Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nábř. Irmy Geisslové 605, Jičín
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Kvalitni pece, vysoka odbornost, prijemne jednani. Bohuzel delsi cekaci i objednaci doba. Vase trpelivost bude odmenena. Jeji sestra je uzasna.

je super ....ale je skoda ze tu nejsou ordinacni hodiny

Brýle nosím víc než 40 let, za tu dobu už jsem byla u několika očních lékařů.Myslím, že paní doktorka je nejpečlivější co jsem kdy měla. Velice milá a má dobře zažízenou ordinaci i pěkné prostředí. Taky má moc milou sestřičku, můžu jenom doporučit.

Šikovná, hodná akorát, pečlivá,sexy akorát - když chce! Hezké svátky, šťastný nový rok, hodně zdraví a štěstí přejí pacienti!*

P

Této lékařce není co vytknout. Kéž by měla tento přístup většina lékařů.

I

S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojena celá rodina i s našimi příbuznými.Pečlivá,milá,odborník na pravém místě. Pokud jdu k výbornému lékaři,frontu si v klidu vysedím, protože se to vyplatí.

opravdu dobrá lékařka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

V

Paní doktorka je velmi pečlivá a svědomitá. Je vyhledávaná ze širokého okolí a proto má také delší objednací lhůty. Jsem spokojen s její pracovní dobou, ne vždy se můžu uvolnit z práce do 15 hod. Srozumitelně vysvětlí diagnosu.

B

Paní doktorka Zalabová je velmi pečlivá a svědomitá lékařka. Možná i proto, je u ní někdy zdržení proti objednávací době. Setkala jsem se u ní v minulosti asi se dvěma jinými sestřičkami, ale v současné době má sestřičku velmi příjemnou a ochotnou.

N

Paní doktorka Zalabová je velmi milá, komunikativní, t.č. je v nových, velmi pěkných prostorách. Vždy nám pomohla, vše dobře vysvětlila. My (chodím tam sama se sebou a s jedním ze svých synů) jsem zatím nikdy nečekali více než půl hodiny - a to bylo proto, že musela vzít přednostně nějaký akutní případ. To chápu, kdybych já přišla s úrazem oka, taky bych nechtěla čekat až po vyšetření těch objednaných.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti