Oční ordinace
Nábř. Irmy Geisslové 605, Jičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Přišla jsem se Paní dr.pouze zeptat zda-li syna vezme na 5 letou prohlídku očí. Ihned ve dveřích mi otevrela nesympatická až protivná osoba a odbyla mě s tím že nepřibírají místo toho aby projevila trochu empatie nebo pomoci mě nasměrovat jinam..tímto jsem ráda že k takové Paní dr. syn nebude chodit i když jsem na ni četla skvělé recenze .

Kvalitni pece, vysoka odbornost, prijemne jednani. Bohuzel delsi cekaci i objednaci doba. Vase trpelivost bude odmenena. Jeji sestra je uzasna.

je super ....ale je skoda ze tu nejsou ordinacni hodiny

Brýle nosím víc než 40 let, za tu dobu už jsem byla u několika očních lékařů.Myslím, že paní doktorka je nejpečlivější co jsem kdy měla. Velice milá a má dobře zažízenou ordinaci i pěkné prostředí. Taky má moc milou sestřičku, můžu jenom doporučit.

Šikovná, hodná akorát, pečlivá,sexy akorát - když chce! Hezké svátky, šťastný nový rok, hodně zdraví a štěstí přejí pacienti!*

Této lékařce není co vytknout. Kéž by měla tento přístup většina lékařů.

S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojena celá rodina i s našimi příbuznými.Pečlivá,milá,odborník na pravém místě. Pokud jdu k výbornému lékaři,frontu si v klidu vysedím, protože se to vyplatí.

opravdu dobrá lékařka

Paní doktorka je velmi pečlivá a svědomitá. Je vyhledávaná ze širokého okolí a proto má také delší objednací lhůty. Jsem spokojen s její pracovní dobou, ne vždy se můžu uvolnit z práce do 15 hod. Srozumitelně vysvětlí diagnosu.

Paní doktorka Zalabová je velmi pečlivá a svědomitá lékařka. Možná i proto, je u ní někdy zdržení proti objednávací době. Setkala jsem se u ní v minulosti asi se dvěma jinými sestřičkami, ale v současné době má sestřičku velmi příjemnou a ochotnou.