Máša Josef, praktický lékař

MUDr. Máša Josef

Uložit

Praktický lékař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 293, Kralice nad Oslavou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pan doktor Máša je velmi dobrý lékař,který má stále vlídne slovo a hlavně není typ který už ode dveří říka co Vám je,a co nejvíc si na nem cením je to,že když tam přídu tak nejsem za pět minut vyšetřená,ale bere to poctivě.Vřele ho můžu doporučit nebo je to "Pán Doktor".
Spozdravam Marta Kotounová

Skvělý rodinný lékař,který jde vždy daleko za hranice svých povinností -obětavý- velice erudovaný - odborně zdatný - trvale si doplňuje vzdělání a odbornost. Neznám lepšího obvodního lékaře !!

Nejlepší doktor, kterého znám a to už léčil mého dědu!

P

Otřesný lékař,dovede být sice milý , ale mnohokrát se stalo , že jen pěkně mluvil a nepomohl.Naslibuje a pak neudělá nic . Znám případy , kdy ho chtěla rodina zažalovat pro nezodpovědný přístup k nemocnému.Dalším problémem je kráska Mášová. Drzá,odporná,arogantní a namyšlená ženská . Nevím,co tato madam pohledává ve zdravotnictví .Všichni moc dobře víme , ke komu pan doktor jezdí. Naše rodina mu nic nedává , proto jsme na okraji jeho zájmů .

P

100 *****

O

Rozumný, dobře uvažující, nic neponechává náhodě. Snaží se všem pomoci. Čekací doba v čekárně je sice delší, ale to je z důvodu, že se snaží udělat pro pacienta maximum. Nikdy se nám nestalo, že by nás pan doktor odmítl, nebo odbyl. Jako lékaře ho doporučuji i ostatním.

R

Je to náš rodinný praktický lékař a ještě se nestalo,že by nám nepomohl.Čekání je trošku delší,ale je to tím,že každého pacienta vyslechne a opravdu se mu věnuje,aby nějaký problém nepřehlédl.

P

Výborný lékař,ochotný,slušný.Váží si pacientů.Vzor všech praktických lékařů.Chválím

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti