vchod z ul. Ovenecka, U Studánky 32, Praha 7-Bubenec, Praha
Mama Baby Studio

Zobrazit ostatní porodních asistentek v okolí

Umístění: Mama Baby Studio

K Evě jsem chodila jak na yogu a pilates tak i na předporodní kurz. Ten měl 6 lekcí a zahrnoval všechna témata, na která jsem v těhotenství narazila. Rozsah byl tak akorát a ponechal dostatečný prostor pro to, abych si o všem udělala vlastní názor a dohledala si to, co mě zajímá. Zároveň Eva má velmi otevřený přístup k různým názorům. Jak cvičení tak kurz mi dodaly dost sebevědomí na to, abych konec těhotenství a porod prožila psychicky v klidu a připravená na realitu.

Eva je naprosto bajecny clovek!
Jeji masaze, taping a gravid joga pomahaji s tehotenstvim ne "bojovat" a uzivat si to!
Ma skvele olejicky, a naprosto i nejhezci studio pro tehotne a po porodu vubec v Praze!
Obratte se na ni, stoji to za to!
A pri tom ona je velmi mila a hodna zena

Navštěvovala jsem těhotenskou yogu a předporodní kurs. Ocenila jsem, že cvičení nejen pomáhá k udržení dobré fyzické kondice během těhotenství, ale nebylo opomenuto ani navazování vztahu s miminkem, pohoupání, relaxace apod. A to vše v krásném prostředí. Po cvičení jsem si odpočala také psychicky a odcházela s dobrou náladou. Z předporodního kursu jsem využila mnoho podnětů a nečekala jsem, že si toho tolik zapamatuji a dokážu využít v praxi. Informace jsou předávány v příjemné a osobní atmosféře v malé skupince účastnic. Pozitivně překvapil vyvážený poměr informací a metod z lékařského hlediska a alternativního přístupu. Eva Smrkovsky ví přesně, kdy jakou metodu využít, aby byla prospěšná. Myslím si, že cvičení i kurs nakonec přispěly k tomu, že porod proběhl naprosto přirozeně, aníž bych na tom přehnaně lpěla :) Předporodní kurs také napomohl tomu, že se od začátku dařilo kojení na výbornou.

Doporučuji kurz předporodní přípravy, který Eva v Mama Baby Studiu vede. Kurz obsáhl vše, co se během mého porodu (a před ním) odehrálo, díky němu jsem se tak cítila opravdu mnohem lépe, než kdybych informace z kurzu neměla. Byla jsem velice spokojená také s její jógou a pilates pro těhotné.

Evu jsem poznala na začátku svého těhotenství při "Týdnu respektu porodu". Vůbec jsem ještě neměla tušení, co vše je v dnešní době možné a že existují takové možnosti, jaké ona nabízí... Zaujala mne svým "pohledem na věc" a vůbec svojí osobností. Sice si žádné strachy či nejistotu nepřipouštěla, ale ani se na porod přímo netěšila - měla jsem v sobě spoustu otázek... a hlavně slyšela kolem sebe hrůzné zážitky z porodnic.Setkávání s ní v době těhotenství mne bavilo, zodpověděla veškeré mé otázky a vždy krásně naladila na blížící se událost. Nasmály se společně s manželem při nácviku "úlevových" pozic... Během mého těhotenství nebylo dne, kdy by mi bylo špatně - užívala jsem si to. Bohužel 3 dny před porodem mi začaly křížové bolesti a já už se nevyspala - Eva byla na dosah a uklidnila mne skrz telefon v kteroukoliv denní/noční hodinu...A vůbec v den "D" byla pro nás oba velkou oporou. Porod byl komplikovaný a trval skoro 20h...Vyčerpaná jsem nebyla jen já, ale i můj manžel, který mi byl po boku - takže jsem byla ráda, že si občas může odskočit a nadechnout, když u mě byla Eva. Zároveň jsme uvítali, že ví, jaké jsou naše představy a přejeme si přirozený porod. Její odbornost v homeopatii, bylinkách a dalších směrech jsme plně využili. Byla tu prostě pro nás... před, v průběhu, i po "aktu". Jsem ráda, že mi vstoupila do života a pokud se nám poštěstí další miminko - chtěla bych ji mít jako doprovod zase. Ještě jednou, Evi, velké díky za vše.

Pája, Zdenda a Matyášek Hejhalovi

Evu bych všem doporučila všema deseti, hlavně nejistým prvorodičkám, ale i maminám které si porod chtějí užít.
Na Evu jsem narazila úplně náhodou, a jsem moc ráda neměnila bych. Absolvovala jsem její předporodní přípravu a poté jsem s ní i rodila v Nymburské porodnici. Před porodem jsem si myslela že jsem se v kurzu naučila úplně všechno, až v praxi jsem zjistila že vlastně nevím nic:) ale abych věděla alespoň polovinu všeho musel by kurz trvat 9 měsíců.
S Evinou asistencí u porodu byl nadmíru spokojen i můj zprvu velice skeptický přítel, který si myslel že jsem se se soukromou porodní asistentkou zbláznila. Protože byla Eva celou dobu porodu "po ruce" cítila jsem se úplně v pohodě, v bezpečí, věděla jsem že za mnou někdo stojí, někdo se stejným názorem na přirozený porod. Už se těšíme na další porod(y) s Evou.

Jsme rádi že jsme dostali na Evu doporučení a dále ji novým maminkám doporučujeme! Ondra, Xenia a Marta

Již před otěhotněním jsem věděla že bych chtěla u porodu někoho kdo je profesionál, ale zároveň mne zná a ví co na mne "zabere" a co ne. Musím říct, že Eva veškerá moje očekávání naprosto předčila...předporodní příprava byla skvělá, i manžel se zúčastnil sezení pro tatínky a líbilo se mu:-) I přes Evy velmi nabitý program se nám naše miminko podařilo přesvědčit ať se narodí tak aby na nás Eva měla čas...Rodila jsem v Nymburce a po celou dobu nám oběmas manželem byla Eva velkou oporou.Vše co se dělo vysvětlila, díky ní jsem byla úplně v klidu i když věci nešly úplně jak měly. Ale myslím si že i díky Evě se nakonec Honzík narodil přirozenou cestou za což jsme moc vděční :-)
Poporodní návštěva i rady, které mi ochotně poskytla po telefonu nám také moc pomohly. Tak až budeme plánovat druhé miminko určitě s Evou počítáme a jen doufám že bude mít ve svém nabitém programu volno!

Evička je anděl a ráda bych ji doporučila všem budoucím maminkám.Evičku jsem měla s partnerem u porodu a byla to nejlepší péče jakou jsem si mohla představit. Porod nebyl komplikovaný, ale při bederních kontrakcích jsem moc nezvládala vnímat okolí.Evička krásně vedla máho partnera a starala se o mě jako o vlastní.Předporodní péče byla taky užasná. vše mi vysvětlila ve chvílích pochobností uklidnila.Vřele doporučuji všem maminkám, je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat.

Eva je úžasný člověk. Provázela mě celým těhotenstvím - chodila jsem na její předporodní přípravu. Vždy jsem se moc těšila, neb jsem se dozvěděla pokaždé mnoho nového, Eva se nám neuvěřitelně věnovala, trpělivě zodpovídala záplavu dotazů a měla spoustu rad nejen z klasické medicíny, ale i z homeopatie, bylinkářství a aromaterapie. Celá tato příprava věřím, že přispěla k nádhernému zážitku z porodu. Přestože porod Filípka trval 26 hodin, celý ho vnímám i díky podpoře Evy jako krásný. Eva byla, když jsem ležela na rizikovém oddělení, stále na příjmu a radila nám, jak můžeme pomoci přirozenému průběhu. Po mém přeložení na porodní sál okamžitě přijela a vytvořila krásnou a klidnou atmosféru, což pomohlo rozběhnutí porodního procesu. Díky ní jsem zvládala ještě chvíli před samotným finále vtipkovat s personálem a celkově si to celé užívat. Velkým přínosem byla i v okamžiku, kdy malému klesly ozvy. Ona okamžitě reagovala (v tu chvíli byla porodní asistentka nemocnice u jiné rodičky), zalarmovala personál a díky tomu se podařilo celou situaci zdárně vyřešit. Mým velkým přáním bylo rodit přirozeně a díky Evě a jejímu včasnému zásahu se to podařilo. Již teď se těším na další těhotenství i porod a vím, že určitě budu chtít, aby byla Eva u toho.
Tereza Vojancová