Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Modelování rtů

Operace odstátých boltců

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové
Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

MUDr. Martin Šorma se narodil 4.2.1963. Po absolvování Lékařské fakulty v Hradci Králové v roce 1988 nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice v Hav...

• Jizvy
  • Znaménka

• plastická chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 300 kč

G
Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. Jiný

V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý

Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. plastika prsou

Dobrý den, rozhodla jsem se přidat recenzi, aby kdyžtak některá z vás předešla zklamání.
Prsa jsem měla vysněná už od základky a vždy jsem chtěla plný dekolt. Do teď jsem si nepřestala vyčítat, že jsem nešla jinam. Prsa jsou malá, nahoře nevyplněná..Pan doktor má zřejmě rád přirozený vzhled. Pokud si ale pacientka ušetří peníze na vysněná, velká, plná prsa, očekává po té šílené bolesti krásný vysledek. Bohužel se nedostavil. Až došetřím na nová, rozhodně půjdu znovu. Ale už jinam. Nechci nějak urazit pana doktora, byl příjemný. Jen pozor holky, ať nejste zklamané jako já Navíc mám každé prso jiné - přitom byla asymetrie minimální.
Mějte se a raději jděte na více konzultací

Umístění: Centrum jednodenní chirurgie s.r.o. liposukce

Neochotný a arogantní doktor kterému by měl být odebrán lékařský diplom. Pokud můžete tomuto pánovi se raději obloukem vyhněte.

ja se bohuzel musim take pridat s negativnim komentarem, jsem po vymene imlantatu a modelaci prsou, chtela jsem prsa vetsi , protoze sem skoro o 10 kilo tezsi, nez pri prvnich imlantatech . Sice mam imlantaty vetsi nez predtim, ale ty ergonomicke, a i kdyz se delala modelace, mam prsa padla a nahore nic, jsem velmi zklamana , tesila sem se moc na vetsi plnejsi poprsi a jeste ke vsemu mam kazde prso ted jine , je mi s toho opravdu do place..........

Modelace prsou

03.05.2016:
Tak a je to zamnou!!! Dnes je pondeli mam za sebou prvni prevaz.Operaci mi prováděli v utery a já se citím dobre.Cítím se opravdu skvěle.Moje velké DÍK bude rozhodně patřit Plastické chirurgii v Pardubicích panu MUDr.Šormovi a jeho luxusnímu kolektivu.Nástup jsem měla v úterý 3.5 7:30. Byla jsem ubytovaná na opravdu hezkém pokoji.Byla jsem opravdu nervní a napjatá jak se budu cítit Jak jsem se bála té bolesti co mě bude čekat najednou nebyla.Bolest byla snesitelná.Můžu říct že bolest není vůbec taková jako jsem se někde dočetla.V pondelu jsem byla na prvním převazu kde jsem byla seznámena s mými novými prsy. Sice jen na chvilinku,ale byla to nádhera. Připadala jsem si jako by mi tam pan doktor dal implantáty. Prsa byli krásna nahoře a pevná. 16.5 jdu na kontrolu kde už si obléknu speciální podprsenku.Vřele všem doporučuji.Bála jsem se moc,ale vůbec se bát nemusíte.S výsledkem budu určitě spokojená.Až budu mít foto před a po tak se určitě podělím s Vámi.

Podstoupila jsem u pana doktora augmentaci, s výsledkem jsem velmi spokojená. Taktéž s předoperacní a pooperační péčí, pan doktor má zlaté ruce.

Pan Mudr. Šorma je příjemný a šikovný lékař. Absolvovala jsem u něho zákrok - operaci očních víček. Výborné provedení, bolest jen v den operace, pak již ne, výsledek skvělý! Jizvy vůbec nejsou vidět.

Pan doktor mi operací nosu provedenou v roce 2008 doslova znetvořil obličej. Psychické i fyzické následky mám dosud, i když jsem po reoperaci na jiném pracovišti. Reoperující lékař byl mým stavem zděšený! Ale dr. Šorma mi po operaci naopak sdělil, že je to dobré. No, byl jediný, komu se to líbilo. Okolí mě nepoznávalo, kritizovalo, zažila jsem si peklo na zemi.Srazilo mě to na úplné dno, trpěla moje rodina... Kdyby to šlo vrátit, raději budu mít svůj skobovitý velký nos. Z plastik jsem vyléčená. bohužel ani po reoperaci není stav ideální a už nikdy nebude...Pokud má někdo pocit, že si vymýšlím či zveličuji, klidně poskytnu foto. A to i panu doktorovi, včetně nákladů, co mě tento špás stál...Bohužel zničený život, vím že i vlastní blbostí, mi už nikdo a nic nenahradí...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné vystupování,pan doktor vše řádně vysvětlí.Objednaný zákrok do týdne.Jen více takových lékařů.

Byla jsem na odstranění pihy, vše proběhlo bez problémů do doby než mi vyndávali stehy. Od soukromé plastické chirurgie, bych čekala úplně jiný přístup! Ráno jsem byla objednána na vyndání stehů, když jsem odjela zpět do práce, jsem zjistila že mi tam půlka zůstala, i přesto že ve zprávě bylo napsáno, že byli odstraněny všechny. Po tel.domluvě s panem doktorem jsem musela opět opustit pracoviště a jet zpět na dovytažení stehů. A v tu chvíli nastal problém, jakmila se člověk neozývá je všechno OK, ale jakmile je byť malý problém, celý personál včetně pana doktora neuvěřitelně arogantní a protivný a ke vší smůle i slepý. Měla jsem tam krásnou rovnou jizvičku, než mi "ládovali" zbytek stehů, po vražení tupé zaoblené pinzety do rány (což by nenapadlo ani mě jako laika) a šťourání se v ráně, kde nemohli najít niť, která ke všemu krásně svítí modře, jsem už měla dost. To co bylo krásně srostlé je opět díra, jak po kráteru. A ani jeden z personálu natož pan doktor neuměli uznat chybu a natož se omluvit!! Což bych ještě pochopila u nějakého tragického praktika na vesnici, ale na to, že se jedná o soukromou plastickou chirurgii by se mohli chovat jinak!!
Třeba i na začátku bych čekala jiný přístup. Super že setry vycházejí každou chvíli a starají se o to kdo přišel dříve atd. Ale otázky před celou čekárnou plnou lidí jako " S čím jdete?" bych asi vynechala a řešila to až v ordinaci, je to celkem nepříjemné, jelikož jsem se chtěla zeptat i na jiné věci než na odstranění pihy. A když člověk jde do ordinace, tak by chtěl mluvit s doktorem o samotě a né, že za zády se o pult opřou dvě sestry a poslouchají co vlastně člověk říká. Tohle bych čekala spíš někde ve státních institucích, nikoliv né v soukromé klinice.
Takže souhrnný názor: pro mě špatná zkušenost a už bych znovu nešla!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu plastika prsou

Dobrý den, mám dle MRI vyšetření prokázanou rupturu prsních implantátů, potřebuji to tento měsíc vyřešit, zajímá mě cena a možný termín operace u vás, děkuji.

V červnu by to ještě asi šlo provést. Objednejte se telefonicky na konzultaci v Pardubicích, čísla najdete na našich webových stránkách plastické chirurgie BEAUTY.

MUDr. Martin Šorma

• Jizvy