst mu může zachránit pouze jeho sestřička, která je velice příjemná.Jinak už se nedivím, že od něj pacienti odchází

Pan DOKTOR Janoušek shodou okolností zachránil během patnácti let obě mé děti- poprvé, když jeden pan "chirurg" nepoznal slepé střevo ( to ještě pracoval na JIP ve znojemské nemocnici) poté jsem se přestěhovala a mé děti jsou něj registrované. O případu druhého dítěte nebudu psát (jihlavská nemocnice se předvedla). Rozhodně doporučuji. Jezdíme za ním sice nyní přes půl okresu, ale neměnila bych. Když někdo umí, tak mi to nemusí při každé návštěvě dokazovat. A milé předřečnice, jsem zkušená matka a mohu s klidem řídt, že týdenní teplota není u dětí až tak neobvyklá. A že by nepoznal plané neštovice?? Pokud jsou pořádné, tak to pozná cvičená opice, pokud teprve začínají, tak to nepozná nikdo ale dát Paralen na teplotu snad matka dokáže, nebo ne??
A jestli je teplý, no má dvě dcery. Ale aspoň nějaká legrace.

Pan doktor vypada jak teply,ale jinak v ordinaci v pohode,takze spokojenost

Pan doktor má ten nejhorší přístup ktery jsem zažila nechat dítě tyden v teplotách neni normální,chtěla bych vydět jeho jak by to zvladnul on sám.Nedoporučila bych ho nikomu.Po dle mně to není doktor.Pryč od něj

Asi chodím k někomu jinému. Pan doktor je vždy ochotný, několikrát přijel na návštěvu do bytu, několikrát jsem mu volala večer dom. Osobně se mu divím, že sem do Větrného Jeníkova dojíždí, dětí je tu málo. Zajímavé je, že po panu doktorovi chcete, aby měl v ordinaci tekutý pudr (což se nesmí), lékárna je vám daleko, ale k jinému doktorovi do města nadšeně jezdíte. Asi vaším dětem nikdy nic nebylo, já si nedovedu představit že s dítětem v horečkách budu někam jezdit a čekat v plné čekárně.

Pan doktor opravdu nemá dobrý přístup a asi se ani nezajímá o novinky. Jediné, co vám tluče do hlavy je, kojte kojte kojte, ale že to ne každé mamince jde a ne každá maminka může, to už asi nechápe. V Jeníkově je velmi málo, a kdy vám onemocní dítě zrovna, když on tu je? Asi málo kdy, takže se stejně nakonec musíte obrátit na pohotovost. Jeho sestřička je ale jedinečná a moc milá, ochotná, tu bych neměla, kdežto pana dr. ano. Kvůli němu musíme dojíždět za lékařkou mnohem dál.

Pan Doktor Janoušek nemá nic společného s dobrým pane doktorem. Mívá zastaralé postupy v léčbě. Mohl by mít lepší přístop k dětem, hezky na ně promluvit, a ani ty miminka neumí do ruky vzít. Mám čerstvou zkušenost, ani nepoznal, že má malý brácha plané neštovice, když tam s mamkou v Jeníkově přišli. A prý jestli jo tak si máme koupit pudr. A kde asi tak sehnat na víkend na vesnici lékárnu. Je to dost neprofesionální.
Proto když se mi narodila dcera, tak raději dojíždíme do Humpolce za panem doktorem Rodem, to je prostě pravý opak. Je to špatné, že bude v Jeníkově málo pacientů, ale kdyby přišla výměna. Třeba jeho pani manželka je oprvdu milá, když ho tam zastupovala.
Jen má pan dotor moc příjemnou a milou sestřičku.

v žádném případě nedoporučuji,léčit děti nemá zájem vše je pro něj banalita,používá na všechny nemoci jeden lék mám dvě holky a raději jsem přešla k pani doktorce caklové haně,která je úžasná a jedinečná,snaživá,a má zájem léčit,pomáhat narozdíl od janouška,který si jen hraje na doktora,ale skutečnost je jiná