Martina Janyšková, gynekolog

MUDr. Martina Janyšková

Uložit

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rybníček 126, Hustopeče nad Bečvou
Praktický lékař gynekolog, dětská gyn.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

paní doktorku mám moc ráda. To o žádném jiném lékaři říct nemohu. Je to odbornice a je velmi oblíbená.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorku z celého srdce mohu všem doporučit. Je to odborník na svém místě. Ordinaci má moderně vybavenou. Její přístup je lidský. Nemohla jsem cca 5 let otěhotnět. Na doporučení kamarádky jsem paní doktorku navštívila a do 1,5 roku jsme s manželem čekali miminko. S manželem moc děkujeme za ochotu a opravdu vstřícné jednání.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka Janyšková je opravdu skvělá a poradí nejlepší rešení.I když jsem byla těhotná tak všechna vyšetření brala dost poctivě.Jen škoda že nemohla být u mého porodu.


Chodim k pani doktorce jiz nekolikatym rokem a jsem velice spokojena. Vzdy vse vysvetli, poradi, vyslechne. Opravdu odbornice.


Dobrý den, paní doktorka Janýšková,je opravdu profesionál na svém místě,
je milá,vstřícná a ochotná jako málokdo.


Ověřeny pacient

K paní doktorce mě dovedla má známá. Nikdy ředtím jsem u gynekologa ještě nebyla, tak jsem měla patřičné obavy a strach. Všechno ze mě spadlo, když se mnou paní doktorka mluvila. Byla vstřícná, chápavá a vše mi vysvětlovala s klidem. Lepší doktorky podle mě ani nemůže být. Všem dívkám ji vřele doporučuji :)


Paní doktorka je výborná, starostlivá. Operovala mou tehdy 1,5 starou dceru a byla naprosto perfektní. Vše mi dopodrobna vysvětlila jak před operací, tak ihned po ní..sdělila přesný postup, výsledek...no prostě super! Markéta K.


Milá,empatická,ohleduplná,skvělé odborné znalosti, prostě "FERARRI" ve svém oboru.
Kdyby byli všichni lékaři jako naše p. doktorka Janýšková,bylo by ve zdravotnictví o jeden problém méně/nekvalitní lékaři/.
Přeji p. doktorce a celé její rodině hodně štěstíčka a zdravíčka a spokojených pacientek.Iveta


Ověřeny pacient

Paní doktorka Janýšková je skvělá. Vždy mi pomohla, vyslechla a dobře poradila. Odrodila nám obě děti. Jsem moc spokejená, všem doporučuji.:)


Chválím vše!!!Je to skvělá lékářka s milým přístupem.S čímkoli se na ni můžu obrátit a vždycky vím,že mi pomůže.S lepším gynekologem jsem se nesetkala a teď už vím,že měnit nebudu ani náhodou.Lepší paní doktorku jsem si nemohla přát je prostě skvělá!Přeji jí hlavně hodně zdravíčka,pracovní úspěchy a ať jí krásná dceruška dělá jen a jen radost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti