Domácí zdravotní péče
Ukrajinská 11/900, Praha

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Všem doporučuji!!!Sestřička k nám domů donesla velkou radost a moc pomohla svojí dobrotou a ochotou.Pozitivní energií září a moc tím pomáhá,je naprosto skvělá a moc hodná.Babička byla v několika nemocnicích a nepotkala žádnou sestřičku s tak dobrým srdcem.Mysleli jsme že dobří lidé už vymřeli,když nám paní doktorka předepsala DZP.Přišel blonďatý anděl(jmenovat není nutné),se zázračnýma rukama.Když namasíruje tak se cítíte jako znovuzrozená.Má v rukách tolik pozitivní energie.Není jen masérka s velkým M,ale především dobrý člověk.Vůbec jsem nevěřila jak moc může pomoci zlepšení psychického stavu a zatím je to to nejdůležitější.Děkuji celé agentuře za to že je.A to za všechny, kteří pomoc potřebují.Všem přeji zdravíčko.Velmi obdivuji Vaší práci a ještě jednou musím jen doporučit.Děkuji a děkuji.Chtěla jsem toto napsat již dááávno,ale nevěděla jsem o této stránce.Narazila jsem na ní náhodou.

Moc děkuji za péči u rodičů - sestry jsou skoro součástí rodiny a mohla jsem se na ně 100% spolehnout.

jsem velice s pokojen
L.U.

Doporučuji- sestry jsou kvaluifikovanbé a ochotné. M.U.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a paní vedoucí za péči o svého manžela, byli jsme moc spokojení M.N. Praha 10

byl jsem nespokojený

jsem s nimy velice spokojená
J.P.

rád bych tou to cestou poděkoval všem sestřičkám z DZP od pí. Kebrdlové za výbornou ošet.péči o tatínka. Všem krásné a radostné vánoce a do roku 2010 hodně zdraví a lásky.
Kostka Vl.

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám, které se tak vzorně a s mimořádnou profesionalitou staraly o mého těžce nemocného manžela, moc si Vaši práce vážíme.

Spolupracuji s nimi už půl roku, mají profesionální přístup a velké zkušenosti. a hlavně edukaci - tak to by to mělo fungovat všude