V Jirchářích 62/2, Ústí nad Labem
Ordinace alergologa

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je lékařkou na svém místě a myslím, že pomůže každému. Chodila jsem 5 let na kožní
oddělení s tzv.kopřivkou, ale nikdo nepříšel na to, co mi je. Šla jsem tedy sama od sebe k paní doktorce
na alergologii a ta okamžitě zjistila původ mého osypáván í se velmi svědivou vyrážkou, beru prášky a mám sprej a hlavněmám již po vyrážce. Jsem paní doktorce velice vděčná, je opravdu skvělá.

Skvělá lékařka vážím si ji zejména pro její pečlivost a důslednost se kterou řeší problémy svých pacientů. V porovnání s některými jinými jejími kolegy je taktní, spolehlivá a vždy nápomocná. Kromě uvedeného má i příjemnou a vstřícnou sestřičku. Hodnotím ji jako profesionálku v právem slova smyslu, jak by optimálně měl lékař vypadat :) .

S paní doktorkou jsem velmi a musím říct velmi neskopokojená. Nic mi nevysvětlila, neřekla mi, jak moc silné astma mám a proč mi nasadila léčbu. Vůbec nic nevím. Ještě mi vynadala, že si neuvědomuji závažnost situace ano neuvědomuji, protože mi nikdo neřekl, jak ta situace vážná je. Takže se chystám najít si jinou doktorku nikdy se ke mě žádny doktor nechoval tak jako ona a to, že po doktorech lítám často.

Paní doktorka je profesionál ve svém oboru. Vždy se u ní cítim, že jí můj zdravotní stav opravdu zajímá.
Moc všem nemocným doporučuji dostat se do její péče :) Iveta

Velmi milá a příjemná paní doktora. V klidu si mě vyslechla, hned zjistila co mám za problem a vše mi srozumitelně vysvětlila.
Naprosto skvělý přístup, který by měl mít každý lékař!

Výborná lékařka po stránce odborné i lidské. Příjemná, ochotná, pečlivá. Vyslechne, vše srozumitelně vysvětlí. Díky. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je ve své specializaci výborný odborník, má profesionální přístup, zájem o pacienta, je vstřícná a komunikativní, případné dotazy vždy dostatečně zodpoví. Vřele doporučuji - léčím se u ní 4 roky a jsem velice spokojená jak s výsledkem léčby, tak s přístupem paní doktorky.

Paní doktorka Grimmová je nejlepší speciálsta ve svém oboru.Vždy
se mě i mé dceři pečlivě věnuje. Jsme moc spokojené.

Dobrý den. Paní doktorku také rozhodně nedoporučuji, je velmi neprofesiální a zahořklá dáma... Zřejmě si své osobní problémy vybíjí na svých pacientech!!! Nic nevysvětlí, dokonce se vás snaží překřičet a myslí si, že je to v pořádku. Zájem o pacienta jsem u ní za poslední 3 roky rozhodně nepocítila. Tuto doktorku rozhodně NE.

Milá, příjemná vstřícná. Vysvětlí a diskutuje s pacientem, jediný lékař, kam se na kontrolu těším! Díky