Martina Thaiszová, praktický lékař

MUDr. Martina Thaiszová

Uložit

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 50, Pržno
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Způsob léčby mi u paní doktorky absolutně nevyhovuje. Změřit EKG byly velké potíže, spíše přeposílá k ostatním lékařům než léčí, sestra měla problém trefit žílu, podaří se až po několika pokusech, přičemž jinde to jde sestrám skoro samo, navíc se chová k některým pacientům arogantně. V čekárně vždy si člověk musí vyhradit na 2 hodiny času, to tam sedí 3 lidé, člověk sám je v ordinaci 5 minut. Preventivní kontroly neprobíhají tak, jak by měly, několik let ani neodebere pacientovi moč. Znám lékaře, u kterého čekání 20 minut je maximum a způsob léčby se nedá srovnat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojená. Vždy vyslechne, prohlédne. Snaží se najít nejlepší alternativu. Sestřička je taky super. Spokojenost.

M
Ověřeny pacient

Nemám s ní nejmenší problém, cokoli mně trápí si vyslechne a pošle k odborníkům bez řečí. Nic nezlehčuje.

V
Ověřeny pacient

Tahle paní doktorka, je ta nejlepší paní doktorka jakou jsem měla tu čest kdy poznat. Je velmi ochotná, pečlivá a nikdy nic nepodceňuje. Mne tato paní doktorka velice pomohla a děkuji jí za mnohé co pro mne udělala. Je to lékař který má velké pochopení pro nás pacienty, ať už máme problém jakýkoliv. Velice paní doktorce držím pěsti, aby to s námi pacienty vydržela co nejdéle. Velmi si přeji, aby takovýchto lékařů bylo ve zdejší zemi více.

C
Ověřeny pacient

Nevím jake mate skušenosti při vydavani receptu ale sestra za recept vybira 30 Kč poplatek nevím z jakeho důvodu, řekla že vyšel novy zakon (nikde jsem ho ale nenašla) zajimave že chodim i k jinym sestram a tam žadny poplatek nevybiraji a velice se divi co to na pržně praktikuji Davejte si pozor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Martina je super...profesionál...nezanedbává ani starší lidi a okamžitě posílá na další vyšetření. Mám zkušenosti s lékaři z celé naší republiky a musím říci: Važte si jí, že ji máte tady...Zdraví Jiřina

Ověřeny pacient

Martina je super...je profesionál...umí to hlavně se staršími lidmi a dokáže urychleně poslat pacienta na odborná vyšetření a to je velmi důležité. Přeji jí jen to nejlepší. Zdraví Jiřina

sem spokejen ze službami. Zatím nebyl žádnej problem :)

Ověřeny pacient

Výborný praktický lékař,naprostá důvěra a o to u lékaře jde především.Sestra by potřebovala naklonovat a rozeslat do dalších ordinací.Ani náznak arogance,jak jsme zvyklí,ale srší vtipem a ochotou.Více takových ordinací.

Ověřeny pacient

Pro mě lékařka s profesionálním přístupem a velkým zájmem o pacienta. U mě už 2x odhalila zdravotní problém, který tzv. odborníci z nemocnice ,,přehlídli". Já mám k paní doktorce naprostou důvěru. A mé poděkování patří za příjemné chování i sestřičce z ordinace Mudr. Thaiszové.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti