Mi-Vet S.r.o. Veterinární Klinika, veterinář Ústí nad Labem

Mi-Vet S.r.o. Veterinární Klinika

Veterinář

6 názorů

Uložit


Adresa

Pod Hůrkou 3003/1, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
6 názorů

N
Ověřeny pacient

S Mi-vetem jsme bohužel spokojení nebyli kvůli neprofesionálnímu přístupu paní doktorky a sestřičky, které se mohly akorát tak posmívat své neschopnosti zacházet s psychicky nevyrovnaným psem. Ještě ho stresovali více, než bylo potřebné. I jednání se mnou jakožto s majitelkou bylo hloupé a arogantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Mela jsem cincilku, ktera z niceho nic zacala slintat a prestala jist. Byl to naznak prerostlych stolicek. Na netu jsem se dozvedela, ze klinika Mi-vet ma inhalacni narkozu a zoubky hlodavcum brousi. Nevahala jsem a na kliniku se s cincilkou objednala. Vsichni moc prijemni, hlavne pani Matrkova. Zoubky ji sbrousila, ale nejak neresila duvod prerustani stolicek, ze je to zrejme dedicne. S cincilkou jsme bojovaly. Po tretim sbrouseni byla cincilka po narkoze hodne rychle ciperna, coz uz mi prislo divne. Dokrmovala jsem ji tak jako po kazdem sbrouseni, ale cincila stale po tydnu slintala, jako by zoubky vubec sbrousene nemela. Volala jsem pani Matrkove s prosbou, proc mi cincilka stale slinta, rekla, ze je to normalni (po predchozim brouseni neslintala) a ze to s cincilkou uz nevidi dobre, bylo mi to divne. Cincilka stale hubla a samq se ne a ne rozjist. S brekotem jsem se rozhodla, ze ji nenecham trapit a ze ji nechame uspat. Pritel jel k panu doktorovi Sehnalovi v Teplicich, aby ji utratil. Pan doktor ji chtel jeste zachranit a na chvilicku ji uspal a koukl do tlamicky a zjistil prerostle stolicky. Po deseti dnech brouseni?! A navic zjistil nadurek v tlamicce. Bylo to neskutecne zjisteni a pani Matrkova to nevidela? Nechala jsem spoustu penez za leceni, ktere neprobehlo, tak jak melo byt. Cincilku bohuzel nemam. Hlavne, ze za to clovek plati pomerne dost penez a veterinari moc verite, ze vam zviratko zachrani.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Málem jsme přišli o kočku a to po banálním zákroku - kastraci. Bylo to každým dnem horší a my jen platili, rána byla prakticky otevřená. Když se rozhodli pro novou operaci, tak nám došla trpělivost a kočku jsem odvezli na jinou kliniku, kde se doktor zhrozil když to viděl. Už jen nad tím, že kočka měla cca 13cm dlouhou jizvu, zatímco od nich chodí kočičky se 2-3cm. Bylo nám sděleno, že kdyby jsme přišli o jeden den později, tak by jsme o ní přišli. Antibiotika která dostávala byla na tak rozsáhlý zánět slabá a hlavní problém byl v tom, že nesnesla stehový materiál, kterým ji šili. Bříško jí vůbec nedrželo pohromadě, bylo to strašné ji tak vidět. Naštěstí nový pan doktor nám jí zachránil. Vím, že kdyby jsme se pro změnu nerozhodli, tak už by jsme jí neměli...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Strašně ocenujeme pohotovost, protože, nám asi v 2 hodiny ráno zachránili pejska. Skvělý přístup, profesionalita!! Chválím a doporučuji


Chtel bych vyzvednout profesionalitu a lidský přístup MVDr.Soni Vlkové i MVDr.Ondřeje Mikulici.Poznal jsem řadu veterinárních lékařu,ale výše jmenovaní jsou naprosto výjímeční.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Mikulica nám dal dohromady kočičku po úrazu kyčelního kloubu, která se jí stala po srážce osobním autem. Celkový přístup na klinice je velmi, velmi profesionální a myslím, že žádnou věc při prohlídkách či určování diagnózy nejsou zbytečné. Je to sice někdy finančně citelné, ale vždy nám pomohli.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti