Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

vchod z ul. Ovenecka, U Studánky 32, Praha 7-Bubenec, Praha
Mama Baby Studio

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Mama Baby Studio

K Evě jsem chodila jak na yogu a pilates tak i na předporodní kurz. Ten měl 6 lekcí a zahrnoval všechna témata, na která jsem v těhotenství narazila. Rozsah byl tak akorát a ponechal dostatečný prostor pro to, abych si o všem udělala vlastní názor a dohledala si to, co mě zajímá. Zároveň Eva má velmi otevřený přístup k různým názorům. Jak cvičení tak kurz mi dodaly dost sebevědomí na to, abych konec těhotenství a porod prožila psychicky v klidu a připravená na realitu.


Ověřeny pacient

Eva je naprosto bajecny clovek!
Jeji masaze, taping a gravid joga pomahaji s tehotenstvim ne "bojovat" a uzivat si to!
Ma skvele olejicky, a naprosto i nejhezci studio pro tehotne a po porodu vubec v Praze!
Obratte se na ni, stoji to za to!
A pri tom ona je velmi mila a hodna zena


J
Ověřeny pacient

Navštěvovala jsem těhotenskou yogu a předporodní kurs. Ocenila jsem, že cvičení nejen pomáhá k udržení dobré fyzické kondice během těhotenství, ale nebylo opomenuto ani navazování vztahu s miminkem, pohoupání, relaxace apod. A to vše v krásném prostředí. Po cvičení jsem si odpočala také psychicky a odcházela s dobrou náladou. Z předporodního kursu jsem využila mnoho podnětů a nečekala jsem, že si toho tolik zapamatuji a dokážu využít v praxi. Informace jsou předávány v příjemné a osobní atmosféře v malé skupince účastnic. Pozitivně překvapil vyvážený poměr informací a metod z lékařského hlediska a alternativního přístupu. Eva Smrkovsky ví přesně, kdy jakou metodu využít, aby byla prospěšná. Myslím si, že cvičení i kurs nakonec přispěly k tomu, že porod proběhl naprosto přirozeně, aníž bych na tom přehnaně lpěla :) Předporodní kurs také napomohl tomu, že se od začátku dařilo kojení na výbornou.


K
Ověřeny pacient

Doporučuji kurz předporodní přípravy, který Eva v Mama Baby Studiu vede. Kurz obsáhl vše, co se během mého porodu (a před ním) odehrálo, díky němu jsem se tak cítila opravdu mnohem lépe, než kdybych informace z kurzu neměla. Byla jsem velice spokojená také s její jógou a pilates pro těhotné.


P
Ověřeny pacient

Evu jsem poznala na začátku svého těhotenství při "Týdnu respektu porodu". Vůbec jsem ještě neměla tušení, co vše je v dnešní době možné a že existují takové možnosti, jaké ona nabízí... Zaujala mne svým "pohledem na věc" a vůbec svojí osobností. Sice si žádné strachy či nejistotu nepřipouštěla, ale ani se na porod přímo netěšila - měla jsem v sobě spoustu otázek... a hlavně slyšela kolem sebe hrůzné zážitky z porodnic.Setkávání s ní v době těhotenství mne bavilo, zodpověděla veškeré mé otázky a vždy krásně naladila na blížící se událost. Nasmály se společně s manželem při nácviku "úlevových" pozic... Během mého těhotenství nebylo dne, kdy by mi bylo špatně - užívala jsem si to. Bohužel 3 dny před porodem mi začaly křížové bolesti a já už se nevyspala - Eva byla na dosah a uklidnila mne skrz telefon v kteroukoliv denní/noční hodinu...A vůbec v den "D" byla pro nás oba velkou oporou. Porod byl komplikovaný a trval skoro 20h...Vyčerpaná jsem nebyla jen já, ale i můj manžel, který mi byl po boku - takže jsem byla ráda, že si občas může odskočit a nadechnout, když u mě byla Eva. Zároveň jsme uvítali, že ví, jaké jsou naše představy a přejeme si přirozený porod. Její odbornost v homeopatii, bylinkách a dalších směrech jsme plně využili. Byla tu prostě pro nás... před, v průběhu, i po "aktu". Jsem ráda, že mi vstoupila do života a pokud se nám poštěstí další miminko - chtěla bych ji mít jako doprovod zase. Ještě jednou, Evi, velké díky za vše.

Pája, Zdenda a Matyášek Hejhalovi


I
Ověřeny pacient

Evu bych všem doporučila všema deseti, hlavně nejistým prvorodičkám, ale i maminám které si porod chtějí užít.
Na Evu jsem narazila úplně náhodou, a jsem moc ráda neměnila bych. Absolvovala jsem její předporodní přípravu a poté jsem s ní i rodila v Nymburské porodnici. Před porodem jsem si myslela že jsem se v kurzu naučila úplně všechno, až v praxi jsem zjistila že vlastně nevím nic:) ale abych věděla alespoň polovinu všeho musel by kurz trvat 9 měsíců.
S Evinou asistencí u porodu byl nadmíru spokojen i můj zprvu velice skeptický přítel, který si myslel že jsem se se soukromou porodní asistentkou zbláznila. Protože byla Eva celou dobu porodu "po ruce" cítila jsem se úplně v pohodě, v bezpečí, věděla jsem že za mnou někdo stojí, někdo se stejným názorem na přirozený porod. Už se těšíme na další porod(y) s Evou.


A
Ověřeny pacient

Jsme rádi že jsme dostali na Evu doporučení a dále ji novým maminkám doporučujeme! Ondra, Xenia a Marta


Ověřeny pacient

Již před otěhotněním jsem věděla že bych chtěla u porodu někoho kdo je profesionál, ale zároveň mne zná a ví co na mne "zabere" a co ne. Musím říct, že Eva veškerá moje očekávání naprosto předčila...předporodní příprava byla skvělá, i manžel se zúčastnil sezení pro tatínky a líbilo se mu:-) I přes Evy velmi nabitý program se nám naše miminko podařilo přesvědčit ať se narodí tak aby na nás Eva měla čas...Rodila jsem v Nymburce a po celou dobu nám oběmas manželem byla Eva velkou oporou.Vše co se dělo vysvětlila, díky ní jsem byla úplně v klidu i když věci nešly úplně jak měly. Ale myslím si že i díky Evě se nakonec Honzík narodil přirozenou cestou za což jsme moc vděční :-)
Poporodní návštěva i rady, které mi ochotně poskytla po telefonu nám také moc pomohly. Tak až budeme plánovat druhé miminko určitě s Evou počítáme a jen doufám že bude mít ve svém nabitém programu volno!


Ověřeny pacient

Evička je anděl a ráda bych ji doporučila všem budoucím maminkám.Evičku jsem měla s partnerem u porodu a byla to nejlepší péče jakou jsem si mohla představit. Porod nebyl komplikovaný, ale při bederních kontrakcích jsem moc nezvládala vnímat okolí.Evička krásně vedla máho partnera a starala se o mě jako o vlastní.Předporodní péče byla taky užasná. vše mi vysvětlila ve chvílích pochobností uklidnila.Vřele doporučuji všem maminkám, je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat.


T
Ověřeny pacient

Eva je úžasný člověk. Provázela mě celým těhotenstvím - chodila jsem na její předporodní přípravu. Vždy jsem se moc těšila, neb jsem se dozvěděla pokaždé mnoho nového, Eva se nám neuvěřitelně věnovala, trpělivě zodpovídala záplavu dotazů a měla spoustu rad nejen z klasické medicíny, ale i z homeopatie, bylinkářství a aromaterapie. Celá tato příprava věřím, že přispěla k nádhernému zážitku z porodu. Přestože porod Filípka trval 26 hodin, celý ho vnímám i díky podpoře Evy jako krásný. Eva byla, když jsem ležela na rizikovém oddělení, stále na příjmu a radila nám, jak můžeme pomoci přirozenému průběhu. Po mém přeložení na porodní sál okamžitě přijela a vytvořila krásnou a klidnou atmosféru, což pomohlo rozběhnutí porodního procesu. Díky ní jsem zvládala ještě chvíli před samotným finále vtipkovat s personálem a celkově si to celé užívat. Velkým přínosem byla i v okamžiku, kdy malému klesly ozvy. Ona okamžitě reagovala (v tu chvíli byla porodní asistentka nemocnice u jiné rodičky), zalarmovala personál a díky tomu se podařilo celou situaci zdárně vyřešit. Mým velkým přáním bylo rodit přirozeně a díky Evě a jejímu včasnému zásahu se to podařilo. Již teď se těším na další těhotenství i porod a vím, že určitě budu chtít, aby byla Eva u toho.
Tereza Vojancová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti